Слънчо навън се показа и ЯНУАРЧЕ на дълги разходки тръгна отново

  • 29 117
  • 736
# 135
Христос Воскресе!
 easter
Виж целия пост
# 136
Воистина Воскресе!
Виж целия пост
# 137
Христос Воскресе!

Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139
Виж целия пост
# 140
 Во истина воскресе!
Виж целия пост
# 141
Здравейте момичета и след празниците.  Grinning
Изкарахме сравнително добре и спокойно. В неделя с децата тръгнахме за църквата и всеки носеше по едно яйце. По едно време гледам Косето кротко и мирно си го бели. Mr. Green До църквата вече беше изядено. А баткото скача, поскача и хоп...търкууул и яйцето сок поскок по стълбите на църквата.  Crazy Така не стигнахме с яйца до там но пък запалихме по свещичка за всички.  Laughing
Честито на всички имали поводи за празненства.  Hug
Виж целия пост
# 142
Здравейте и от нас. На мен, по традиция, нали трябва да ми е гадно на Великден и този път не ме подмина.  Sad

Този път е кърлеж в крака на Стела. Вчера сутринта го видях, като се опитахме да го извадим се откъсна част и остана вътре.  ooooh! Оттогва до сега сме обиколили сума ти доктори, хирурзи, инфекциозни - един казва "има", друг "няма"...  Sad Бъркаха, ровиха и в крачето, до лудост я докараха, мен - също.  Cry

Сега, след тазсутрешната интервенция пак при хирург сме се кротнали в къщи. Ще я наблюдавам за уголемяващо се червено петно около мястото и Т един месец. И ще се моля да няма нищо!
Виж целия пост
# 143
Мале, Дега, ужас!  ooooh!
Горкото детенце, дано да му няма нищо.  Praynig
Биха ли му нещо?
  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 144
Не, казаха, че не се налага, защото сме реимунизирани за ДТК през октомври.
Виж целия пост
# 145
Оф, Деги, наистина много неприятно ConfusedСъчувствия!
Понеже и ние с Пресил висяхме по празниците в Спешното, знам какъв кофмар е.
Да не прозвучи назидателно, но ако няма някой, който наистина да е спец и сигурен в махането, по-добре в болницата да я правят тази манипулация.
Стискам палци и вярвам, че всичко ще бъде наред! Hug
Виж целия пост
# 146
Не, казаха, че не се налага, защото сме реимунизирани за ДТК през октомври.

А АБ не ви ли изписаха?  Thinking
Чувала съм, че изписват при такива случаи, макар да не съм запозната подробно.
Виж целия пост
# 147
АБ не пожелаха да изписват превантивно. Само ако се наложело.
Личната изписа изопренозин - за 10 дни, укрепващо и противовирусно.
Фили - ние в болницата ходихме. И вчера и днес. Е да, след като омазахме положението сами в къщи. ooooh! Но беше толкова малък и почти се беше откъснал, че ни се стори елементарно да го извадим сами... Cry
Виж целия пост
# 148
Дега  Praynig Защо не попиташ дали е уместно да направите антибиотична профилактика?

Оп, 4 нови отговора, Джули е питала същото Blush
Виж целия пост
# 149
Да, и аз за това попитах за АБ, но са казали, че за момента не трябвало.
Дано няма нищо.
  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия