
Ивкааа я споко,те са ти приели извинението и никой не се е засегна ,погледнато от страни нищо лошо няма от твоя страна,тъй че споко хич да не ти пука!


.
/, но я мързи да се мъчи да върти педалите напред. С тротинетката си мисля, че ще й е по-лесно и ще е по-ентусиазирана. Иначе вече съм й взела "Не се сърди човече".
,нали бяхте от "Младост",предполагам там ще празнувате и вие.


Не знам-още се чудим
Ели е права, че са презадоволени децата и затова изборът на подарък и труден 
Като се сетя, че предния месец си взех само три дни и после ми излезе през носа....Ха мерси.....
Имам и желание да запиша Венци на плуване за деца. Малко ми е далече и като се има в предвид, че нямам кола не знам как ще го водя.

Доволна е, записаха ни час да я прегледа училищният лекар след варицелата. На 8-ми трябва да я водя в училище гладна и стерилна урина.
Аз отдавам голям принос на училището, защото аз нямам особено време да се занимавам с нея. В клас правят всякакви неща от картон-корони, обувки и ред други неща. Много съм доволна, защото децата не скучаят, а всеки ден се учат не нещо ново. Този месец е последен и после следва двумесечна ваканция и от септеври с нови сили.
Но и аз като Ели не мисля да взимам нищо. От нас ще е тортата и парти в детски клуб. Баби, дядовци, роднини и приятели ще се погрижат за подаръците.
Но и това ще отмине. 

Като си помисля,че са си направили профили там само и само да ни се разровят в нещата,махнах си дори част от снимките
,голяма част.

,за пореден път съм възхитена от детските градини зад граница.
За простотиите които ще научи от другите деца също не ми се мисли
,не че ще ни подмине де.

Исках да я изненадам за празника. Ще и купя един Чокапик, че отдавна ме врънка ... ще се радва 

, са доволни от градините.
Аз съм на принципа, че ако човек не се сблъсква с /почти/ всичко, става неадекватен на съвремието си. 
То ще ми е братче и ще се казва Ивелин. Аз ще съм му кака всеки ден..." и т.н. ги реди. Не можах да кажа нищо, защото умрях от смях. 


Аз не го обичам Патиланци, много е задушно и прашно вътре, ходим иначе често, ама на външните батути
И сигурно си внушавам, но след всяко ходене вътре Цеци се е разболявал
Мислех на цирк, да отидем днес, ама много студено и ще е кално, отказах се. С една колежка ще ги заведем сигурно в аутлет Принцес, има на 2 етаж детски кът, голямо помещение с въртележка, батут, колички разни. На 1 етаж ще хапнем по една тортичка и ще се приберем. То в това време, къде да ходим, няма къде.
Той рисува хора, къща и чудовища от Бен 10
Ама сложен "изпит" ми се видя на мен този
Ако не могат, какво 


.първо мъжът ми,после аз,и накрая за съжаление и детето....само то да е добре....друго не искам.е и мъжо,де.

и в компа има бол
Да си се брои, че е ходила и да се брои, че е взела занятията, които можеш и ти да и проведеш с набора от учебни помагала, но това е друг въпрос,всяка една новоизлюпена учителка не знае повече от теб! 
по едно време влезна една секретарка да ни пази с думите,хайде по-бързо преписвайте, че няма време ,ние седим и я гледаме 

Гого на класното по математика-6
Препоръчани теми