
Някой ден точно този дразнещ човек може много, много да ти липсва.



Хайде всички тука на кафето да успокоим страстите!!! Елена, наистина ще да е станало нещо, никога не съм предполагала че можеш да напишеш такъв пост, камо ли да го мислиш. Трябва да идеш да разпуснеш някак-иди на масаж или овършей два-три маНгазина.....да ти олекне на душичката.


Макар,че днес стоял 20-30мин. на гърнето в нас и се изакал.

Дори и да няма нищо ново за казване.Ще ни покажеш ли негова нова снимка? 

и бъдеюият ми син, който ще е Павел
Споко, не съм бременна!
/особено за такива като мен, че днес пак ще е тежък ден/ Чака ме висене на опашка за паспорт и после събиране на багажи. Ще ходим за два дни в Истанбул/с дребния/, а Поли на село при баба си. Изобщо чудо...
Няколко пъти я пробвах вкъщи да стои без, при което ако я подканям сяда на гърнето и пишка. Ако не й напомня, не се сеща обаче, за казване дума не може да става
и всичко се върши където дойде - диван, килим и т.н.
Направо се изчервих

Не знам какво да измисля, защото моята хубавица просто не иска да седне и за миг на гърнето и май не се впечатлява особено като намокри гащите. Това сме го пробвали няколко пъти.
Желая ви прекрасно лято !
Няколко пъти я пробвах вкъщи да стои без, при което ако я подканям сяда на гърнето и пишка. Ако не й напомня, не се сеща обаче, за казване дума не може да става
и всичко се върши където дойде - диван, килим и т.н.
Никакви грижи да махна памперса не съм положила до този момент. Косьо пикае в душ кабината казват, че всички мъже така правят 

.
. Да не съм те видяла да предлагаш повече такива вкуснотий,щото си ми наблизо
...а пък не трябва да си нарушавам диетата. То не че е кой знае каква,впредвид това,че още кърмя,но все пак с тез трици с мляко сутрин съм си стопила голама част от сланините на корема
. Ще се радвам да прочета и вашето мнение.
.
И за капак , едното и ухо е силно възпалено. Та така - приятно ни море дет се вика.Препоръчани теми