МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 33 999
  • 736
# 285
  Ето част от снимките от днешния рожден ден.  Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Добро ви утро, приятелки.

Признавам веднага, че не съм ви чела и не съм в час с обсъжданата тематика, но....
Имам повод да почерпя. Най-сетне дойде ДОБРАТА НОВИНА: мъжът ми вече не е безработен! От понеделник постъпи на работа в държавна фирма. Парите не са много (нали е държавна, бюджетна организация), но е РАБОТА. При това – точно през три преки от нас! Страшно много се радвам. Той също, макар че все още е малко объркан. Нали все търсихме работа по разни частни строителни фирми, където все ни оставяха "на изчакване", а тук стана много бързо и съвсем неочаквано. Но всичко лека полека ще си дойде на мястото.
Искам да споделя тази радост с вас, нали вие ме подкрепяхте през цялото време и ми помогнахте да мина през най-трудния период. Ще ми се да може да ви почерпя реално – всяка една от вас, но засега ще се наложи да направя това само виртуално.
Благодаря на Господ, че помогна на семейството ни и че ме срещна с вас.  Praynig  Hug
   

     

Виж целия пост
# 287
Ей Феичке, така ме зарадва - денят ми започва с добра новина HugМНого се радвам за вас, и нека тази работа е трамплинг за по-добри неща за цялото семейство Hug Hug

Веднага поздрав с една невероятна арменска песен/баща и син/ по случай случая Peace
http://www.youtube.com/watch?v=eOkRCR40sqU
Виж целия пост
# 288
Страхотна новина, Пролетна!!! Hug Hug Hug Hug Много успехи на мъжа ти и спокойствие, покрай тях. Peace

Айла, прекрасна е Елена - като принцеска е и много ми прилича на теб, а Ваня и Николета много са пораснали!
Някакси е толкова красиво да имаш дъщери. Laughing

Вица на деня:
Със съпруга ми искаме или да си купим куче, или да си направим бебе. Само че не можем да решим килима ли да си съсипем или живота. (Рита Ръднър) Mr. Green

Хубав ден, много ми се ще да убедя мъжа си да вземем да си "съсипем" живота отново... Crazy Joy

Виж целия пост
# 289
Айла, наистина са много хубави снимките - рожденничката много 'фьешън Mr. Green, и другите убавици и те Peace Не знам кои са твоите, и дали онази,слабичката мама си ти/тук с малко завист Mr. Green/,така или иначе всички деца са страхотни, и изглеждат щастливи/някои и леко замислини на бъдещите си творчески планове/ ама забелязах само едно момче - ама недейте така бе, бъдещи снахи ми отглеждате,учете ги на социализация Grinning Laughing Mr. Green

Ванче, недей така бе жена - ние само с  момчетата в грозота ли ще си умрем Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 290
За малко пак да ви изгубя дирите,кипи усилена подготовка за бала,не че съм изпаднала в паника,депресия или каквото и да било,но времето наистина не стига и все изскача нещо ново.

Пролетна,много се радвам за вас,направо настръхнах като прочетох новината Hug Hug Hug

Айла,малката принцеска е 'убавица като каките и мама Hug

Ванче и на мен ми се ще да си го съсипем пак,ама нещо все повече започва да не ми стиска.
Виж целия пост
# 291
[ Не знам кои са твоите=
Ванче, недей така бе жена - ние само с  момчетата в грозота ли ще си умрем Thinking Mr. Green
  Мерси, ето тук сме аз и трите мадами - http://aila.snimka.bg/baby/elena-p-rvi-rojden-den.498117.18548092
  А младежа предишния ден се запознахме с него иначе сме изцяло женска компания  Simple Smile
Виж целия пост
# 292
magnoliamm, точно тази слабичката мама е Айла /и аз с малко "завист" Mr. Green/ - тя спокойно още три може да си роди без да се забележи, че е раждала, а ако някой желаещ да си "съсипе" живота отново вземе, та забременее с близнаци - тя е човекът за вас по кърмачески и други двойни житейски въпроси! Peace Hug (о, ето, че е писала вече - Айла,  Hug    bouquet)

А за момчетата - аз като имах само две момчета и шиех роклички с дантелки за момичетата на приятелките ми, все въздишах дълбоко и замечтано...убедена бях, че ако имам трето пак ще е момче...даже и сега така си мисля, че ако вземем да го направим пак ще нацелим некое "дете с топки" (тук, междудругото да спомена Кукла - надявам се да са добре с малкия момък, дано намине, че и тя е една хубава мама на две принцеси и ни липсва...снимките й - също Peace).

Та, ужававам ги дълбоко и искрено момчешките майки. Една моя позната има четири момчета...незнам ще рискува ли за пето....на жените все ни се иска някое себеподобно за утеха - нали все си играем с кукли. Mr. Green

Ванче и на мен ми се ще да си го съсипем пак,ама нещо все повече започва да не ми стиска.
Един познат вика:"Ми като не ти стиска, стискай го ти." Mr. Green Желанието е важно, желанието...пък "то - изтърсачето" ще издебне най-удобния момент и хоп - изненадааааа, изтърсих се , мамооооо, пази се във форма и за моя бал! Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Здравейте
Влизам само за секунда да поздравя милата Феичка Grinning Честита работа на твоята половинка Hug Много хубаво че е и близо до вас. Пожелавам ти тепърва да почват добрите неща при вас и все по често да имаш повод да се хвалиш с хубави новини newsm10.
Дано съпругът ти се чувства уютно там.
Приятни почивни дни пожелавам на останалите мами.
Виж целия пост
# 294
Айла, предположих ,че това си ти, въпреки,че за момент си помислих,че сигурно е голямата кака Peace/честно Mr. Green/

Ванче, аз понеже, обичам с "топки "да си играя/големи,разбира се/ Mr. Green,та много си се кефя на "тройката спатия момчета" Някак си отвътре ми идва,да съм майка на момчета:D Mr. Green Mr. Green Пък ако дойде и момиче някой ден/въпреки,че за сега не планирам ново бебе, а една позната, взе да ми смята нещо за смяна на кръвта, година на раждане, и така стигна до изводът, че ако тази година не забременея Crazy Crazy, винаги ще имам момчета Mr. Green Mr. Green/, та ако дойде и една девойка, да ми развали дисциплината - няма да я върнем Mr. Green Но винаги съм казвала, че аз искам деца, а пък нека Господ и те сами решат какви да са Peace Искам само да са живи и здрави, и ние, за  да си ги отгледаме - другото,ще го изпием Grinning Mr. Green
И не страдам за роклички,щото съм сигурна,че ако не всички,то половината от внуците ми,няма да имат "топки"/ ще ти поръчвам да им шиеш роклички Party, тогава ще казвате как се гледат деца без "топки",пък аз пред снахите ще се оправдавам,че не знам как се гледат момичета, и така Mr. Green Mr. Green Mr. Green

При нас днес вали, и сме си в къщи, и съм се разяла/ ха, дойде ми  и цикълът сега - вече официално съм застрашена от 4-то бебе Crazy Crazy/. Я кажете,да слагам ли спирала,да не слагам ли....как да се пазим сега Thinking Thinking

Приемам и идеи за игри "на закрито"  Crazy Peace,да видя вие на какво си играете,когато вали Grinning Grinning

Някаква промяна за 15-и има ли/нали беше учебен ден?/ Че ние се връщаме тогава, което прави невъзможно да дойдем, но ако е на 16и, ще се радвам да ви видя Grinning

О, при вас утре  започват почивните дни,а - ей, българин да си, то не са почивки, не са чудо Mr. Green
Добре да си почините, да отидете някъде на зелено, да направите много спомени, и после да споделите Grinning Някой от вас ще остава ли в София  Thinking
Виж целия пост
# 295
magnoliamm, точно тази слабичката мама е Айла

То аз пълни дами в тази тема не знам. Пълно е с манекенки, пък уж кърмят..Изключвам себе си, естествено.......

Със съпруга ми искаме или да си купим куче, или да си направим бебе. Само че не можем да решим килима ли да си съсипем или живота. (Рита Ръднър) Mr. Green

Вместо да се радвам на пораснали и самостоятелни деца, пак се върнах в изходна позиция.......Явно килимите ни са скъпи......

Фейче, с кеф си взех от всичко по много заради хубавата новина.....Радвам се много за вас! И....пак да почерпиш на първа заплата......Мама Сузи и тя черпи за същия повод като теб в най-скоро време! Поздравления на този етап за голямата награда на децата!

Айла, красиви снимки с красиви деца Hug - да ти е жива и здрава Принцесата.....Ти сега и трите момичета ли кърмиш? Питам от любопитство........

Пиги, значи снимки ще гледаме в скоро време, чакаме бала ......Ти утре май имаш повод за черпане - именняк си имаш в къщата........

Ние смятахме сега по празниците да ходим на Рилския манастир.....ама пусто дъждовно време дето го дават.......Клик, и Вили каза,че се радва за времето, защото не му се ходело на манастира - прави си изводите и за нашата къща......

Цвет, в една рецепта Ути каза,че трябва да се сложат 127мл. прясно мляко......Това как ти се вижда - като 1/3 или 1/4 чаша?

Грета, като шпионираш, драсни и 1-2 реда дали си яхнала метлата или се рееш безметежно на някой розов облак......

Аникси, мога да ти дам рецепта за кифлички с локум......Устройва ли те? Просто нямам смокини.....Намери си дружка в лицето на Антония.....Ще се радваме на новите попълнения наведнъж.....

Помилвана, коя бяхте вие? Hug

Смях се искрено за историите с шефа и една омазана устичка....Хихихихи......Аз до скоро на Самуил казвах все Йоан.....Но от няколко седмици почти нямам гафове на тази вълна...Също като Сладка.....

Ванче, Цвет, възхищавам се на съдържанието на дамските ви чанти.....У моята нищо няма Embarassed.....Кога е концерта, мина ли, ходихте ли с доброто дете?

Кайман, какво е да си вкисната? И кога ти остава време за подобни луксове? Whistling

Тити, Renew, включвайте се по-често....Иначе така ще си изгаряте само на очила......

Магнолия, погледни в любимите на Лабрекс. Там има много интересна тортичка - импровизация върху майонезения сладкиш. Също така препоръчвам горещо салата и от пресни тиквички - разкошна е, особено сега с малките, свежи тиквички.......

Игри на закрито - казва се дума и другия трябва да каже нова с буквата, която е последна на предната дума. Напр. - рокля - яйце - елен и т.н.

Утре чакам почерпки послучай 6 май! От сега - на всички именняци - честито и весел и хубав празник!

Тези дни си мисля за Дидка - дали влязоха в новата къща? newsm78Теди не е писала скоро.....

Лека нощ, дами!

Магнолия, уф...дано не ми идва скоро...Уж се кърмим за сега, ама......По принцип на мен ми понасят спиралите, но при всеки е индивидуално.....

Айла, Биляна от Нац. комитет по кърмене ни организира много хубава срещичка Wink......

Друго не се сещам......Освен да ви кажа, че май започвам да влизам в ритъм...Е...не е дошло съвършенната организация у нас - кухнята крещи с пълно гърло - оправи ме - но някак си започва да и просветва на душата ми, да и олеква, да започва да пее, вярно - все още всичко е много плахо...Но ме радват първоначалните сигнали на всичко това.....Дано набере още по-голяма скорост и в най-кратки срокове душата ми да се чувства уютно и добре в кожата ми!!!!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 296
Честит Гергьов ден на всички,които празнуват на този национален празник  bouquet Grinning Със здраве и гордост да си носят името  bouquet
Виж целия пост
# 297
Айла, красиви снимки с красиви деца Hug - да ти е жива и здрава Принцесата.....Ти сега и трите момичета ли кърмиш? Питам от любопитство........

Айла, Биляна от Нац. комитет по кърмене ни организира много хубава срещичка Wink......

  Мерси  Simple Smile
  О не каките се отбиха по време на бременността. Веднъж си поискаха след изписването и не им допадна, пък и бяха забравили. Така че слава богу си имам само едно кърмаче, което и то е доста досадно понякога, пък незнам как щях да се оправям с три. Така че се радвам на естественото им отбиване, но ако не беше станало сигурно щях аз да взема инициативата в свои ръце.
  А за Биляна знам, наскоро разглеждах дори снимки  Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Цвет, в една рецепта Ути каза,че трябва да се сложат 127мл. прясно мляко......Това как ти се вижда - като 1/3 или 1/4 чаша?

.....Кога е концерта, мина ли, ходихте ли с доброто дете?

От мое име може да предадеш на Ути - да оди да се пЕре, кеф му на Перловската рЕка, кеф му на язовир Искър! Аз, като една прилежна домакиня съм закупила де що посуда има - имам дори няколко броя мензури, но мярка 127мл просто нЕма! То, това му е оправданието за прескъпите му рецепти, дето само ядрени физици могат да ги изпълнят, ако изобщо се решат, де!

И - не, концерта е на 15-и, с доброто дете ще чакаме да го качат във В бокс-а... newsm45 А, най ме е яд, че ПАК аз ще се жертвам smile3515, докато некои (да не ги споменавам по имена) ще ходят!!! Аз и дружка си бях намерила smile3518

Фейска, много, много се радвам за вас, поне въздух да поемете докато се отвори нещо по добро!
Стискам палци на останалите, които търсят работа!

Някак си отвътре ми идва,да съм майка на момчета:D Mr. Green Mr. Green

Така твърдят всички мъжки майки, докато не родят дъщери smile3532...Да видиш само каква ненаситница съм станала на всичко що е бонбонен цвят, на шнолки и чорапи... А, ОНЗИ, чието име няма да произнасям (ама ще ходи на концерта ), щото го ненавиждам отдън душа - той пък да видиш как преминава в течно състояние при появата на Нейно величество...

Пожелавам хубав празник на всичко, да ви е сладко агнешкото и да не прекалявате с .... магданоза, че пуснали един (ГМО вероятно) дето страшно боли глава от него на другия ден Joy!
Виж целия пост
# 299
Честито на именниците!!! Пълни трапези и пълни души, много радост и любов! Наздраве!


Даааа, някои почиват, пътуват, опразват столицата  Mr. Green.

Цитат
Но винаги съм казвала, че аз искам деца, а пък нека Господ и те сами решат какви да са

Точно затова имаме име и за момченце и за момиченце  Mr. Green, даже килими нямаме, ама .... майстора ползва защитна програма, за да не ми се ъпгрейдне софтуера без време  hahaha Аз "защитни програми" не ползвам  Blush

Цитат
Приемам и идеи за игри "на закрито"   ,да видя вие на какво си играете,когато вали  

...изсипваме единия кашон с играчки на земята иииии голяма игра пада
...на единия край на стаята слагаме един леген и го целим с плюшени играчки,
...рисуваме си, танцуваме си, играем табла, ако сме при баба,
...правим сладки или бухтички - занимваки, които се ядат много ни вървят,
...като много ни мързи налягваме да гледаме детски филмчета и да ядем пуканки...

Пешеходке, тамън се бях разревала зверски (на една детска!!! песничка) и щях да се омитам от тук, барабар с хормонално разтропаните си дЪски и се затъркалях от смях като те прочетох  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия