
Желая ти и занапред да си най-важната, почитана, обичана, ухажвана, уважавана и възнаграждавана!

Много се радвам,стискам палци всичко да е наред и на финала здраво бебче да си гушкате

Добре поне, че е млечен 

още дълги години щастлив семеен живот 
Заведох го на доктор и уж всичко е ок, само изписаха Натриев цитрит и така. Сега, 2 дни по-късно всичко е ок 




Дано не се налага и тогава да я водя да учи някъде около София, поради липса на места до нас 


А по другия начин не търсихте ли варианти.
Поне в градините около нас стават нещата, въпреки системата. Пък в чистите ясли още по-лесно.

почвам доста да се притеснявам с това, че Емо не си дава играчките. знам, че е често срещано явление, ама неговото ми се струва прекалено. абсолютно нищо не дава на децата и всяко излизане навън е предимно пазене на играчки, а не игра и забавление. ако някой се опита да му вземе нещо, настава голямо тръшкане, викове и крясъци "това е мое" и "не давам", а ако успее да го вземе така реве, та чак се захласва. и с нищо не мога да му отвлека вниманието, не проявява интерес към чуждите играчки, забелязва ги, но казва "това е на еди кой си" и не го пипа. пробвам да му дам чужда играчка, за да вземе детето неговата - не ще. много обича да си играе на пясъка, но вместо да си играе дебне някой да не му вземе нещо или седи и си стиска играчките, а то знаете как е в пясъчниците, непрекъснато се случва някой да вземе чужда лопатка или формичка и цялата игра се превръща в кошмар 

Прави всичко на обратно, но мисля че почнах да и хващам цаката. А и след такива изпълнения и се забранява телевизията, и тати успява да си погледа бозите 

Няколко пъти се опитвах да я изпратя в другата стая, или на дивана, или нещо подобно като наказание, отказва да изпълнява

можеш ли да дадеш линк към такива колелета? Да зная какво да търся. Препоръчани теми