
И на свой ред да почерпя, че нали и аз съм Цвете(и).



Силно се надявам да излезете скоро от тази дупка и всички да сте много здрави 
, бъдете винаги много здрави и щастливи

, моето майче и племенничката ми Ева, направихме си скромно бирено-скарено парти, беше много весело, само времето малко помрачи деня
Ако не...сложи ни между две красавици
, все така да му върви на момчето. 
За вчерашния празник се бяхме натръшкали всички от някаккъв стомашен вирус, но днес сме пушки
!
. Затова предлагам да я направим във вторник или сряда вечер в Джепето. Нека всяка желаеща да си напише предпочитанията за ден и час, за да запазя места. Може и на лични.


Ама и спала...не доспала...
Все пак отдавна не сме се виждали, нека да ни е удобно за всички. 

....ама след Велик ден да е. 

Ама всичките ни пере съчмата напоследък. 


Препоръчани теми