




На мен ми се стори, че видях Vanyivan в Пикадилито, но може и да съм се припознала.
Муси - пусни и ти една снимка на малката манипулаторка
Тодоран - обИци или обЕци??? (направих справка в нет-а, за едното има 232000 резултата, а за другото - 155000
, да не е дуплетна форма???) Страхотни минзухари има мама на Тодоран в двора!!!...Харесва ли ви името Боряна?? Днес си го харесах за второто момиченце, което съм планувала, ама само в мойта глава май е планувано
А Хриси-Писи - какво стана с нея??? Останаха ли си 2 чертичките или...???
то еластично, еластично, ама и аз като ги пипах на Елица като ми ходеше като топчета - бяха по-твърди от камък
(не ми се чудете де - при диария и запек трябва да се огледа внимателно, да се помирише и т.н...). Намажи с нещо мазничко - напр. с неутрален медицински вазелин - в смисъл гледай да не е някакъв крем, който съдържа др неща, които ще й раздразнят дупенцето - нещо мазно и неутрално. Бочко например не е ОК, защото е подсушаващ - нещо мазно - медицински вазелин, за др не се сещам...и дефламол съм ползвала, но само за термометър в дупенцето - не знам дали дразни кървящо съдче. И ако не успееш с храната - пробвай временно с малко лактулоза (МИП-лактулоа напр. или друга)...Успех!!!





Нищо де...и без това вече е 31.03 -
, да не е дуплетна форма???) Страхотни минзухари има мама на Тодоран в двора!!!...Харесва ли ви името Боряна?? Днес си го харесах за второто момиченце, което съм планувала, ама само в мойта глава май е планувано


Да знаете 
Препоръчани теми