Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 819
  • 746
# 540
За каква точно позиция кандидатстваш при Солис?
Сестра ми работи за фирмата и евентуално бих могла да бъда полезна с някаква информация.

Ако нямаш нищо против дай малко информация. И на мен ми прави впечатление, че тази фирма почти перманентно търсят хора.
Виж целия пост
# 541
Има ли някой ,който си е намерил работа от Пловдив в jobs.bg,че се отчайвам ? Shocked

Аз все още НЕ СЪМ Mr. Green.Месеци наред гледам всеки ден обявите в jobs,но засега съм подала в една-единствена фирма и се надявам на интервю.
При теб как е положението?

Деница,успех утре на интервюто! Peace
Виж целия пост
# 542
Има ли някой ,който си е намерил работа от Пловдив в jobs.bg,че се отчайвам ? Shocked

Аз все още НЕ СЪМ Mr. Green.Месеци наред гледам всеки ден обявите в jobs,но засега съм подала в една-единствена фирма и се надявам на интервю.
При теб как е положението?

Деница,успех утре на интервюто! Peace
Аз от доста време ги следя,само,че масово са за сервитъорки,застрахователни агенти,продавачи. Редят се и няколко измамници на хотели с обяви всеки месец  Mr. Green Пускам тук-там,но засега никакъв резултат. За съжаление нямам и връзки  Sad
Виж целия пост
# 543
За каква точно позиция кандидатстваш при Солис?
Сестра ми работи за фирмата и евентуално бих могла да бъда полезна с някаква информация.

Ако нямаш нищо против дай малко информация. И на мен ми прави впечатление, че тази фирма почти перманентно търсят хора.


Относно Солис, заплатите се взимат със закъснение, което всеки път е различно, но пък поне ги взимат.
Осигуряват ги обаче на минимална р.з Ако те интересува нещо по-конкретно ще говоря със сестра ми и ще я поразпитам, не съм се интересувала подробно.
Виж целия пост
# 544
Има ли някой ,който си е намерил работа от Пловдив в jobs.bg,че се отчайвам ? Shocked

Има ама след 9 месеца търсене.
Виж целия пост
# 545
Аз също си намерих работа от обява от джобса, преди 7м....ама не е кой знае какво, направих много компромиси, парите са малко...и т.н.
Но нямах избор, след 6м. без работа... #Crazy
Виж целия пост
# 546
За нашият град - Ловеч вече седмица няма никаква обява в джобс. Много ми е отчаяно,нямам думи.........
Виж целия пост
# 547
Връщам се от интервю!
Тука, в София много се търси персонал за новите Молове.
Обаче искат да почна веднага. А аз не мога...
А и незнам дали ми се иска пак в магазина да работя...
 Embarassed
Виж целия пост
# 548
Има ли някой ,който си е намерил работа от Пловдив в jobs.bg,че се отчайвам ? Shocked

Има ама след 9 месеца търсене.
Аз също си намерих работа от обява от джобса, преди 7м....ама не е кой знае какво, направих много компромиси, парите са малко...и т.н.
Но нямах избор, след 6м. без работа... #Crazy
Поне ми вдъхвате надежда,че има и реални обяви   bouquet
Виж целия пост
# 549
Такаааа да дам отчет след днешното интервю.Надявам се,че съм оставила добро впечатление,въпреки,че интервюто беше на английски (нещо което разбрах чак като отидох) и малко се притесних и се пообърках  Embarassed ,но мисля че се справих добре.Условията,който предлагат са добри като за криза Wink Стискайте палци до края на седмицата да ми се обадят  Praynig
Виж целия пост
# 550
Такаааа да дам отчет след днешното интервю.Надявам се,че съм оставила добро впечатление,въпреки,че интервюто беше на английски (нещо което разбрах чак като отидох) и малко се притесних и се пообърках  Embarassed ,но мисля че се справих добре.Условията,който предлагат са добри като за криза Wink Стискайте палци до края на седмицата да ми се обадят  Praynig
Стискаме  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7
Виж целия пост
# 551
Tristania,има много реални обяви но и кандидатите са много.Лично аз съм била на доста интервюта.
Виж целия пост
# 552
Пловдивските мами - вижте обявите на EVN!

И към всички - недейте да кандидатствате за продавачки в магазини Diamond!

И моля за помощ! Как се кандидатства в HP?
Виж целия пост
# 553
Аз кандидатствах през фирмения им сайт, имаше линк в обявата им в джобс.бг. На самия сайт има всички свободни позиции.
Виж целия пост
# 554
И моля за помощ! Как се кандидатства в HP?

Недей!
Освен ако не си супер мега спокоен човек и въобще не ти дреме от нищо.
Иначе парите са добри,но и най-големия непукис изкарва мах 9 месеца  Confused
И пак зависи от длъжността.
Успех!

Извинете ме за грешката - става въпрос за IBM.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия