
Стели дано се адаптира и не боледува.

Гери, не е лесно, знам.





Честито за бибата 
Страшни са твоите бандити
Хич не ти е лесно с това търчане нагоре надолу. По едно време и аз го имах този проблем с 1-2ч приспиване и една вечер много се изнервих и го оставих да си поплаче. Влязох един-два пъти да го завия и пак излязох. По рева първата вече 40ч. втората 20мин, третата 5мин и от там нататък сам си заспива. Казваме му лека нощ и затваряме врата. Сега така сме свикнали и бебка, храня я, завивам я и излизаме. Всички спим в една стая и сега нощем е мир и спокойствие, никой не приспиваме, а децата спят много спокойно.
малко остана, стискам палци
А ти гледай и да си почиваш, поспри се малко 
Дано Илия понесе леко промяната
Гледай да пребориш и смукането на палец, чувала съм, че може и с години да си остане навика. Знам, че по аптеките има разни специализирани мазила за пръстчето 
Опасни моми имаш
Но отказва да ги яде. 






Препоръчани теми