Родителски кооператив

  • 107 678
  • 330
# 270
Също проявявам интерес за района на Младост. Нещо не намерих информация за такъв  newsm78
Виж целия пост
# 271
И аз търся РК в района на Младост.
Виж целия пост
# 272
Здравейте!
Megsyn, може ли повече информация за вашия кооператив? На каква възраст са децата? Моите са на 2 г и 8 м и на 4 г. Някакви по-специални изисквания?
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 273
Здравейте,
Няколко майки с дечица около 2 1/2 годинки си организираме група за игра. Идеята ни е да се срещаме 1-2 пъти седмично за по час или два, за да могат децата ни, които не посещават ясла, да играят заедно, както и да участват съвместно в интересни за тях занимания, организирани от нас. Засега ще играем на открито, избрали сме за място на нашата първа среща район около Южния парк и НДК. При лошо време, както и през студените месеци, ще се срещаме в дома на една от нас.
Ако идеята ви допада и имате детенце между 2 и 3 годинки, което отглеждате у дома и което има нужда от приятелчета на неговата възраст, пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 274
Здравейте,

Много ми допада идеята за РК. Моето момченце е още малко ( почти 8 месеца), но ми се иска да се ориентирам от сега, а не да търся нещо в последния момент. Ще съм много благодарна, ако някой има информация дали съществува такъв родителски кооператив в гр. София, в близост до кв. Витоша или Студентски град. Благодаря ви предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
А има ли РК във Варна? Моята мома е на 1г  и 5м.
Виж целия пост
# 276
Здравейте търся родителски кооператив или съмишленици в района на Хиподрума, ВМА, Белите брези, Красно село, Лагера общо взето този район. Сина ми е на 2 г и 3 месеца, аз трябва да се върна на работа декември месец искам поне един месец да е свикнал на мястото където ще се гледа до като ме няма. Ако някой има информация или идея нека сподели!
Виж целия пост
# 277
Някой търси ли РК за района на Дианабад ,  Студентски град, Витоша ???
Виж целия пост
# 278
Здравейте! Работеща майка съм и съм пред огромния проблем-къде и на кого да поверя 11 месечното си бебе за няколко часа ,няколко дни в седмицата до като аз свърша със служебните си дела. Оказва се,че частните ясли са доста скъпо начинание за мен,а за жена която да идва в къщи....е,доста труден избор. Много се надявам да намеря решение в този форум....И да допълня,аз също съм от Люлин! Имам и въпрос относно РК, какво е заплащането и схемата за това? Да речем че се ориентирам в РК в друг квартал или район ако в Люлин няма....
Виж целия пост
# 279
Здравейте! Работеща майка съм и съм пред огромния проблем-къде и на кого да поверя 11 месечното си бебе за няколко часа ,няколко дни в седмицата до като аз свърша със служебните си дела. Оказва се,че частните ясли са доста скъпо начинание за мен,а за жена която да идва в къщи....е,доста труден избор. Много се надявам да намеря решение в този форум....И да допълня,аз също съм от Люлин! Имам и въпрос относно РК, какво е заплащането и схемата за това? Да речем че се ориентирам в РК в друг квартал или район ако в Люлин няма....
мисля, че в Люлин няма .... и нив сме на 1 г.
Виж целия пост
# 280
Здравейте! Работеща майка съм и съм пред огромния проблем-къде и на кого да поверя 11 месечното си бебе за няколко часа ,няколко дни в седмицата до като аз свърша със служебните си дела. Оказва се,че частните ясли са доста скъпо начинание за мен,а за жена която да идва в къщи....е,доста труден избор. Много се надявам да намеря решение в този форум....И да допълня,аз също съм от Люлин! Имам и въпрос относно РК, какво е заплащането и схемата за това? Да речем че се ориентирам в РК в друг квартал или район ако в Люлин няма....
мисля, че в Люлин няма .... и нив сме на 1 г.

Ох,не знам какъв е изхода! Освен да се работи за ясленските.....Ужас....
Виж целия пост
# 281
Търся родителски кооператив в София за деца с хранителни алергии. За съжаление не открих никъде. Решила съм да търся други работещи родители и да си го направим.
Виж целия пост
# 282
Здравейте,
Търся съмишленици за родителски кооператив в района на  Оборище, София. Детето ми е на 1 г., момче. Не желая да    плащам наем на ново помещение, тъй като цената става като за частна ДГ. Търся една или две майки, които живеят наблизо и с които да се редуваме в гледането на децата в нашите домове. Така излиза най-евтино, но е подходящо само за хора със свободна професия. Моля, който има интерес да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 283
ИСКАМЕ ДА СЪЗДАДЕМ РОДИТЕЛСКИ КООПРАТИВ
ЗА  ДЕЦА
С ХРАНИТЕЛНИ АЛЕРГИИ И ПО-КЪСНО ЗАХРАНВАНЕ

Едно от предизвикателствата на времето, в което живеем и отглеждаме децата си,
е справянето с различни по вид алергии и непоносимости.
И това касае все повече хора и семейства!

Ако вие сте едни от тях, то присъединете се към нас!!!!!!

Нашата цел е да създадем място,
където деца, които са достигнали възраст за детска ясла
и детска градина,
но не са захранени напълно,
да играят, общуват, творят и се хранят ЗАЕДНО!
Пространство, общност,
в която децата ще могат да се хранят на една маса и да споделят храната помежду си!

Идеята ни е да се предлага безмлечно и безглутеново меню, което да е съвместимо с етапите на захранване на всички деца.
По-голямата ни цел обаче е, общувайки помежду си, да се окуражаваме и подкрепяме взаимно и така да израстем алергичността (алергията)!

За нас храненето не е просто въпрос на изхранване.
В отношението към храната се проявява и отношението към живота –
 с наслада, без задръжки, с желание да получаваш и да даваш!!!

Ние сме:
Ралица Борачева               Ралица Дечева
тел. 0897 871646               тел. 0888 643615
е-mail: ra1i@abv.bg               e-mail: raldede@yahoo.com
Виж целия пост
# 284
За кой град става дума?

ИСКАМЕ ДА СЪЗДАДЕМ РОДИТЕЛСКИ КООПРАТИВ
ЗА  ДЕЦА
С ХРАНИТЕЛНИ АЛЕРГИИ И ПО-КЪСНО ЗАХРАНВАНЕ

Едно от предизвикателствата на времето, в което живеем и отглеждаме децата си,
е справянето с различни по вид алергии и непоносимости.
И това касае все повече хора и семейства!

Ако вие сте едни от тях, то присъединете се към нас!!!!!!

Нашата цел е да създадем място,
където деца, които са достигнали възраст за детска ясла
и детска градина,
но не са захранени напълно,
да играят, общуват, творят и се хранят ЗАЕДНО!
Пространство, общност,
в която децата ще могат да се хранят на една маса и да споделят храната помежду си!

Идеята ни е да се предлага безмлечно и безглутеново меню, което да е съвместимо с етапите на захранване на всички деца.
По-голямата ни цел обаче е, общувайки помежду си, да се окуражаваме и подкрепяме взаимно и така да израстем алергичността (алергията)!

За нас храненето не е просто въпрос на изхранване.
В отношението към храната се проявява и отношението към живота –
 с наслада, без задръжки, с желание да получаваш и да даваш!!!

Ние сме:
Ралица Борачева               Ралица Дечева
тел. 0897 871646               тел. 0888 643615
е-mail: ra1i@abv.bg               e-mail: raldede@yahoo.com

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия