жива да си ДЕЛТИ точно от това имам нужда за малко релакс
че тия абитюрентки големи лигли и незнаят какво искат ,късат ми нервите
А, не боли глава
само свят ти се върти
жива да си ДЕЛТИ точно от това имам нужда за малко релакс
че тия абитюрентки големи лигли и незнаят какво искат ,късат ми нервите
А, не боли глава
само свят ти се върти
, нещата ще се оправят. Специално аз съм зарязала всичко, само мъжо да може да расте нагоре.
то да е парцал да го пипнеш тук там за корекция ,а кристалите как се коригират без да повредиш плата просто не питай
и е точно тъй 100 баби хилаво дяти
ГАЛИ миличка ти си герой
бързо да се оправяш
и се възползвай да те погевезят

Да ти минава по бързо мила, ама много бързо. И си заслужаваш грижите, нека те поглезят беееей.
Днес цял ден ти стисках палци и е имало защо.Момчетата вече са в пристанището.
ега си почивай и събирай сили да се възстановиш до завръщането на съпружието.

Ще се молим и за момчетата от Стара планина. Ей, сЯ почвам даже!!!!
, мерси за инфо-то с числата, аз значи съм 7 (рождена дата 19-ти, т.е. 1 предполагам?), а Милото - 1 (рождената дата е 3). Стана ми интересно, снощи се порових малко в Интернет. Знаеш ли някоя по-интересна страница по въпроса?
За момчетата всички се молим
нека СВ. Никола ги закрия !
- отивам в леглото, че тази седмица ще се работи без почивка, а трябва да се погрижа и за малката щерка - утре е на олимпиада по математика, а в неделя на общински кръг по човекът и природата - да я заведа до училищата и да си я прибера после. Препоръчани теми