Пета среща в Пакистан - страна на контрасти, люти манджи и горещи страсти

  • 39 089
  • 739
# 165
МАКТУБЧЕ Hug
Радвам се, че се се обади Grinning Като, чета за мъжО ти, баш си е романтичен той. Моя каза, че ако е имал дъщеря, цялото внимание за глезене е щяло да бъде за нея.  Joy Демек да се радвам, че имам момче Wink
Не се притеснавяй, че не можеш редовно да пишеш. Всички знаем, че си заета. Въпрек всичко се разписваш. Тя темата като замре и или Маринчето, или Алверчика, или кака ви Делта я побутват- няма да се изоставяме във никакъв случай.
За нидерландския и аз знам, че е един такъв никакъв език. Мойта шефка със 5 езика и тя ми каза сащата работа. Защита е имала там жената, та затова знае. Вика- 2 години са ми достатъчни и си била камшика и се върнала тука. Но ти няма как, тям ще живееш. То като сред хората и по лесно се научава, така, че съвсем леко ще си го научиш newsm10
Навремето и тука имаше казани които взимаха през определен период от време, помниш ли?. Все още има тукатаме, където има стари къщи, които са пред събаряне.
Как е ремаркенце АнждЕ? Laughing
Виж целия пост
# 166
Аз ви следя постоянно, но като никой не пише, на мен също не ми се пише. А миналия ден му казах на мъжа ми, че сме обсъждали колко са романтични пакистанците и се помъчихме да се сетим за най-романтичното нещо, което е правил за мен. И знаете ли какво ми каза - примерно сега, когато се прибрахме от село, беше заредил с любимите ни лакомства, това било романтично, че винаги се грижи да се чувстваме добре и глезени. В началото на връзката ни, ми пишеше много романтични съобщения, но по природа е по-скоро прагматичен.
А за дъщерите, "ремаркенцата" и изобщо децата ни, това е най-романтичното за мен - всеки ден да виждам любовта ни материализирана, дори тогава, когато съм му бясна за нещо  Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Ааа, Маринчееее, романтичен е, романтичееееен. Щом е заредил любимите ви лакомства какво повече желаеш smile3521 а още повече се грижи да се чувствате и глезени. По голяма романтика от това, накъде бе Душаааа.
Браво на тебе, никой не бил пишел- тогава аз съм Делта- Никой Joy
Ми поне ми намигни бе момиче, да знам, че не съм никой. Joy Все гледам да бутам темата напред.
Виж целия пост
# 168
ето ме пак и аз да се разпиша,днес говорих с мойта братовчедка и тя ми раздуха клюките те били говорели простотии по телевизията с тоя вулкан,да наистина летищата са затворени и в Ирландия и в Англия,но облаци аз не виждам,значи в момента в Дублин днес е било 11 градуса,в Лондон 18,никакви дъждове,но незнам защо е тази паника,в София как се отразяват облаците,ДЕЛТИЧКЕ е това да е влажна годината леле спомням си като бях млада едно лято се случи ама всеки ден към 2 следобяд да вали ама всеки ден,иначе си беше жега,но като на тропиците,сега в момента тече индийския премиершийп за крикет и сега това се върти тука ежедневно,скоро ще започне и уърлд куп,да видиме как ще се представи пакистанския тийм,и кой ще е победителя,какво ново друго незнам,аз да питам дамите вие нихари обичате ли?
на всички целувки и прегръдки лека вечер
Виж целия пост
# 169
ЧОЧОСАНЧИК Hug
Ами питаха ни и нас варненци за този облак, защото казаха,че над Варна ще минава. Наистина страшно много полети са канцелирани. И във Варна летището е затворено, дори. На моя колежка по съдба, мъжът и от 3 дена стои във Дубай и не може да го качат на самолет за да се прибере. Не вярвам да нямат Дубай-Истанбул директен полет. А летище Ататюрк все още приема самолети. Абе ужасТ е направо. А казаха, че тоя вулкан ще продължава да действа и да изхвърля тия частици newsm78 За влаковете нямало билети. Нищо не казаха за рейсовете.
Виж целия пост
# 170
Браво на тебе, никой не бил пишел- тогава аз съм Делта- Никой Joy
Ми поне ми намигни бе момиче, да знам, че не съм никой. Joy Все гледам да бутам темата напред.

А ти правилата за спам и чат пак ли ги забрави или искаш да си чатим, та да ни ги припомнят Wink
Като се заговори за крикет, знаеш ли ти, Чочосан, че мъжът ми ходи да играе и ни донесе една купа и два медала от Първенството на България по крикет? И две купи е подарил на студентите. Не е голяма работа, но синът ми се радва, че баща му има купа и медали  Simple Smile
Виж целия пост
# 171
И аз точно сега приключих разговор с една дружка от България, същото нещо ми каза, че постоянно за тоя вулкан говорели. В Лондон днес времето беше приказно, нямаше едно облаче, и в парковете, нямаше къде да се стъпи от народ. Не ми харесва това в в БГ, че много паникьосват хората, много истерии създават по телевизията. Аз новини гледам избирателно, и си им правя собствени, креативни анализи, хич не давам на новинарите да ми набутат готови идеи и изводи в главата. Преживях Чернобил,  три атентата от психично болен, не знам си колко терористични атаки, запалване на на петролна рафинерия, няколко пъти съм катастрофирала, за многобройните смъртоносни грипни епидемии не споменавам даже... някой ден мооже някоя саксия да ми падне на главата от някой прозорец и тъй да си умра без да са ме предупредили по новините

Мактуб, сега като е топло времето, дано по-често почнеш да навестяваш мъжа си на работата, че на много хора ние домъчняло за теб. Нидерландския уж имал общо и с немския и с английския, а колкото и да се напрягам нищо не мога да му разбера, макар че английски говоря, а по немски бях изкарала курс. Бях чела за една много нелепа железопътна катастрофа в Белгия, двама служители, единия говорел на френски, другия на нидерландски, от гордост никой нещял да премине на езика на другия, не могли да се разберат нещо за сигнализацията и така загинали много пътници.

Марина, добра идея, интересно е да разберем кой точно спомен мъжете ни пазят като 'романтичен' Ще попитам моя  веднага след като си отиде госта му - един напълно неромантичен алжирец, който много ме дразни.

Как' Делте, пак съ раздърдори неубуздану, шъ ни докараш някой метла...
Виж целия пост
# 172
Кой пост бе Лю newsm78
Там където пиша,че бутам темата ли. newsm78 Там не засягам никой и нищо бе. Rolling Eyes newsm78 Е ти ще ми напомниш, че аз не се сещам, извинявам се. Но мисля, че никой не съм обидила или засегнала. Ще е голям срам за мене ако съм засегнала някой Embarassed
Виж целия пост
# 173
Здравейте,каня Ви на кафенце да си побъбрим
На мен най романтичната случка  newsm78ами като се Замисля мисля,че са повече от една.Първият ми прастен който ми подари беЗ да има повод,просто му харесал.А когато ходих За първи път в Пакистан (2007) сама бяха украсили къЩата и наШата спалня с роЗи и на вратата с големи букви WELCOME DANI.Абе немога да се оплача Щастливи сме,глеЗи ме моето съкровиЩе За което съм много благодарна.
При нас времето е слъчево от 2 дни,няма облаци или дъждове прекрасно пролетно време,но тук при нас не се Знае както е топло и слъчево така иЗведнаж става мрачно и Започват валежи.
Ооооо,Забравих да ви кажа на мъжо сестра му и снаха му родиха и двете имат момиченца,вчера ни съобЩиха поискаха ние да иЗберем имената newsm78 неЗнам ЗаЩо,но с радост иЗбрахме 2 красиви имена Амира и Джамила.И по тоЗи повод да ви почерпя с неЩо сладичко.
Виж целия пост
# 174
Нали при тях така се прави - някой от семейството избира имената, явно са искали това да бъдете точно вие. Честито и да са ви живи и здрави племенничетата! Пък скоро и вие да се похвалите  Wink
Виж целия пост
# 175
Angeli777 , честито!!! Живи и здрави да са бебчовците Heart Eyes  Избрали сте много хубави имена. Така ставате ли нещо като кръстници на децата?
Виж целия пост
# 176
Мерси,ами мисля да,така каЗа мъжо.Ама то лоШо няма.И ние се надяваме в най скоро време да се случи и при нас това Щастие.Дано Praynig
Виж целия пост
# 177
Анджели, когато се случи щастието при вас, може ли ние тук от темата  да изберем името? Нали сме все лели, демек роднини сме.

Делта, сменцата са на див мак, надявам се да не са много капризни.

Отзарана се оплаквах на Делта, сега и на вас да се оплача. Освен, че напоследък ми доставя удоволствие да готвя, почна и да ми се градинарства  Shocked
Или напълно ще полудея, или съм на път да се очовеча най-после

Алвера, дръж се!

Виж целия пост
# 178
Ехооо,каде сте се скрили,никакви ви няма.
ОК летящият лахмаджун сигурно е в градината,но DELTA_DELTA,CHOCHO SAN ,MarinaZh ,Алвера и всички които пропускам каде сте??????????????
хайде сега да ви поканя на гостии да дойдете.
Виж целия пост
# 179
Аз готвих леща и райта, сутринта гледах това и реших да пробвам. Но да ви кажа, не ми хареса особено и то най-вече заради кориандъра - много го мразя, чак ми се повръща от него. Веднъж на едно гостуване, мъжът беше сготвил много вкусно пиле, а аз бях бременна, обаче цялото ястие беше пълно със зрънца кориандър и не можах да си хапна като хората. Иначе, аз като си правя това с киселото мляко, слагам само домати, краставици и лук и много повече ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия