Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 936
  • 753
# 465
Честита Баба Марта! Много здраве и късмет на всички!
Вчера- успешен първи ден! Днес- продължавам. Praynig
Виж целия пост
# 466
Честита Баба Марта и от мен, момичета! Много здраве и благоденствие Simple Smile При мен резултатът е 83.600  (-1.100 кг) Joy  Много съм доволна и продължавам в същия дух. Вчера доста поогладнях вечерта, но и аз хапнах печена чушка с парче пуешко и  се позаситих.
polina7979, браво за резултата!!! Все така да ти е успешна диетата, до края Simple Smile
marielameme, ти теглиш ли се? Ако, да, ще споделиш ли резултата Simple Smile Успех и на теб!
Виж целия пост
# 467
Аз нямам електронен кантар и не мога да кажа с колко точно отслабвам. Единствено мога да кажа, че има ефект определено! Чувствам се доста по-добре, отколкото преди. Само лакомията ми  се обажда понякога. Засега успявам да се въздържа! Днес замених яйцата. Не са ми любими определено. Хапнах си малко сирене...
и пия повече вода ! Успех и на вас, момичета!!! Naughty
Виж целия пост
# 468
Вчера не бях много стриктна,но въпреки това показа хубав резултат на кантара -1,1кг.Тегло тази сутрин 79,100кг.Мисля да си взема карта за фитнес
Виж целия пост
# 469
Добро утро, polina7979, супер резултат имаш:) Браво! При мен днес - 82.900кг  (-0.700 кг)  Вчера ядох 1 яйце, но и една круша следобед. За вечеря пилешко месо и салата от червено цвекло, но с малко захтин и доста лимонов сок:) А киселото мляко ми дойде супер след това. Знам, че това са  малки прегрешения, но ще се старая повече тези дни. А от днес съм в МЦ и предполагам, че няма да свалям много няколко дни, нали уж през този период се задържали течности.
Успех на всички и никакво отказване, я вижте как добре се представяме:)
Виж целия пост
# 470
Здравейте! Аз продължавам диетата,но имах и  прегрешения. Затова малко по-малко ще се справим с тези килограми...!!!
Виж целия пост
# 471
Здравейте, Честит 3-ти Март!
Аз да се отчета - днес 82.100 кг (-700кг). Вчера ядох грозде за обяд, което не е от препоръчваните плодове, но не издържах, много обичам Simple Smile А вечерта едва се преборих с яйцата. Успех на всички!
Виж целия пост
# 472
Здравейте,момичета!

Наминавам само да ви окуража,постигате завидни резултати  Crazy

Надявам се,след като родя да се присъединя към вас.Аз много обичам варени яйца и всеки ден ям поне по две рохки,считам,че ще успея след това.
Килограмите са ми много.Вече съм +10 от забременяването....и направо съм си 80кг в момента  Tired
Не ми се мисли до края какво ще е .Поне 85-86  ooooh!
А идва лятоооо  Rolling Eyes

Пожелавам още веднъж успех на всички! Мисля,че диетата не е трудна...трябва само стимул от господин Кантар  Laughing
Виж целия пост
# 473
AniGri браво на теб!!Всеки ден отчиташ много хубав резултат,
Ели не се притеснявай,като родиш ще имаш достатъчно време да свалиш кг.

Аз да си призная вчера пак прегреших и днес съм само -400 г, т.е 78,700 кг
Виж целия пост
# 474
polina7979, твоите резултати също са супер!  Вече съм сигурна, че ще имаме успех и то забележителен. За сега при мен дните минават нормално, не съм изпитвала страшен глад, но остават още 11 дни.....
elfi4ka, благодаря много за подкрепата! На теб ти пожелавам много лека и приятна бременност и никак не се тревожи за килограмите, след като родиш с малко повече воля ще се справиш Simple Smile
marielameme, радвам се много, че не се отказваш, то всеки от нас прави по някое и друго прегрешение  Simple Smile Ти оправи ли се вече?
Виж целия пост
# 475
Честит празник!!!
AniGri - браво на теб за резултатите.   bouquet Аз напредвам и се чувствам добре!!! Wink)) И с по-голямо самочувствие и настроение! А здравословно мисля, че нещата се подобряват. Благодаря за вниманието ти.  Hug Много мило!
polina7979, браво и на теб!! Огромен стимул сте ми момичета  bouquet!!!
elfi4ka  - лека и спокойна бременност. После ще го мислиш!!!   bouquet
Виж целия пост
# 476
AniGri , тези намаления само от режима ли са или спортуваш нещо допълнително?
Виж целия пост
# 477
 Здравей,Sunbeam,  от както съм на диетата не съм ходила на спорт, но по принцип 2 пъти в седмицата ходя в един клуб до нас на нещо между фитнес и аеробика. Смятам тези дни да подновя тренировките.
Момичета, аз също съм на мнение, че нещата вървят по-лесно когато имаш подкрепа! Все в същия дух да продължаваме!!!
Виж целия пост
# 478
Здравейте, днес резултатът ми е незначителен, но все пак е нещо - 81.800 кг (-.300). Никак не съм обезкуражена обаче. Продължавам!!! Успех на вас Simple Smile Имаме още 10 дни и пожелавам на вас и на себе си да отчетем поне по 4-5 минуса до тогава   Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Здравейте! И аз напредвам с диетата. Имам свалени около 3 кг. И мисля, че се справяме със ситуацията, макар и да не съм абсолютн о стриктна. Въздържанието ми от безразборното хранене дава ефект  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия