Юли 2006 - 94

  • 31 494
  • 749
# 135
Ели,нас никой не може ни мина по брой Молов-е Mr. GreenТакава простотия няма никъде по света,но това е друга тема.Флашката е супер полезна и удобна за работещи хора,които принципно боравят с информация.В моята дамска и служебна чанта рядко можеш да видиш червило,но винаги имам поне една флашка със задължителната база данни Naughty
Рени,стига стиска .Натискай мъжо в ъгъла или на дивана,че и бебо да излиза Mr. Green
Деси,давай снимки за пробната прическа на абитуариентката Hug
Виж целия пост
# 136
Ехх момичета,неще мъжо да помага и това си е..казах му че като родя после той ще ме гони,пък аз няма да искам  Mr. Green
Виж целия пост
# 137
Рени,това с етажите помага.Аз съм го правила  Wink Абе,ти толкова ли не можеш да го натиснеш твоя,аааааааамаха.  Heart Eyes
Ивка,радвам се че не е пневмония Heart Eyes

Всички ви целувам и прегръщам Hug  bouquet Лека вечер

Виж целия пост
# 138
Момичета, понеже утре заминавам с децата на Рила, влизам специално да прегърна Ренито, да й дам кураж за предстоящото събитие, знам, че не се шашка, Whistlingиграла го е веднъж, втория път е по-лесно, всичко ще мине за 1-2ч. Рени, пожелавам ти го от сърце, а после да намляскаш сладуркото от мен. Hug Защо ли мисля, че ще родиш на 18-ти...
Ивка, пЛевмонията да те хване, а пневмонията да бяга далеч от теб. Laughing
Ако не заминавах щях да ти кача снимчици в снимка.бг, само трябваше да ми ги пуснеш по скайпа или пък да ти обясня как става, но и това ще стане, стига да искаш.
 Ще се върнем след Гергьовден..жз. Целувки!
Виж целия пост
# 139
Nanny благодаря ти за куража,дано наистина мине за 1-2ч.Не ми се вярва,с Гали се мъчех 10ч.Но нищо не се знае..
На вас приятно прекарване и как ви завиждам за екскурзийката,ако знаеш  Hug Аз отсега уговарям мъжо за август месец да ме води на планина,той вика незнам с тва малко бебче..малко но трябва сменим малко въздухът,няма как  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 140
Нанни весело прекарване,това се казва почивка:)Чак до май месец че и след гергьовден Crazy Party

Жоржи и аз съм го пробвала затова и казвам,на 15ти вечерта обикаляхме Кауфланд,после се качих пеша до нас 7 етажа и на 16ти родих:),точно на термин:)Та Рени ако искаш днес пробвай и утре Нанни ще е познала за датата:) Whistling Mr. Green
 И от мен имаш много стиснати палци и кураж,ти знаеш че всички сме с теб,пък нали второто се раждало леко дано е така наистина:) Praynig Grinning

Ама сега виждам че имаш още 25 дни закъде си се рабързала,има 20 и кусур дни до бебока, я си налягай парцалите може да си чака термина бебока амаха Crossing Arms


Виж целия пост
# 141
Момичета, понеже утре заминавам с децата на Рила, влизам специално да прегърна Ренито, да й дам кураж за предстоящото събитие, знам, че не се шашка, Whistlingиграла го е веднъж, втория път е по-лесно, всичко ще мине за 1-2ч. Рени, пожелавам ти го от сърце, а после да намляскаш сладуркото от мен. Hug Защо ли мисля, че ще родиш на 18-ти...
вярно  Peace,че втория е по-лесно. Е часовете до появата при мен бяха горе долу едни и същи ,но пък с Валери имах пълно разкритие и без малко да родя пред родилна зала  Laughing и честно казано по-малко ме боля или така съм си въобразила  Rolling Eyes. И аз ти пожелавам от сърце да мине бързо и лесно  Hug
Nanny приятно изкарване на почивката  Hug
ivka радвам се ,че не е пневмония ,но ти не подценявай кашлицата лекувай се.
аз съм в огромна черна дупка и с моя се дрънкаме само и май скоро няма излизане
весел уикенд   bouquet
Виж целия пост
# 142
Рени,споко душко,втория път става много по бързо,за протокола ,с Валерия от 10 вечерта до 12 на обяд, с Гого в 21,30 отидох в болницата в 23,00  се обадих на мъжО,че е мъжки татко.С Цвети както знаете се закарах към 9.30-10.00 в 11,40 бях приключила с раждането.Та така,всеки следващ път все по-лесно. Hug

Лети взимам си забележка и веднага пускам снимки с пробната прическа.Аз не съм много очарована,но здраве да е,мен кой ме пита Laughing

Аз пък вчера се разходих до аутлета в Младост,половината магазини само като погледна от вратата ги подминавам,но в спортните има хубави неща на поносими цени.Купих на Цвети едни есенни обувки Найк за 50лв,чорапки Найк,имаше и хубави сандали.В Адидаса цените са що годе прилични и има какво да се хареса. Peace От Сердика не съм очарована,много лудница и навсякъде едно и също,за 2-3 марки в повече няма да се бутам.И без това всичко е Made in China.

Нанни и аз искам някъде извън София за малко,добре,че живеем в покрайнините,иначе да съм луднала досега ooooh! Бяхме си планирали разходка до морето,обаче доста работа ми се отвори и няма начин.

Ели и аз без флаш памет не мърдам никъде,дори Цвети си има собствена с песнички и детски филмчета.Много полезно и удобно,вместо да мъкнеш CD-та. Whistling

Махам се да намеря снимките с прическата и да ви покажа.

СНИМКИ
Виж целия пост
# 143
Пиги, ако имаш пусни снимки на двора Ви,на къщата, на детския кът пясъчника е супер:) какво го правиш този огромен двор сееш ли нещо? newsm78

Nan  от къде гледаш изгубени  от замунда ли  newsm78

Виж целия пост
# 144
Ели,то в този албум има всякакви снимки Grinning върни назад и ще видиш. Peace В двора садим домати,краставици,чушки,моркови,тиквички,марули,лук,чесън,миналата година имаше дори боб и картофи LaughingИмам си и кътче с подправки Peace
Виж целия пост
# 145
Браво Пиги,Вие сте нашата гордост как намирате време за всичко:)

Виж целия пост
# 146
Няма, да ми се подигравате повече за пЛевмонията, нали, обещавате, моля  newsm17

Рени, стискам палци, ама верно, за къде си се разбързала, нека порастне още малко бебчо, гуш  preggo

Нани, завиждам и аз искам 1 месец на село  Hug

Много слаба активност тези дни в темичката ни момичета  Rolling Eyes

Ние с мъж ми през изминалите дни обиколихме де що има молове из София и Пловдив и не се сетихме да идем до този на тепетата, нали той беше новия  newsm78 И в нито един мол няма обувки за нас  Crossing Arms Няма такава каръщина ви казвам, но продължаваме, да търсим иначе трябва боси да ходим  Laughing

Днес Цеци е на градинка, след голяма почивка и беше готов сутринта, да ревне, ама госпожите и лелките го грабнаха от вратата, да му се радват и ни се размина Peace


Виж целия пост
# 147
Рени дали не е родила,че нещо се изгуби от полезрението ? newsm78
Ивка,не си само ти така..И за цяла седмица вече обикалям да търся черни обувки/съвсем тривиални/ и яма и няма.
Момичета,помагайте с идеи,че изобщо ме няма в тази посока..Трябва да направим тази седмица за градината нещо от отпадъчни материали по случай седмицата на опазването на природата Praynig   
Виж целия пост
# 148
Стори ми се,че Рени каза,че лентичката и е стара,по-малко и остава.
Ивка-на мен ми хареса много магазина на Дайхман-там проверихте ли за обувки?
Тиция-виж тук:
http://krokotak.com/tag/ot-rolo-za-toaletna-hartiya/
това от ролки от тоалетна хартия Peace.

Аз вчера садих петунии в най-различни цветове-много хубава и цветна ми стана пак тераската,ама пусто кога ще изгрее слънчице!Нещо взеха депресиите да ме хващат в това време..
Виж целия пост
# 149
Eх,страшен сайт,добре че има всичко в нета вече  Rolling Eyes

дидито не че е стара лентичката,ами цикълът ми е доста нередовен и не всички лекари искат да го вземат в предвид това.По календар терминът ми е 27април,но ако сметнем закъснението идва на 12 май/така е по тикерче/.Та както казах някой лекари са склонни да го вземат в предвид,други казват-каквото е по календар,това е  ooooh! Малко е сложно.А 27-ми ей го къде е,та затова съм вече нащрек.

Ивка неща да расте вече,че дали ще го родя незнам,малко съм тясна..Галито излезе с лакти в ребрата  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия