Слънчо навън се показа и ЯНУАРЧЕ на дълги разходки тръгна отново

  • 29 117
  • 736
# 720
Довечера срещата е в 20 часа в Джепето, 14 маса. За сега групата е от 7 мами - Миа, Дама, Габи, Теди, Мимозе, Вей и аз. Ане е на море, Импи е на шофьорски курс, Джули не си вдига телефона, а Клои е на гости и няма да могат да дойдат. Други не се сещам да са проявили интерес към срещата, но това не значи че няма да се радваме ако още някой се присъедини.
Нивеа, честита изненада и придобивка на Лео! Ти от кои колела взе? От дървените ли?
Виж целия пост
# 721
Нивеа, честита изненада!!! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 722
Никитали, чети внимателно подписите  Wink

НивейчеHug Hug Hug
Виж целия пост
# 723
Nikitali , нали знаеш че Фил е наблюдателна, забелязала е новото "изречение" в подписа на Nivea.  Wink  Peace Да кажа, че и аз го видях, но си трая, пожелавам й чудесно изпълнение на чаканата изненада накрая.  Hug  Hug  Hug

За срещата - приятно изкарване и да не забравите да се фотнете и да споделите с нас после.  Wink
Виж целия пост
# 724
Ееее, аз докато се редактирам и то отиде коня у ряката  Embarassed.
Да се надяваме че няма да си забравя фотоапарата и ще има снимки за гледане.
Виж целия пост
# 725
ооо, Фил, а моя телефон хем го имаш #2gunfire

Нивеа, честито Hug кажи нещо повече Wink

аз сега установявам, че Емо е бил много лесно за гледане бебе Rolling Eyes
Виж целия пост
# 726
Нивейче, честита изненадка!   bouquet   bouquet   bouquet   Аз знаех, де, бях се "натъкнала" на твой пост за смяна на часовете в една темичка, която чета от време на време  Mr. Green

Пипи, защо така, разкажи повече ooooh! Малко ме стряскаш, аз щото си внушавам, че щом с Ксюша ми беше лесно, с второто, ще е още по-лесно Crossing Arms Whistling

Момичета, весело изкарване довечера. Да се снимате, задължително, искам да ви видя колко сте се променили от последната ни среща Hug Hug Hug

Мече, сподели нещо за Валя. Как е, как са Гого и кака му? Ще идват ли към БГ? Невенска, поне веднъж на полугодие се разписва, пък Гадчето тотално ни е зарязала.

tuli, чакам-чакам да споделиш за Кало, какво стана с гърнето...пак се губиш Peace Heart Eyes

ФиЛ, аз съм много изостанала явно в комп.дела. Не съм, дори, и чувала за страницата на Ованесови... Blush Имах нещо да ти казвам, но не можах да те засека в скайпа
Виж целия пост
# 727
Ради на мимозето какво колело кара?
пак ли такова без педали,запалихте ме определено,даже вече набелязах едно... ooooh!

нивея успех! Peace

аз съм без деца и се чудя дали довечера да не скокна да ви видя на срещата Thinking

пипи,повтаряй си ,че идват и по-добреи времена  bouquet
Виж целия пост
# 728
Слънчи заповядай!  Peace
Наближава времето а НОВА ТЕМА! Laughing Заглавие? А летен колаж от някой желаещ?  Rolling Eyes
Например: newsm78
Горещината ни налегна а ЯНУАРЧЕТО на играчките за плаж наблегна.
Давайте идеи.  Flutter
Виж целия пост
# 729
Nivea,честито и леко бременеене!!! Hug
Пипи, сподели нещо повече,че да се подготвя психически какво ме чака!!!
Катёнок , ето ме. Да не си помисли,че само всях смут и изчезнах,не не съм Naughty! Ама мисията претърпя пълен провал, а и аз тези дни не го мъча,че от понеделник е задигал едни температури над 38.5 и в чудо съм се видяла. От днес сме на антибиотик и ще видим до къде ще я докараме.От три седмици, мина през 3 различни вируса  ooooh!. Иначе живот и здраве от 24.07 сме по вашият край и ще ти звънна да се видим!!!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 730
Нивеа, честито, аз и аз като Катёнок бях прочела в същата тема Simple Smile Даже си мислех, че си споделяла тук , но аз нещо съм изпуснала Simple Smile
Виж целия пост
# 731
...щом с Ксюша ми беше лесно, с второто, ще е още по-лесно Crossing Arms Whistling

Аз за второ не мисля, а ти говориш/пишеш  newsm78

Нивея,   Hug честито! Леко и по ноти да върви... с изненадата  Hug
Виж целия пост
# 732
Ааа, моля, без стрелби по мой адрес Naughty
Бях за 8ч само в Сф Grinning
Ако се случи скоро пак да идвам, ще е за 2-3 дена, тогаз ще сигнализирам Hug

Вейке, и аз на твое място, след толкова свалени килограми, не бих мислила за бебе Heart Eyes

Пипи, какви трудности имаш на този етап?
Виж целия пост
# 733
Нивея, честито и дано всичко ми не повода. Hug  bouquet
Аз пък да ви кажа, след като Мърко ме направи луда, сега с Ивайла направо съм 6, ако беше и Мърко такъв, можеше и на трето да се навия. LaughingПри нас е ОК, и най-голямата работа - Мърко вече си казва , че има ако и през дена в къщи е без памперс newsm44
Направо ви казвам много съм горда от себе си, но интересното е, че след като препика цялата къща и аз не издържах и му се развиках, което много внимавах да не направя, но се изпуснах, се оказа, че мно добре разбира какво се иска от него. Даже и с памперс като е навън и си казва и се ядосва, докато се отпусне да се изпишка. Та може и навън вече по гащи да излиза, че само се обърква.
Момичета, весело изкарване на срещата!
Виж целия пост
# 734
Представям си колко хубаво си изкарват сега мацките в Джепето Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия