че и с 2 дни напред
лек ден от мен .ставам да шетам че и деца мрънкат.
я да питам как става това със блестящия надпис във движение
хехехе
че и с 2 дни напред
лек ден от мен .ставам да шетам че и деца мрънкат.
я да питам как става това със блестящия надпис във движение
хехехе
много е гадно хем с мъжо неможах да скайпя хем и вас да нагледам АНГЕЛЧЕ
мила за 20 години по моретата не сам празнувала годишнина и знам какво е , но да сме живи и здрави когато има любов всеки ден може да е празник .Горе главата ние сме с теб и като дойде деня ще се помолим и ще пием за ваше здраве и щастлив живот
Лек слънчев и усмихнат ден на всички !
ти се появи.Много май се радваш на съкровището.Давай,че не остана време,още някакви си 3,5 месеца.Наваксвай. Забелязвам,че и други булки много малко пишат,когато са тук мъжлетата им.Ами то май има защо.Но като ги изпратят-наваксват.
И ДОКАТ СЕ ПЪНЕ МАЛКИЯ АЗ ПИША.
РАБОТАТА СЕРИОЗНА

Ама няма как, дано помогне, че то вече не се трае
!
liliqn ,mim_d Големи скици сте !
ГАЛИ
стискам палци за къщичка ,после заедно ще черпим .За Истанбул незнам ,но тук една срещичка няма ли да заформим
.усеща се липсата на МАМЕТО.със всичките надписи весели и лъскави
.

Благодаря на всички за подкрепата 
Препоръчани теми