Клуб на готините баби-95

  • 43 389
  • 731
# 705
Добро утро и усмихнат ден


Виж целия пост
# 706
 Каролин разходи ме из Петербурги картините на Ван Гог ,но много трудно ми се отварят файловете. Благодаря ти ,че ни просвещаваш.
Виж целия пост
# 707
Радвам се че ви харесват, днес ще ви поразходя из Прага,а Лучано Павароти ще ви разведе из Италия newsm03

Виж целия пост
# 708
Добро утро!Да ви пожелая и аз слънчев, пролетен и усмихнат ден!
Всеки по реда на ставане Joy


И на мен ми е любопитно да разбера какви са тези горещи камъни newsm78
Виж целия пост
# 709
Добър ден, момичета!
Заведох си внука на у-ще, минах през аптека, купих му сироп против кашлица, че от вчера .....аман вече!!!
Малко напазарих и пак в къщи! Чудя се от къде да я започна, че тя все една и съща! #2gunfire

Маринче, Наде, миналата година ходех в един лечебен център във Варна, на Нуга Бест, където на специални легла-матраци от две части, в едната част има вградени масажори, които чрез компютърно диагностициране ти намират болното място и ти правят лечебен масаж, от главата до тазовите кости. На втората част на матрака, от коленете до пръстите, има вградени полускъпоценни камъни, които като се нагряват до определена температура имат лечебни свойства.
При нас процедурата е 35-40 минути и се заплаща 1 лев. Из града има и други центрове с цени 3 и 5 лева. Аз направих 11 процедури, имах полза, но времето застудя, а и ми е далечко от дома, та ги спрях. Смятам през м.Май пак да ходя, стига да си намеря приятелка, че сама не ми се върви!
Персонала е много внимателен, има медицинско лице, като си кажеш заболяванията или занесеш изследвания, те насочват какво е полезно за теб или пък вредно.
Влезте  в Гугъла за повече информация и да проверите кой център ви е най-близо за да ходите, ако имате нужда, разбира се.
Масажа е върхът!
Носиш си чаршаф и едно бяло памучно чорапче за поставяне на една част от масажора и по-светли дрехи, за да преминават не знам какви си лъчи, това е всичко което се изисква при нас.

Приятен петък!



                Heart Eyes Hug newsm10
Виж целия пост
# 710
Тук съм, но няма никого.  Shocked
Къде стееееееееее?
Виж целия пост
# 711
Ехооооооо,Айшааааа, и аз съм тук, но други няма!

Ние вечеряхме, да сме на линия за Любовта на заем.

Като се прибрах от у-щето на Бори, носа си не съм подавала на вън.
Гледах телевизия, дремах, че чак сънувах, има да се кокорча тази нощ!
Предлагам компанията си за среднощна седянка! rotfImao

До после, че сериала ми ще започне!



                    tv tv tv tv tv

Виж целия пост
# 712
Танита, аз съм на Листопад. Слушам го и се мотам насам-натам.
Комп. е мой докато си дойде Ани.
Виж целия пост
# 713

 И аз се включвам в седянката,но нещо другите липсват!
Виж целия пост
# 714
Оооооооо, Янушка, добре дошла!
Как е Анжелка, оправи ли се детенцето?
Бори пие сироп, смуче таблетки, слагаме капки в носа и е все на същото положение!

Като приготвя майка си за спане, пак съм тук!

 

           lalalalaHeart Eyes Hug


Виж целия пост
# 715
Ани си дойде. Май ще ме пъдят.
лека нощ на всички.
Виж целия пост
# 716

 Ами Анжелка е доста по-добре.В момента са във Варна на гости на татко й,че напоследък много често взе да го споменава.Докато са в болнични решиха да го посетят.Очаквам ги утре вечер.

Тази вечер явно всички са някъде.И аз ще лягам.
           ЛЕКА НОЩ!
Виж целия пост
# 717
Ани реши да гледа  състезание по снукър, та комп. пак е мой.
Янке, те си знаят, но да не стане пак авария при гостуването на тати.
Виж целия пост
# 718
Какво е това нулево присъствие на седянката?
Тя темата, като нищо ще отиде на втора страница.
Хайде да я придъъъъъъърпам напред, и без това не спя.
Говорих със сестра ми един час и 34 минути и още можехме да приказваме, ама те утре ще ходят на лозе, че да си поспи малко!
Сега влизам в банята и съвсем ще се разсъня, ама така е като днес уж гледах ТВ, пък съм заспала и даже сънувах! Joy
Бори откакто е заспал не е кашлял, ох дано Боже, дано да се оправи!



Л  Е  К  А      Н  О  Щ !


         smile3524

Виж целия пост
# 719

ДОБРО УТРО ПОСПАЛАНКИИИИ!
То така си му прилича - все пак е събота, време за почивка.Не като мен да се ококоря още в 6 !Хайде кафето от мен:

     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия