Юли 2006 - 94

  • 31 494
  • 749
# 165
Деска,мерсаж..Съмнява ме дали ще имат места,защото от поне 5 компании вече ми казаха,че всичко до края на май за Египет е заето. ShockedТъпанарите ме подведоха,защото ми казаха да се обадя да резервация в началото на Май,а то какво стана..Май да взема да ги съдя,че ми провалиха отпуската newsm78 Mr. GreenЕли,това е хотелът,на коюто съм се спряла и в друг не отивам,тъй като снимките с а много илюзорно понятие,а и за Египет специално от мъжа ми знам,че всичко под 5 звезди е кофти..Както и да е,да не ви занимавам с моите въжделения Rolling Eyes
Ронкаа,изтървах те днес... Naughty
Виж целия пост
# 166
Лети,този който бяхме ние се оказа,че е четиризвезден,ама тук и шестзвездните не са такива,така,че за Египет звездите на хотелите са много относително понятие.Специално за Кайро е най-добре да сте в Шератон или Пирамиса.Този в който бяхме Маади хотел,беше най-обикновен,стаите де,но пък всичко беше чисто ново. Peace
Виж целия пост
# 167
Здравейте сладурани,
И аз вече съм тук след хиляди болести - вируси, пневмонии и за капак гипсирана ръка.Сега от пет дена сме добре и ходи на градина, дай боже да изкараме повечко този  път, че се говори пак за някакъв вирус в градината.
Разгледах снимчиците ви- големи сладурчета са всички.
Рени стискам палци мила, всичко ще е наред.....само мисли позитивно, а ако можеш хич не го мисли  Simple Smile .Някъде  бях чела, за нагласата и позитивните мисли с които отиваш да раждаш..........при мен имаше голям ефект.Ако искаш да ти дам телефонния си номер да ми звъннеш като дойде момента......нали има такова поверие - да кажеш на лесна родилка  WinkHug
Поздрави и прегръдки на всички  Hug
Виж целия пост
# 168
Пиги каква цена са?Супер е ,ние имаме ново колело само си седи пак не иска и това е,старото като продам ще и взема ролери да кара дано де,трябва си движение  Rolling Eyes

Нан браво на вас  Simple Smile
Виж целия пост
# 169
 Hug
Виж целия пост
# 170
И от мен  Hug

Рени,стискам палци.Прегръщам те силно и ти изпращям цялата си положителна енергия babydust7 babydust7 babydust7

Всички ви обичам и прегръщам,бъдете здрави Hug  bouquet

Виж целия пост
# 171
Добро утро Hug
Най-после и тук малко слънчице.За съжаление днес съм на работа.Иначе планове за какви разходки ми се въртят в главата,ще му настръхне на мъжО перушината Laughing

Ели,68лв. е този модел,намален,каската купихме от друг магазин за 13,99лв.,има и по-евтини ролери,но тези се разтягат и стават на краче от 28-ми до 30-ти номер Peace
Цвети и колелото си кара с желание,но нали са все заедно с племеника,не им е скучно на децата.Сега търся за племеника по-голямо колело,но нещо не разбирам нищо от размерите,а ми се иска да поръчам от един сайт.Какво значи гуми 24,ако някой е по-в час от мене да ме просветли моля!?Искам размер колкото на BMX.
Виж целия пост
# 172
☼ Зла Гад-Пиги® ☼ , това е  диаметъра на каплата  и от там се определя за каква възраст е -
12" - 3 до 4 годишни
16" - 5 до 8 годишни
20" - 8 до 11 годишни
24" - 11 до 13 годишни
26" - над 13
Виж целия пост
# 173
 Tired
Сега Лора ми е болна, отиваме на лекар Rolling Eyes
Виж целия пост
# 174
Tired
Сега Лора ми е болна, отиваме на лекар Rolling Eyes
O, милото Лоре. Confused Дано не е нещо сериозно. Пиши след прегледа. Hug

Ивка, тук наистина е лято. Вчера беше 30 градуса, хората и летният сезон откриха. По роклички, сандалки....екстра. По случая си купих една много хубава рокличка, доволна съм. И диетка някаква измислена спазвам, бавно и славно отслабвам и живота ми се вижда по-добър. Wink Joy

Лети, вчера излязох изневиделица. Ама с 2-те деца не сядам за дълго пред компютъра...всеки иска по нещо и е лудница общо взето. Ема и тази седмица е ваканция, от понеделник я праща, че луднах с нея. Дано намерите къде да почивате. И една девойка да си направите. Wink Heart Eyes

Рениии, тук ли си? Всеки ден те мисля, а вечер като си легна си мисля дали сутринта като стана няма да си имаме бебе вече. Hug

Исках още да пиша, но алкото ме вика....

Хубав и слънчев ден.  bouquet
Виж целия пост
# 175
Уф, ами ще и тряснат антибиотика предполагам, че снощи имаше пак температура, кашля с хрипове и преди малко избърсах един гъст и зелен сопол Tired
Зоя и спрях антибиотика на 8-мия ден, че се обрина от него, хем ме предупреди една дружка, че и нейните деца така реагирали. Иначе Зоята още кашля, та операция другата седмица евентуално, ако е добре.  Миналия месец е била на градина 1 седмица, този месец само 2 дни. Абе само болести, докато едното оздравее и другото и така, аман вече. И аз съм с хрема и съм крива и на Камен пак съм му сърдита #Cussing out
Ронка: браво, аз от нещастие вчера си направих от локумения кекс и реди малко доволно се натъпках с него Embarassed
Виж целия пост
# 176
И Валери тази сутрин ми вдигна 39 градуса ей така от изневиделица.Беше много добре ,вчера бяхме на детски рожден ден и тази сутрин хоп. Бяхме на лекар както винаги нищо не ми каза ,пусна ми изследвания и сега Иван ще ходи да ги взима. Нищо иначе няма ,нито кашлица ,нито сополи абе нищо и гърлото му е чисто. Не ходи на градина и от къде го лепна това не знам. Сега милото ми спи с кърпа с оцет ,защото пак се качи Т .
Виж целия пост
# 177
Иси,Арлина,пишете как са децата. Сигурно е вирус...с тези Температури Tired
Дано бързо да отмине Praynig Praynig Praynig
Малко положителна енергия от мен babydust7

Ронка Heart Eyes

Ренито забегна,май скоро ще има новини Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 178
вирус , ние с Марти изкарахме за един ден повръщане ,но без Т. Лекарката каза ,че има много болни с вируса повръщане ,диария Т,дори големи имало в тежко положение. Ние изкарахме без Т ,сега очаквам включване и от Иван  Crazy писна ми .Не ходи на градина и пак лепва.  Whistling
Виж целия пост
# 179
Oх вируси,болести,температури,аман,неща да чуя че нервите ме хващат.Особено сега хич не ми трябват  Whistling Да бягат далече..
Ей ме нА.Бях при лекарката.Каза според виодеозонът имаш още 20 дни,ама не ме прегледа,каза на 29-ти да отида пак да ме види за разкритие  Rolling Eyes
Ух,вече незнам.Тя вика ако ги слушаш другите дето казват 27 април термин,ще те вкарат после в патологична бременност. Ааа,мерси.Ще си чакам и това е.
Мерси на всички за подкрепата  Hug

Ронка мерси че ме мислиш  Hug Записах телефона на Жоржито и ще се похваля.Пък и в клиниката има инет,та ще нося компа  Wink
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия