. А ние многоо харесваме северното Черноморие. Имаме си баба там, но тази година мислим на хотел.
И започна да рму разправя как всяка вечер го слушала. След което влезе в лекарския кабинет и след малко ги извика. Бях толкова ошашавена, че чак в първия момент не реагирах. После, обаче, както казва мама Божка от Пълна лудница, ги наврях в на кучето ауспуха. Е кво беше тва безочие да изпреварят толкова болни бебета, незнам. А жена му, наглярка, били си прекъснали почивката
Абе хората, които ме познават, могат да си представят какъв словесен поток ги заля 
Добре, поне, че ми са малки та няма да е много висящо положението, макар че засега удържат фронта 
.






А за храната-те ще са на година и нещо,вече трябва да ядат от общата храна (която е подходяща разбира се)
Пише че свободни места се обявяват до 20 число всеки месец.Ще се обадя да питам на место.
, оставя следи ) До сега нямахме проблем с никненето, но явно с тези ще се поизмъчим. Единствено тази вечер спахме всички 
на всички болести! 




И Петър е ял каши на Ганчев, харесаха му. Купувам често такива десертчета за разходките, но аз лично, предпочитам йогуртите пред кашите. На него му е все едно 

Препоръчани теми