ДЕКЕМВРИ №105

  • 100 047
  • 658
# 405
О , Дуц , ние сме същите на тема пъзели. Откачил е с тях , реди  и разваля , реди и разваля ... а с тия от яйцата ... чак потреперва като му се падне пъзел  Joy Joy
Радвам се , че досега не е проявил интерес към играчки от рода на пушки и пистолети , хич не ги харесвам аз  Wink не че ще му откажа , ако поиска.
Малкия също доста се заиграва с дрънкалките си , вече ги държи здраво и подмята от ръка в ръка , ако не е заето с обръщане и вършеене в леглото  Mr. Green

Приятна седмица на всички  Hug

Муше  Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 406
Я да се възползвам и тук от новата опция и да ви поздравя с едно парче , че много ме кефи 

Виж целия пост
# 407
  И от мен една

Виж целия пост
# 408
Мила ми Дуцке , с това парче искам да ти кажа мойте пожелания за днешния голям ден.



Обичам те  Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Ба*и парчето  Mr. Green
Пак се изложихме пред чужденците  Joy
Честит рожден ден, Макс  Heart Eyes
И аз те обичам, даже повече от Дарина  Mr. Green
Виж целия пост
# 410
Е, не... не мога! Малиии, Дарино, баш с това да я поздравиш!  ooooh! Кумът ми ме поздравява на почти всеки мой РД със същото  #2gunfire
ЧРД, Макси! Всичко най!  bouquet
Виж целия пост
# 411
Сигурна съм , че тя ще го оцени  Naughty
Виж целия пост
# 412
Thank you people! Cheers!
Муш, Даре ...сега остава само да реша , коя от вас двете обичам повече...  Mr. Green
Виж целия пост
# 413
не се чуди много ... знаеш , че мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
Знаете ли че...
...след месец темата ни ще стане на годинка Simple Smile)))))))))))
И ако това не е повод да се почерпим... baby_neutral
Виж целия пост
# 415
Хайде по повод годишнината да ви се похваля Rolling Eyes
Орлин е от събота в болница - с двустранна пневмония  Sad
Аз от днес съм в болнични с бронхит Sad
Инка я водихме миналата седмица на доктор, че кашляше и имаше хрема - нищо й няма, но тази пак ще я заведем, защото кашлянето не спира баш, а и сополите са в достатъчна наличност ooooh!
Надявам се да няма други като нас и всички да сте добре Hug
Виж целия пост
# 416
Ох, Ивееееееееее, хич не е за хвалене вашето ... дай Боже по-скоро да оздравявате тримцата и никакви болести вече  Hug Hug Hug

Дуц, ще организираме купон в чест на годишнината  Mr. Green
Виж целия пост
# 417
Иве, оздравявайте бързо  Hug
И аз да се оплача. Дребното е започнало да си гризе ноктите тук от седмица. Не е изнервена, не е напрегната явно е видяла някое дете в градината да го прави и дай и тя, но аз искам да се справим с това навреме, а не да ги гризе докато се зажени... Някой да има решение?

Макс, криза е! Трябва да сме пестеливи дори и тук!  Mr. Green

Дари  Heart Eyes

П.П. Чакам едни снимки аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 418
И аз ги чакам , Муш  Joy

Дуце  Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Иве , бързо да оздравявате , а татко да си идва вкъщи скоро  Heart Eyes

За двете кифли: незнам какво чакате , но и аз ще почакам с вас Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия