СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21, втори дубъл

  • 27 919
  • 722
# 390
А за боя на картофа  Twisted Evil
Виж целия пост
# 391
Elesta, бялата шапчица с цветенцата е разкошна! Бабата е много сръчна, браво на нея.
Моля те кажи къде ще пробивате ушичките на малката принцеса, че и аз съм се навила, но не знам къде във Варна правят тази манипулация на малки бебета.
Виж целия пост
# 392
Sima max, Ние вече ги пробихме, днес в Angel face, после ще покажа снимки. Не плака много, става бързо и докато се усети, вече беше с обици малката ми госпо'ица.... bowuu
Виж целия пост
# 393
Завърнахме се от дълга разходка, малко духаше вятър но се правихме. Почти през цялото време бебка спа. Да ви се оплача, влязох да купя ябълки и круши на бебка за пюре в един магазин плод и зеленчук, една приятелка остана навън с двете колички / и тя има бебе на 10 мес/, Жаклин си спеше, по едно време чувам ужасен рев, излизам на бегом от магазина, и покрай мен минава една лелка и ми вика плачете, тя е позната на майка ми. Отивам аз до количката а малката се дере, сълзи, сополи не мига да я успокоя, а то какво се случило, бебка тъкмо се събудила и още била сънена, когато въпросната лелка се навряла при нея в количката, а тя е с едни големи очила и и е изкарала акъла, направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, несъобразителни хора ужас. Добре че поне бързо се успокои след като я гушнах.
Виж целия пост
# 394
Привет !!!
И ние бяхме днес по разходки.

Валката, не се обвинявай.Щом така си преценила, значи е било за добро. И според мен не е от захранването.
Соник, радвам се че се подобрявате. Надявам се скоро да сте сред нас.
Дриймс, Да ти е жива и здрава именничката. Много да те радва и да ти помага.
Елеста чакаме снимки на мадамата.
Виж целия пост
# 395
Честит празник и имен ден на празнуващите!  bouquet

Днес ме е налегнал голям мързел!Ивайла заспа в 12.30 и се събуди в 17.00 #Crazy,та пропуснахме и разходката днес!
Аз цял ден си разглеждах разни сайтове за дрехи и накрая не се сдържах и си поръчах ей това:
http://buyme-bg.com/catalog/popup_add_image.php?pID=2177&pro … 2177&cPath=53
Сега се чудя дали няма да ми е голямо newsm78Дано ми е по мярка,че много ми хареса! Praynig

Тука видях страхотни шапки в сайта,който Ванина показа!Чудя се дали да не поръчам на Ива!

Честито на сдобилите се с дупки на ушите госпожички! Mr. GreenАз ще поотложа процедурата за по-късно!
Уиш,не се притеснявай,нищо му няма на бебо!
Уф,Деси,и аз много мразя някой да се надвесва над количката и особенно ,ако започне и да рови вътре.Много несъобразителни хора има! #Cussing out
Соник,радвам се,че писа,и че малчовците се подобряват!Дано по-скоро ви изпишат! Hug

Аз изчезвам да готвя заек с гъби в иенската тенджера!Най-обичам манджи дето си се готвят сами! Mr. Green
Виж целия пост
# 396
и аз положих началото на захранването. Вече 4 дни се борим с картофеното пюре и това, което забелязах е, че се харесва топличко, вие топлите ли го?
Виж целия пост
# 397
Аз винаги топля пюретата преди да ги предложа.
Горби палтенцето е страхотно, със здраве да си го носиш  Hug
Виж целия пост
# 398
Направо много се сдухах, а педката даже ме нахока, че видиш ли като се правя на модерна и захраних късно така ставало. ...

Какво означава "модерна"?! Този педиатър иска да каже, че баба ми е била модерна, така ли? Или тук при нас бебетата все анемични ходят.
Валката, ако кърмиш взимай витамини и се храни добре.

Пусто любопитство ама как взимат кръв от 6 месечни бебета, за урина направо не смея да питам?
Виж целия пост
# 399
Днес бяхме на консултация и вече сме  8200 кг. и 67 см. Кръв и урина не ни взеха, че ни текът сополи и ни отложиха заедно с ваксината за след 2 седмици.
Честит празник на всички празнуващи.Вече проядохме и месо. опитахме пилешко, заешко днес с моркови на Гербер. Беше много вкусно. Бързо оправяне на болничките дечица. Толкова засега от нас. Отивам да правя салата  chef
Виж целия пост
# 400
Пусто любопитство ама как взимат кръв от 6 месечни бебета, за урина направо не смея да питам?
При нас се наложи на 6 седмици да взимат кръв от вената. На едната ръчичка трябваше 4 пъти да го боднат за да улучат вена. После и другата ръка, че не успяха да  съберат за 6-те шишенца.... Crazy Аз си поревах доволно, но пък беше за негово добро. Имаше кърмаческа жълтеница. За нея обаче няма конкретно изследване, ами трябва да се отхвърлят всички други причини.
 Урина - с колектор.
Виж целия пост
# 401
 За жълтеницата може да е било от вена, но за изследванията на 6м. е от пръстчето  Peace
Виж целия пост
# 402
Да, от пръстчето го боднаха-супер бързо става.
А за урината колкото майки толкова начини - памуци, колектори, торбички. hahaha
Виж целия пост
# 403
Aз много лесно взех днес с колектора, лепнах и готово. После и кръв дадохме  Wink
Валка: за хемоглобина да ти кажа, зависи си какъв ти е бил по време на бременността, детето се ражда със запаси от теб, с които си кара до към 6 месец, та каквото и да правиш и по- рано да захраниш, няма да промениш нищо. Така че стига си се връзвала на твоята педка, тя май все гледа да те шашне, пък и 200 грама са си добре на тези месеци Peace
Елеста: честити ви обички Wink Де го този салон?
На Никола и Габи бързо оздравяване и честит имен ден на Габчо, да е много здравичък! Heart Eyes  bouquet
Уиш: не се шашкай, предполагам че е доста малко количеството в това пюре. Може да не му е стигнало на детето, давай една коричка хляб да погризка Joy Joy Аз също в 8-ми го въведох по спомени де Wink
Виж целия пост
# 404
Мерси. От петичката на новородените се взима тук. Но те спят доста в началото и не е проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия