Слънчо навън се показа и ЯНУАРЧЕ на дълги разходки тръгна отново

  • 29 117
  • 736
# 165
Жужу (срам не срам) понеже понякога все още имаме проблем с изпускане на Алекс основната причина затова почти всички изтъкват вечерното пиене на КОЛИЧЕСТВА, като гледам и при вас май е така, течности!!! Всички препоръчват да се ограничат до 2-3 часа преди лягане. Ако сега успееш да я научиш, не че знам как Rolling Eyes, ще ти отпадне гоооолям проблем като поотрасне. Peace
Стели дано се адаптира и не боледува.  Praynig
Гери, не е лесно, знам.  Hug
Виж целия пост
# 166
Някои дечица продължават да се изпускат нощем, даже и доста по- големи.
Не мисля, че причината е в течностите, по- скоро с времето го израстват.
А вашите са си още мънички, така че не ми се вярва да е проблем.
  Peace
Виж целия пост
# 167
 Мирослав е без памперс от 1 година вече, а без нощния от 8 месеца. Вечер преди лягане винагие пие вода и не се изпуска. Преди 4-5 месеца ставахме поне 1-2 на нощ, за да пишка. Абсолютно съм съгласна с Джулката, че това се израства. Не е редно да се държат децата жадни. Всичко е въпрос на зрялост. При нас вече Мирко го израстна това ставане нощно време.
Виж целия пост
# 168
Емо е без памперс от август, от януари си казва и нямаме пропуски, обаче нощния не сме го махнали, пълен е сутрин, а не се буди, явно пишка докато спи. предполагам, че трябва физически да го израсте, не се притеснявам, като му дойде времето Simple Smile

дега, дано нямате повече проблеми с този кърлеж Hug

аз съм се вкарала в яка серия... бях на АБ заради една упорита кашлица и през това време прихванах нов ясленски вирус, много тежък ми се струва, от 5 дни нямам вкус, обоняние, апетит, главата ми е затлачена от сополи и са ми заглъхнали ушите и... пак почнах да кашлям, всъщност не знам дали съм спирала Confused иначе на Емо му мина сравнително бързо вируса, мисля че благодарение на инхалатора, който купихме - много добра покупка, заслужава си. сега и аз се инхалирам и се надявам да се оправям вече, че на моменти се отчайвам и дори изпадам в паника Rolling Eyes ще ми се сетивата да ми се появят, че да рзбера дали са ми станали хубави великденските козунаци, преди да се скапали Mr. Green
а Емо се грижи за мен: "мама много кашля, трябва да си пръснеш от бялото" Laughing
Виж целия пост
# 169
хахаа, Дама, големи чистници сте в Тоал.  Joy
Яни ми каза в прав текст, че се е наакала и пак ще се наака ..в гащите. И ме гледа сериозна и навъпреки. Май ще взимам отпуска да се отучваме и дисциплинираме.

Пипи, много е гаден този вирус. Ние го минахме. Как ли ще пропуснем нещо. След две седмици ще ваксинираме и Инка срещу морбили и засега сме ограничили контактите до абсолютен минимум.

Сватя, нямаш грижи. Да знайш само, че твойто мъж гладно няма да остане - щерка ми е фенка на готвенето и по цял ден пържи и вари нещо в кухнята си. А и обича да забърсва. Като набара мокрите кърпички и забърсва огледалото в хола, после на баща си краката и накрая си забърсва очите и устата. Все със същата кърпа. Няма да хаби материала  Mr. Green
Виж целия пост
# 170
Dega - стискам палци да е излязъл целият и страховете ви да са напразни  Praynig Честито за бибата  Mr. Green
Ирка - мерси много за ценното инфо, до сега кърлежи не съм вадила, дано и не ми се случи скоро  Praynig
Дамче -  Joy Joy Joy Страшни са твоите бандити
Нели  Hug Хич не ти е лесно с това търчане нагоре надолу. По едно време и аз го имах този проблем с 1-2ч приспиване и една вечер много се изнервих и го оставих да си поплаче. Влязох един-два пъти да го завия и пак излязох. По рева първата вече 40ч. втората 20мин, третата 5мин и от там нататък сам си заспива. Казваме му лека нощ и затваряме врата. Сега така сме свикнали и бебка, храня я, завивам я и излизаме. Всички спим в една стая и сега нощем е мир и спокойствие, никой не приспиваме, а децата спят много спокойно.
Евче  Hug малко остана, стискам палци  Praynig А ти гледай и да си почиваш, поспри се малко  Hug
Стели  Hug Дано Илия понесе леко промяната  Hug Гледай да пребориш и смукането на палец, чувала съм, че може и с години да си остане навика. Знам, че по аптеките има разни специализирани мазила за пръстчето Peace
Теди  Joy  Joy Joy Опасни моми имаш

Стефан е все още с памперс по време на сън, а 1ч преди лягане гледам да му огранича питиетата, че по едно време и той много се будеше да пишка, сега го изпуснах и си пишка в памперса и на обедния и на нощния сън. Смятам лятото да елиминирам изцяло памперса.
А като до бара яйцата - чудо настане. Хваща 2 и ги удря едно в друго, докато черупката не стане съвсем на сол  ooooh! Но отказва да ги яде.
И напоследък толкова много се е отворил в говоренето, всичко коментира, обсъжда, вече всичко го разбират, не само аз  Mr. Green

Виж целия пост
# 171
Добро утро. Grinning
Люси това беше решението на Костадин снощи като се пресети за яйцата а батко му го нямаше. Mr. Green И като взе две и като почна.....еййй смля ги. Ама той пък иска и да си ги бели, та познай тая черупка на сол как се чисти.  Whistling
Аз също мисля още малко да се стопли и да строявам свеки в две редици да сваля памперса. Хайде стига харчове за излишни материали. Laughing Само дето трябва втора тоалетна чиния да монтираме, че като гледам...все ще му се препикае на единия когато другия е там.  hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 172
Ханна, Честит Рожден Ден!!!

Пожелавам ти много здраве, радост, щастие и любов!
Късмет, и разбира се, сбъдване на мечтите!!!
Виж целия пост
# 173
Ханна, Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост,
за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш
и много любов,
за да дава смисъл на всичко това!

Виж целия пост
# 174
Привет

Дамче,Люси,Жужу благодаря за пожеланията за бързо адаптиране на Илия в градината. Hug

Вчера само веднъж ме е търсил,иначе си е играл с другите деца,ял е,спал е следобеден сън.Днес като го заведох сам си влезе в групата без да плаче.Дано и нататък ходи така без проблеми и да не боледува.

Ханна,честит рожден ден.Пожелавам ти здраве,щастие,любов,късмет и много успехи в личен и професионален план.
Виж целия пост
# 175
Хана, честит рожден ден!Много здраве и щастие за теб и семейството ти  bouquet
Виж целия пост
# 176
Ханна, честит рожден ден!!!   bouquet
Виж целия пост
# 177
Ханна, честит празник!!! Здраве и щастие ти желая на теб и цялото ти семейство!

Виж целия пост
# 178
Ханна, Честит Рожден Ден! Пожелаваме ти много семейно здраве и щастие  Hug
Винаги будете много задружни и се обичайте  Hug
Виж целия пост
# 179
Ханна - Честит Рожден Ден -на патерици

Да си жива,здрава и много щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet


Момичета- Благодаря Ви за отговорите. Hug

Стелли- как е Илия- свикна ли с градината. Hug

Момичета от София- някой знае ли дали има нещо като градина , на която може да даваме децата за по половин ден. Искам да почне да си играе с някой на нейната възраст, а и бабите ми вече много се умориха. Намерила съм жена за по половин ден, но се чудя какво да правя втората половина.  newsm78 Confused Confused Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия