Благотворително снимане тази неделя(21.03.) в София, Варна, Шумен

  • 15 645
  • 212
# 135
150лв от Шумен -налични Hug
и още 50 налични от име на мъж Hug

п.п. редактирах че,че ви бях объркала никовете ooooh! Hug


Виж целия пост
# 136
Аз ли блея, щото не мога да намеря никакъв списък, в който да се открия и най-вече да разбера как да си получа снимките  Blush
Виж целия пост
# 137
И пълният отчет до момента:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464179.new#new
Виж целия пост
# 138
Аз не съм се отчела със списък, просто трябва да го препиша. Извинявам се за забавянето, все още съм на работа.

редактирам се,
ето и моят отчет + още 40лв, които днес една жена е минала да остави, без да снимам. Ще я включа посел в списъка, по това време няма как да науча името й.
Общо при мет 900лв
Виж целия пост
# 139
Здравейте момичета,
ние също се включихме в тази благородна инициатива.
Благодаря много на Калина за труда, който положи.
Калина, надявам се че днес си поела глътка въздух след толкова много снимки. Hug Hug Hug
На Вики честит рожден ден! Пожелавам на нея и семейството да и се сбъдне мечтата да проходи!  Praynig Praynig Praynig
Имате нашата подкрепа и стискаме палци.
Виж целия пост
# 140
Да попитам малко нахално,защото много ме е яд,че не присъствах лично,а бих искала да усетя малко поне от прекрасната атмосфера,имали някъде качени снимки,които бих могла да видя(и то необработени,или без значение).
Виж целия пост
# 141
http://www.flickr.com/photos/radinabambina/sets/72157623495502407/ малко от мен
Виж целия пост
# 142
Да попитам малко нахално,защото много ме е яд,че не присъствах лично,а бих искала да усетя малко поне от прекрасната атмосфера,имали някъде качени снимки,които бих могла да видя(и то необработени,или без значение).

Здравей Веси, обозначавам ти се  Hug
Аз направих снимки на Моника. Имам ужасно много нейни кадри и всички те са твои. Дай ми само малко време да обработя най-хубавите от тях. Трудно ми е да успея бързо с всички - признавам, и за това моля за малко търпение.
Виж целия пост
# 143
Дуци,снимките са супер,който си го може си го може  bouquet
dodo_dodo,благодаря за обозначаването Hug.Недей да си даваш зор,мисля че доста дадохте тези дни,а и съм сигурна,че никой няма да започне да приритва,важна е крайната цел на занятието.
  Аз защото имам усещането,че не съм дала нищо от себе си,ще си ходя до банката  Mr. Green.
Виж целия пост
# 144
Аз защото имам усещането,че не съм дала нищо от себе си,ще си ходя до банката  Mr. Green.

Това изобщо не е така!
Мисля, че всички ангажирани по някакъв начин хора - деца, родители, снимащи - дадоха по нещо от себе си вчера. Присъствието на твоята дъщеричка там също е подкрепа, уверявам те в това, и за мен бе удоволствие да я снимам  Simple Smile
А освен това разбрах от баба и, че ходиш на курс по фотография - тази информация е особено ценна, защото следващият път ти самата имаш възможност да участваш активно. И не си мисли, че ще се измъкнеш  Hug
Виж целия пост
# 145
Аз ли блея, щото не мога да намеря никакъв списък, в който да се открия и най-вече да разбера как да си получа снимките  Blush

Не,не блееш ти Simple SmileСписъка е за фотографите за да си имат имената и мейлите ви Peace
Виж целия пост
# 146
Mомичета, за да се разпознаем кой кой е и да знаем на кой да изпратим снимки, направихме следната организация.
Всеки фотограф качва тук: http://www.flickr.com/groups/1413519@N22/pool/  по една снимка от децата, които е снимал. Вие си разпознавате детето Laughing и ни пращате на ЛС мейл за контакт и заглавие на снимката. След това обработваме снимките и ви ги пращаме.
За улеснение, ето никовете (понеже са различни) тук и в фликр (сайта, където са качени снимките).

mucuna=Муцуна
photolinda = MardiGras
lois.slokoski=Lois
Дуци=Duci
ribka-bananka=Асол
firebird_kate=firebird
tchara=tchara
Lexi1974=Лекси
krasi-mira=dodo dodo
Svetlana*Bekyarova/Free Soul= Free Soul

Пропускам ли някой? Моля, допълнете ме.

Ако се затруднявате с намирането на някои от фотографите по ник - пишете тук направо.

Ако не виждате все още снимките си, то е защото може би още не са качени, така че просто в следващите 2-3 дни проверявайте тук:
http://www.flickr.com/groups/1413519@N22/pool/ за тях отново и пишете тогава.

Благодарим ви!  bouquet  bouquet  bouquet


Виж целия пост
# 147
Здравейте,
Благодаря на всички, които участваха в браготворителната инициатива! Hug  bouquet  bouquet

Тук са част от снимките на част от дечицата, които снимах и които успях да обработя (има и още, но моля да имате търпение защото става бавно...)

Ако някой си разпознае детенцето нека ми пише, тук, на лични, във Фликър....

http://www.flickr.com/photos/ribkabananka/sets/72157623676818562/
Виж целия пост
# 148
здравейте и от мен,
днес качих част от снимките на децата, които съм снимала, ето и линк към моята галерия http://www.flickr.com/photos/13672334@N03/sets/72157623676062772/

Искам да помоля, освен да си познаете гарджетата  Grinning, и да ви попитам дали имате нещо против да показвам снимките им в портфолиото си? Имам предвид стрийма си във Фликр основно, където в момента са качени. Ако някой не желае, веднага след разпознаването ще сваля снимките. Не се стеснявайте да си казвате, моля  Simple Smile

PS и забравих да кажа, че качвам още кадри, проверявайте през деня
Виж целия пост
# 149

Искам да помоля, освен да си познаете гарджетата  Grinning, и да ви попитам дали имате нещо против да показвам снимките им в портфолиото си? Имам предвид стрийма си във Фликр основно, където в момента са качени. Ако някой не желае, веднага след разпознаването ще сваля снимките. Не се стеснявайте да си казвате, моля  Simple Smile

PS и забравих да кажа, че качвам още кадри, проверявайте през деня


И аз исках да питам същото нещо, нека ако някои не иска снимките да се виждат публично да ми каже  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия