


. Така, че искам , не искам все си те гледам
. Радвам се за памперса. То и Дани се събужда сутрин сух, но ако се залежи в леглото и не го сложим веднага на гърнето си се напишква . Аз за тотално махане се надявам да стане лятото
.
. Аз на твое място бих отишла на лекар специалист за тези срамни устнички. След като детето си казва, сигурно наистина го притесняват. А за фризьорството - права си да се преквалифицираш, защото според мен е област в която винаги има хляб.
. Как оправяш трапезата за отрицателно време
.




Сега видях снимките...
?
.
ако е удобно разбира се...
Благодаря предварително...
?
.
и държа да си я платя 









писах ти смс, ама и този път не си го получила.
Снимките са уникални! Върна ме в спомените години назад. Много е хубава тази Флоренция. А Дани
, направо нямам думи..... От едно бебенце е станал голямо момче. И помен няма от бебешкото!
Колкото до фанелката, искам и аз
, и то със Зетова.
!




. Препоръчани теми