Хубав празник завари ЮНЧЕ първи стъпки да прави. Тема № 105.

  • 24 547
  • 724
# 270
Здравейте. Само ние ли сме още беззъби?

Кате,Силия е просто уникална!

Бо,вчера звънях в едно ОДЗ и директорката ми обясни че приемат документи до 10.05, но не е проблем и сед това да поддеш.Ако има свободни места те се  обявяват.
Аз се надявам да сме с предимство в ОДЗ-то точно до блока в който сме по адресна регистрация,че ще ми е супер удобно.

The, що да е рано за кисло мляко? Аз давам от 7-мия месец.Напротив,смятам че е полезно,допулнително калции,имат нужда с този бърз растеж и сега като се движат активно Peace

Отчет на консултацията- 9500гр 70см-дунда!

Хаха the каква конспирация Laughing
Виж целия пост
# 271
Е чак конспирация! Ама няма да кажа още нищо! Mr. Green Ама като гледам тя мама им не е писала скоро.... newsm78
Не знам за киселото мляко, за това питам.... Май ще трябва да се замисля по въпроса.... newsm78
Виж целия пост
# 272
the1 , абе и аз се загледах, ама нали съм си кьорава и го отдадох на това...  Laughing
Виж целия пост
# 273
Аз знам ама си мълча  search Интересно ми е Грета има ли инфо или аз съм по-голяма клюкарка от нея  Joy
Виж целия пост
# 274
Имаме си второ зъбчееее! newsm44

The1, и аз от 9-тия месец давам кисело мляко и пу-пу много добре й понася на Ралица, а и тя много го харесва.

Минди, честито ви местене в новата къща!

Анито, Хрис, много са ви сладки дечицата!
Виж целия пост
# 275
vili_diankova, благодаря за комплимента за децата. Наййй- хубавите  Joy
Виж целия пост
# 276
Мими е много красива, а Жорко - страхотен, и дори на последните снимки ми прилича на моя Петър Simple Smile Хрис, не съм те мяркала, но ще се оглеждам занапред.
Въпросното предаване не съм го гледала. Ани, оставям грешно впечатление, че всичко знам, по-скоро много плямпам и нищо не знам  Mr. Green

Виж целия пост
# 277
Вили, мерси  Heart Eyes
Хрис, сладуранчета си имаш!  Heart Eyes

Грета, нищо не казвам, да не се засегнеш, хихихи, просто веднъж като писах за Мади и ти каза, че уж притиндираш, че си наясно с форумските клюки, а това си изпуснала. Та затова сега те бъзикнах, да бъде смешно, както казва Андреа  Grinning А предаването предстои, не си го изпуснала, ама мацката сама да си сподели, аз нищо не издавам  Wink
Виж целия пост
# 278
The1, ти кажи кога е предаването, пък който познае нашата юнка-познае  Grinning
Виж целия пост
# 279
The1, ти кажи кога е предаването, пък който познае нашата юнка-познае  Grinning
Ааааа това не мога да го кажа, толкова свободно място на моя хард диск няма! Joy
Виж целия пост
# 280
Хайде не се "тормозете" повече, срам не срам ще се издам  Embarassed Предаването е от 19:15 тази вечер, ама понеже изобщо не се чувствах "на място" пред камерата, пък и формата на снимките трябваше да е съвсем друг, пък бебетата в този ден бяха ужасно нервни, малко болни и т.н. Изобщо казахме неща, които не ги мислим точно по този начин, и понеже и телевизионните медии са такъв голям манипулатор, а репортерката ни извади душиците с памук за да кажем това, което "трябва" ... абе много са причините за да не се похваля до момента, НО вие сте големи разконспираторки  Laughing Та така, каквото се е получило-това е!
Иначе ние сме добре, по цял ден щъкаме под слънцето, та за това и вече не пиша много във форума, иначе успявам да попрочета повечето, ама така или иначе не ми се влиза във никакви спорове и дразги, та си гледкам отстрани.
Скоро им наближава рождения ден на малчовци, а аз изобщо не съм решила какво ще правя, и идея си нямам дори.  ooooh! А време не остана..
За протоколите:
Имат по 7 и1/2 зъбчета  Laughing
Пълзят, изправят се, ходят държейки се за каквото и да е, самички още не искат, пипат,свалят, отварят, дърпат и късат и лапат ВСИЧКО  ooooh!  Whistling  Crossing Arms
Тежат по 10кг и малко, и са дълги само по 75см /ама то с майка 1.50висока, няма как да са височки  Rolling Eyes/
Бяхме сополиви една седмица всичките и децата изобщо отказваха да хапват, та с/д мен са отслабнали, ама здрави да са, пък нека да са ми фини  Grinning
Та това е около нас, стягаме се за два месеца празници, почти през ден някой близък роднина има рожден ден, плюс повечето ми добри приятели, и ние всичките... абе голям телешки оТбор се е заформил около мен  Whistling
Хайде дами, весела вечер на вас,  Heart Eyes за всички прекрасни малки и големи юнски слънчица..
Виж целия пост
# 281
Май няма какво да правим, а Wink

ФБ вече "разсъблече" "тайната" :Р 19 и 15 БНТ. Айде да правим рейтинг.  Mr. Green докато се намъдря Ди се отчете....  Mr. Green

Ани, въобще не се трогвам...,  Hug
но не мога да не отбележа, че след празниците форума странно опустя, вяло се разлиства и мързеливо се точи. Та...

1. Къде планирате да отбележете първия рожден ден? На ресторант, на детско парти, вкъщи?
2. Какъв подарък искате да подарите на рожденика?
3. Ще сменяте ли количката с лятна или ще предпочетете тикащо се колело?
4. Коя е най-подходящата играчка за парка, градинката за идните месеци?
5. Каква марка слънцезащитен крем ще ползвате за бебето? За лицето и тялото същата ли ще бъде?
6. Как ще се предпазвате от комари и други жилещи гадини?
7. Има ли бълхи по градинките?
8. Кой номер сутиен носите?  майтап! усмихни се!
9. Как съхранявате храната за разходката (топло ядене да не изстине, сокче да не се стопли)?
10. Какви плодове или десерти давате навън?

Милена, как е Алекс сега?
Петя, вие как сте?
Анджи?

Виж целия пост
# 282


1. Къде планирате да отбележете първия рожден ден? На ресторант, на детско парти, вкъщи? - ТУКА ВЕЧЕ СПОДЕЛИХ, ЧЕ НЯМАМ ИДЕЯ
2. Какъв подарък искате да подарите на рожденика? фОТОСЕСИЯ, АМА ДАЛИ ЩЕ СТИГНАТ ФИНАНСИТЕ СЛЕД "ПАРТИТО"- ЩЕ ВИДИМ  ooooh!
3. Ще сменяте ли количката с лятна или ще предпочетете тикащо се колело? ВЕЧЕ ВЗЕХ ЛЯТНА И СЪМ МНООООГО ДОВОЛНА, АНИИИ-БЛАГОДАРЯ МИЛА!!!
4. Коя е най-подходящата играчка за парка, градинката за идните месеци? ТРЕВИЧКИТЕ, ПЯСЪКА И КАМЪЧЕТАТА - МОИТЕ ДРУГО НЕ ПРИЗНАВАТ  Laughing
5. Каква марка слънцезащитен крем ще ползвате за бебето? За лицето и тялото същата ли ще бъде? ПОЛЗВАХ НА БЮПХЕН И СЪМ ДОВОЛНА И ТАЗИ ГОДИНА ТОВА ЩЕ Е
6. Как ще се предпазвате от комари и други жилещи гадини? АУТАН ДЖУНИЪР-НЕ СЪМ ПРИВЪРЖЕНИК АМА ЛИСТЕНЦАТА ОТ ЗДРАВЕЦ НЕ НИ ОПАЗИХА МИН. ГОДИНА  Mr. Green
7. Има ли бълхи по градинките? ДА СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ БЪЛХИТЕ И КЪРЛЕЖИТЕ ЩЕ БЯГАТ ОТ ПРИИЖДАЩАТА КЪМ ТЯХ"ЛУДНИЦА" В НАШЕ ЛИЦЕ  Mr. Green
8. Кой номер сутиен носите?  майтап! усмихни се! БЛАГОДАРЯ ТИ, УСПЯ ДА МЕ УСМИХНЕШ  Hug
9. Как съхранявате храната за разходката (топло ядене да не изстине, сокче да не се стопли)? ВСИЧКО Е НА СТАЙНА ТЕМПЕРАТУРА, НЕЩО НЕ ОХЛАЖДАМ И НЕ ТОПЛЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО, КАТО ЦЯЛО ПЮРЕТАТА СЕ МАНДАХЕРЦАТ НА ТАБЛОТО НА КОЛАТА, ТА ПЕСТИМЕ ЕНЕРГИЯ, КАТО СЕ ТОПЛЯТ ОТ СЛЪНЧЕВИТЕ ЛЪЧИ  Laughing
10. Какви плодове или десерти давате навън? МАЖАТ СЕ НАЙ-ЧЕСТО С ЦЕЛИТЕ БАНАНИ, КОИТО МАЙКА ИМ Е ОБЕЛИЛА, НО ТАКА И НЕ СЕ Е ПОСТАРАЛА ДА ИМ ГИ ДАДЕ НАМАЧКАНИ С ЛЪЖИЧКА, НО ПЪК ИМ ДОСТАВЯ НЕВЕРОЯТНО УДОВОЛСТВИЕ ДА СИ ГИ ПАПКАТ ТАКА  Crazy ПОНЯКОГА КУПУВАМ НЯКАКВИ ПЮРЕТА ИЗВАРА С КАЙСИИ ИЛИ БОРОВИНКИ-ОБОЖАВАТ ГИ
Понеже отдавна не съм писала-сега ще наваксвам  Laughing
Виж целия пост
# 283
Навреме прочетох,да не изпусна предаването Mr. Green

Анкетка,супер!

1. Къде планирате да отбележете първия рожден ден? На ресторант, на детско парти, вкъщи? - за сега смятам да го направим на едно заведение в Морската градина,с майки и деца.Отделно с мъжа и Писана
2. Какъв подарък искате да подарите на рожденика?-Хм,не се бях замислила newsm78 Зависи от възможностите ни след кръщенето...
3. Ще сменяте ли количката с лятна или ще предпочетете тикащо се колело?-сменихме я с лятно Джордани  (купено от една мама от форума Wink )
4. Коя е най-подходящата играчка за парка, градинката за идните месеци?-мисля че е топка
5. Каква марка слънцезащитен крем ще ползвате за бебето? За лицето и тялото същата ли ще бъде?-не е от знначение марката,ще е 50 фактор
6. Как ще се предпазвате от комари и други жилещи гадини?-няма опазване от тези гадини!Аз съм против мазането на бебето с каквото и да било против насекоми.За стаята имам бръмчаща машинка и евентуално за контакт
7. Има ли бълхи по градинките?-бълхи незнам,но кърлежи 100% има.Пазете децата!
8. Кой номер сутиен носите? хахаххахха не казвам!
9. Как съхранявате храната за разходката (топло ядене да не изстине, сокче да не се стопли)?-за сега не ме притеснява ако истине,но лятото когато е жега незнам как ще става номера?
10. Какви плодове или десерти давате навън?-Данонино,плодово пюре (но много рядко,наблягаме на храната от кухнята)
Виж целия пост
# 284
Ди, рева си с тебе! Много сте готини!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия