Аз съм в сезон, лудницата е на макс. Разбрахме пола на бебето, Ники ще си има братче 
Имали такава практика, която са прекратили поради многото оплаквания на хората. Нормално представете си да си отидеш на почивка след две години на вилата и да нямаш ток. Тъпаци без извинение.
щото аз всичко разбирам и се катеря по стълбовете. Просто някой не си е свършил работата когато трябва и както трябва и сега му излизат грешките на яве.



Добре,че нашите съсесди поне са хора и се разбрахме някак да си делим тока докато мине 6 месечния срок-малко градче сме-ще кажеш имата кой знай колко работа...просто им е традиция да се бавят,мотат и туткат,но за други работи пък работят напред-сметките например.Приеми просто че са такива,такава им е политиката на предприятието-олигофренясала.

,ще си избодеш очите.Ела се разпиши,че никаква те няма 

прозрачен,но пък течащ.Дадох Осцилокопцинум,капки Еуфобиум и сега Вит.Ц ще дам. За дуго сещате ли се?Дано не се усложни...
и по-малко тук
Странно,но вече го усещам мъничето.Явно ще е като кака си активно


а за мен чайче че кашлам 
(влизам от компа на сестрата набързо)Препоръчани теми