
За втора година ги мъча.

) Аз вчера разбрах за този зад театъра- бил много хубав, в най- скоро време ще го посетим. Ние няколко пъти ходим в този на Дунав- но след днешният ден съм се зарекла, че няма да стъпя там повече 

Днес цял ден бяхме на Монтана на разходка
Ходихме на Аугуста и беше великолепно, слънчево, топло и приятно
После по магазините, та чак до 8.30
Яси едва си изпи млякото,нямаше сили милата ми тя... намислила съм следващата екскурзия да е до Плевен
Тогава сигурно и млякото няма да си изпие 
срам не срам ама ще ви кажа, че вчера Яси не си изяде всичко, нормално де, то доста големи порции, та аз си хапнах доста добре след нея
ми няма да го изхвърля де
Днес нещоне ни хареса зелето с месо, нооо няма проблем
Или поне аз де:) 
утре почивка
ще се задоволим само с разходка по врачанските улици 
Дано да се размине
Ние излизаме и сутрин и следобяд като се събуди Али и малчо спинка постоянно навън. Ама да ви кажа, Али като беше бебе скучаеш ужасно. Бутах си количката самичка и имах чувствот оче като лудите си обикалям, а сега като излизаме тримата и той е голям вече и постоянно ми говори. Имам си другарче в разходките 
Препоръчани теми