Ние бяхме в събота в Борисовата градина, но беше такава манифестация и толкова шумно, че Яна милата спа само 20 минути и после беше ужасно кисела, затова решихме в неделя да не повтаряме това упражнение, а я приспахме на балкона, където спинка сладко час и половина и след това излязохме на разходка из Софийското ларго, пихме чай в едно ново заведение специализирано в сервирането на чай и кафе (аз пих невероятен чай от ройбос с аромат на крем карамел и добавено мляко на пяна), Яна си изяде с охота (да не повярваш) следобедната закуска под формата на Хиповска каша Лека нощ с овес, ябълки и круши и всички доволни се прибрахме вкъщи.
Ели, страхотна идея за тази специализация, добавих си в отметките този сайт за да го разгледам по-късно на спокойствие.
Смешко, много неприятно с това неядене, то и ние сме в този отбор - при нас проблемът е в обедното хранене, вече не иска да яде дори любимите й пюрета, давам й да суче след няколкото лъжички които зорлем изяжда, но се съмнявам, че се наяжда, защото гърдите ми едвам пускат по нещо напоследък. Интересно, че кашите следобед ги хапва, но аз смесвам половин бурканче плодово пюре от 190 гр. с 100 гр. вода плюс 3 суп. лъжици каша. Повече от това количество не може да изяде. Почти съм сигурна, че това неядене е причинено от зъбоникненето - второто ни зъбче е подуло венеца, но още не е избило. Нощите са ни кошмарни, буди се на 2-3 часа, а през останалото време се върти и пъшка и аз хич не мога да спя..
Тилиата, Сами е разкошен!
Лято, чакаме новите снимки на Ванката, на мен ми харесаха и старите де, но ти нали казваш, че новите са по-хубави.
Росита, страхотни маратонки и сандалки, ама много скъпа тази доставка - от САЩ ли идват?
Аничка, много дълго се проточи това боледуване, около две седмици ако не се лъжа
измъчихте се, миличките вие. Като се почувстваш отново във форма, свиркай - ние открихме сезона с Плами и Бубчето в Редутския парк. Русенки, около Великден ще бъда за една седмица в Русе да видим свекървата и свекърът и ще се радвам да се видим някъде в центъра, защото ние сме зад старото музикално училище на Борисова. Ако искате ми пишете на лични мобилните си номера за да ви звънна.
Ох, много дълъг стана поста ми, затова спирам, само да честитя и аз на днешните месечковци - да бъдат здрави и весели!



пробвал с някакво лепило да прави нещо ама то не станало и решил да разтапя някаква пластмаса и да удебелява подметките само на петите за да не се изтърквали и представете си гледката
отврат .Вчера тръгваме да излизаме и аз се обувам ама усещам че има нещо нередно като ги видях щях да припадна от яд
Отидох долу при бабини и такъв скандал вдигнах че направо бях изпаднала в истерия това никога не ми се е случвало явно доста ми се е насъбрало от неспане и разни уж малки нерви милите отнесоха всичко
Та така де оправихме се но още ми е гузно
За това пък утре ще се фръцкам с нови Шматаронки
Боби се смили над мен
Цунки на Алекс от нас!


От днес сутринта Жанетка е със зверска хрема, носът й тече като изведро, направо кошмар! Като че ли това е малко, че и два зъба се опитват да излязат едновременно и лигите и са в килограми! Днес толкова сополи и лиги изкара това дете, че направо ми взе акъла
Добрата новина е, че няма да ни бият повторно БЦЖ
/ и преглъща маймуната и аз от ужас и хванах ченето отстрани и й отворих устата и директно бръкнах в гърлото и изкарах парче найлон!

Дано Ицето бързичко оздравява и да те остави поне няколко нощи да се наспиш, тогава живота изглежда по хубав 

.
Много се бях разтроила,даже и се наревах едно хубаво...
