Слънчо навън се показа и ЯНУАРЧЕ на дълги разходки тръгна отново

  • 29 117
  • 736
# 555
Мирка, честито!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти и занапред да си най-важната, почитана, обичана, ухажвана, уважавана и възнаграждавана!  Hug
Виж целия пост
# 556
Мари  Heart Eyes Много се радвам,стискам палци всичко да е наред и на финала здраво бебче да си гушкате  Hug  bouquet
Ирка, миличкия  Hug Добре поне, че е млечен  Hug
Еви, страхотни снимки, малката Ивка е много сладка  Heart Eyes
Мирка, ЧЕСТИТООО  luvbed още дълги години щастлив семеен живот  Hug

И Стефан изкара странен вирус, за 1 ден 3 пъти повърна  ooooh! Заведох го на доктор и уж всичко е ок, само изписаха Натриев цитрит и така. Сега, 2 дни по-късно всичко е ок  Praynig
В неделя ходихме на кръщене на едно малко бебче в Благоевград и си изкарахме чудно, децата пътуват много спокойно, ако няма завои. Много добре ни дойде, да се поразсеем малко, по-късно ще пусна и снимки  Peace
А Андреа така добре си хапва от детската кухня, много съм доволна  Mr. Green И вече си има 2 зъбчета.
Виж целия пост
# 557
Мари, честито и от мен! Hug Hug
Лека бременност и едно хубаво бебче! Hug


Мирка- Честито . Още много любов и щастие! Hug Hug


Еви- много сте сладки Hug


Зимна- Проверила съм навсякъде. Само в Кремиковци могат да ни приемат с 8 точки.
Вече се моля да ни приемат поне в училище, като станем на 5 или 6 години.  Praynig Praynig Дано не се налага и тогава да я водя да учи някъде около София, поради липса на места до нас Cry


Люси- колко бързо сте порастнали Hug Hug


Виж целия пост
# 558
Момичета, благодаря ви за пожеланията!!! Да ви се връщат стократно!  Heart Eyes

juju1, дано пък догодина Сияна има късмет й я приемат в градина!  Praynig А по другия начин не търсихте ли варианти.  Money  Поне в градините около нас стават нещата, въпреки системата. Пък в чистите ясли още по-лесно.
Мари, сигурно е от сладоледа. А ти защо й го разтопяваш, гърлото ли й пазиш?
Илиянче, Люси, дано бързо премине и при вас вируса! Че лятото вече дойде и градинките ви чакат!  Grinning
Виж целия пост
# 559
добрутру Simple Smile
да помоля и аз за малко помощ и акъл Thinking почвам доста да се притеснявам с това, че Емо не си дава играчките. знам, че е често срещано явление, ама неговото ми се струва прекалено. абсолютно нищо не дава на децата и всяко излизане навън е предимно пазене на играчки, а не игра и забавление. ако някой се опита да му вземе нещо, настава голямо тръшкане, викове и крясъци "това е мое" и "не давам", а ако успее да го вземе така реве, та чак се захласва. и с нищо не мога да му отвлека вниманието, не проявява интерес към чуждите играчки, забелязва ги, но казва "това е на еди кой си" и не го пипа. пробвам да му дам чужда играчка, за да вземе детето неговата - не ще. много обича да си играе на пясъка, но вместо да си играе дебне някой да не му вземе нещо или седи и си стиска играчките, а то знаете как е в пясъчниците, непрекъснато се случва някой да вземе чужда лопатка или формичка и цялата игра се превръща в кошмар Rolling Eyes иначе той чуждите не ги взима. непрекъснато обяснявам, че децата само ще му видят играчката и ще му я върнат, слуша ме внимателно и казва НЕ! срам ме е да го водя по площадките вече Embarassed а за да е пълна веселбата, Дара почти не спи през деня, навън също не спи и не иска и да седи в количката, та я нося в слинга и бутам количка, все се каня да оставя количката вкъщи, ама все се надявам, че ще се понаучи да спи в количка. Емо държеше да се движим, за да спи, ама при нея не минават разни номерца, трябва да се носим Rolling Eyes сега си имаме дядо помощник още 10-тина дена, а за по-нататък ще го мислим, може и да се променят нещата, иначе ще си седим вкъщи през деня Rolling Eyes
в интерес на истината, Емо си дава някои неща на близки и познати деца, т.е. на децата на наши приятели, те са 2-3, на братовчедка си и на Биби. явно трябва да познава много добре някой, за да сподели нещо... аа, и освен това като знае коя играчка на кого е, казва и на другите деца: "не пипай, това е на Митко" Mr. Green
та така, дайте акъл как да го отуча newsm78

и като съм почнала да мрънкам Embarassed - Дара има стафилококи в нослето Rolling Eyes в токуда твърдят, че е "домашна" инфекция, аз не съм убедена, но то е недоказуемо така или иначе, а и няма голямо значение, по-важното е да се оправи, че й хърка нослето, отлагаме ваксини. почнах да мажа вчера с бактробан, локален АБ, с двама лекари, на които имам доверие се консултирах и така казаха, надявам се да помогне.

хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 560
Пипи, поведението което описваш на Емо напълно съвпада с това на Стефания. Незнам, но мен не ме притеснява. В крайна сметка са си нейните играчки и ако иска ще си ги дава. Радва ме че не дърпа чуждите играчки. Но както и при вас, споделя си вещите с определени деца, според  симпатиите и. Може и да са непознати, важното е да си допаднат.
Вчера например на площадката имаше майка с дете, което е свикнало да си разменят камионите с някакви деца. Обяснявам на жената, че при нас няма да се получи, но пък нейното иска на Стефания камиона. И естествено се стигна до ревове. Определено си подкрепих детето. Все пак тя е човека който решава какво ще се случва с нейните неща. Нали затова са нейни Simple Smile

Напоследък ме направи крива като ме разиграва из града. Вземам я от яслата и и тръгваме към морската градина на люлки / с колата/. Почти сме пристигнали и казва : не искам на люлки , искам на магазина /Пикадили/, който е в друга част на града. казвам добре и потегляме. Тъкмо стигаме до магазина и се чува едно гласче откъм гърба ми ... люлкии, люлкии ... и така 2-3 пъти и накрая всичко завършва в къщи. Не иска да пробва обувки, не иска да се къпе, грабнала си е живота в ръцете и ни търси само при нужда Simple Smile Прави всичко на обратно, но мисля че почнах да и хващам цаката. А и след такива изпълнения и се забранява телевизията, и тати успява да си погледа бозите Simple Smile
Отивам да работя, че той деня минал ....
Виж целия пост
# 561
Пипи, според мен нямате проблем, всички деца са такива, ние не носим играчки навън, защото Мърко почти не проявява интерес към тях, само тича, но иначе повечето деца не си дават играчките, аз все се оплаквам на мъжа ми, а той ми обясни, че не е нужно всичко да си дава, все пак той решава, остави го той сам ще прецени дали да си дава играчките и кога.
jovana и Мърко ме подлужда, напр. пуснала съм му песнички, а той пак вика пусни песнички и скимти , аз по едно време решавам, че иска да ги спрем, той почва да вика пак, пак пусни, пак спри и накрая като разбера, че ме побурква нарочно го наказвам. Също така повтаря неща, които иска до припадък, както в момента и смята, че на мен ще ми писне и ще стане на неговата, но в крайна сметка пак отива наказан. Wink
Ох, ще излизаме, а вън е толкова жега, но няма как. Ние за сега се оправяме, Ивайла и тя помрънква от време на време, взимама я малко и пак я оставям, но за храненето се прибираме.
Виж целия пост
# 562
Като говорим за наказване, кажете как ги наказвате вие?? Аз в чудо съм се видяла с това тръшкане и инат, както казвате вие, повторя едно нещо до откат, докато не ми писне и не й угодя.   Confused А, ако случайно реша да не е на нейната, настават такива ревове, че....Определено е по-глезена от батко си.   Whistling
Виж целия пост
# 563
Магдалена е същата, колкото Симона е кротка, толкова дребното е инат  Tired Няколко пъти се опитвах да я изпратя в другата стая, или на дивана, или нещо подобно като наказание, отказва да изпълнява  Rolling Eyes рев, рев...
Виж целия пост
# 564
Аз го слагам в кошарата и излизам от стаята. Ето сега пак е на път да иде там, сети се , че може да скимти и ме гледа в очите и вика Мамо, ммммммммммммм и мучи. Т. е. виж как сега ще те побъркам. А току-що ги прибрах и от жегата хич  съм в кондиция. Crazy
Виж целия пост
# 565
Мирка, беше ми направила два поредни фаренгита, тоест беше един недоизлекуван, иначе принципно не го разтопявам, но викам да пробвам и няма да повтярям Simple Smile
Дая също не си дава играчките, но и чужди не пипа.
Виж целия пост
# 566
Явно всички преминаваме през трудната 3та година  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Аз също подкрепям Лео когато не иска да си дава играчките, смятам че е важно за него да има моята подкрепа, насърчавам го да размени, но ако не иска, уважавам мнението му.

Има едни колелета без педали, само с две колела които се бутат с крачета. Да сте купували такива? Голям хит били за възрастта на нашите деца.
Виж целия пост
# 567
Въпросните колелета, тук ги има и са много актуални, бутат се с крачета но отстрани има и бутон , който се натиска с крачето и колелото тръгва на акумолаторни батерии.Не са и скъпи.Много исках да взема на малката такъв, но няма как да го разнасям по самолетите.
Виж целия пост
# 568
Въпросните колелета, тук ги има и са много актуални, бутат се с крачета но отстрани има и бутон , който се натиска с крачето и колелото тръгва на акумолаторни батерии.Не са и скъпи.Много исках да взема на малката такъв, но няма как да го разнасям по самолетите.


Мари, щастлива бременност и от мен!  Hug Praynig можеш ли да дадеш линк към такива колелета? Да зная какво да търся.
Виж целия пост
# 569
Нивея, влез на тротинетки.ком, на страницата g-bike, мисля че това имаш впредвид. Както каза Ханна не става да се публикува страницата, незнам защо. Аз си поръчах от този сайт тротинетка, много ми хареса, а и бързичко ми я доставиха.
Пипи, на Дара сигурно и е топло и за това неиска да стои в количката, Кристиян ми ги правеше тези номера, като се затопли и докато разбера какъв му е проблема се прибирахме скорострелно в къщи.
Недаването на играчки и при нас е хит. Снощи излязохме с тротинетката, през цялото време стоя захвърлена, докато едно момиченце не си я хареса, само че като видя Кристиян, че друго дете му кара тротинетката, отиде избутая и каза, "това е мое" и така 2часа. Мисля че е период който ще отмине рано или късно.
Наказвам го с вдигнати ръце до стенета, явно и в яслата използват този метод, защото за първи път като ми се наложи да го накажа, само при споменаване на думата наказан и директно отиде до стената със вдигнати ръце.
П.С. голямо редактиране падна, ама така е като работя и пиша, ще ме извините
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия