Моля за мнения за ПЧМГ

  • 256 686
  • 1 246
# 660
unna, не мисля, че децата излизат от изпитите с дадените им задачи затова ще е доста трудно да се намери информация от предходни години /ако изобщо има такава/.
Прави ми впечатление, че школата на Златилов подготвя за кандидатсване в СМГ и ПЧМГ, т.е. би трябвало задачите от изпитите в СМГ да са някакъв ориентир, но с уговорката, че вероятно тези в ПЧМГ са доста по-лесни.
Виж целия пост
# 661
unna, тази година на първата от обявените три дати не дадоха задачите от изпита на децата. Но са били доста лесни според детето ми, и вероятно е така щом има пълно 6.
Виж целия пост
# 662
Момичета, нещо важно съм забравила да питам в училището Blush Ние ще сме първи клас, както вече споменах , та се чудя детето ще носи ли раницата с учебници всеки ден до вкъщи и сутрин обратно в училище или нещата стоят там, като се има предвид , че следобяд е време за самоподготовка. Това ми е важно при избора на раница...всъщност ще ми бъде ли нужна, ако не носи учебници и тетрадки у дома... Може да ви звуча глупаво, но имам за първи път първолак Grinning Crazy
Виж целия пост
# 663
Моята информация е, че раниците ще стоят в училище от понеделник до петък.
Нашите деца може би ще са в един клас  Simple Smile
Виж целия пост
# 664
. Може да ви звуча глупаво, но имам за първи път първолак Grinning Crazy

Глупав е само въпроса, който се притесниш да зададеш  Peace
Децата не носят нищо през седмицата, прибират си нещата в петък и обичайно имат някакви задачки за домашно само тогава. За първи клас не знам / в частта с домашните/, но за 4-ти беше така. Отделно преди имаше батовци и какички, които помагат сутрин като дойде буса поне в първите няколко седмици, докато свикнат малчовците.
Виж целия пост
# 665
Благодаря ви много за отговорите, момичета  bouquet Това с помощта от по-големите деца за първолаците звучи наистина чудесно!!!
Виж целия пост
# 666
Днес погледнах резултатите от класирането след 4 клас, доста силен випуск влиза: http://www.parvamatematicheska.com/news-bg/106-priem-v-5-klas-za … vo-klasirane.html

11 пълни шестици и минимален бал 5,25 за прием. Браво на децата!

Виж целия пост
# 667
Днес погледнах резултатите от класирането след 4 клас, доста силен випуск влиза: http://www.parvamatematicheska.com/news-bg/106-priem-v-5-klas-za … vo-klasirane.html

11 пълни шестици и минимален бал 5,25 за прием. Браво на децата!



Мислиш, че всички ще се запишат ли?
Виж целия пост
# 668
Ние освобождаваме едно място, записахме го в СМГ, така пожела той.
(Аз много се колебах, много предимства има ПЧМГ за мен (вкл. местоположението), но все пак не ги докарахме да са за 2000 евро  Sad)
Виж целия пост
# 669
Мислиш, че всички ще се запишат ли?

Ами не знам?  newsm78

Но като знам колко трудно се постига 5-ца на тези изпити на ПЧМГ, много им се зарадвах на децата.
Виж целия пост
# 670
Ами не знам?  newsm78

Но като знам колко трудно се постига 5-ца на тези изпити на ПЧМГ, много им се зарадвах на децата.

Жасмин...,  моля те повиши мисловната дейност и не внасяй дезинформация относно тестовете за прием!
5-ца на изпит в ПЧМГ се постига без проблем, не сравнявай изпит за кандидатстване в ПЧМГ с годишното състезание на ПЧМГ.
Като цяло в поста ти няма смисъл - кой какъв резултат е постигнал в случая няма никакво значение, важното е следващата година кой къде ще учи... Те и на изпитите в 107-мо и 125-то се постигат добри резултати, но тези с добрите резултати обикновено не учат там.
Виж целия пост
# 671
...
... кой какъв резултат е постигнал в случая няма никакво значение, важното е следващата година кой къде ще учи... Те и на изпитите в 107-мо и 125-то се постигат добри резултати, но тези с добрите резултати обикновено не учат там.

 Peace
Виж целия пост
# 672
Бих желала детето ми догодина да учи в ПЧМГ.Ние сме в първите резерви и най-вероятно влизаме.
Има ли родители записали вече децата си след първо класиране?
Виж целия пост
# 673
Да споделя и тук, макар че няма пряка връзка с темата, но смятам че има доста родители, за които това би било важно.

На авторитетното международно състезание BIMC 2013, което тази година се проведе в Бургас, отборът на ПЧМГ спечели бронзов медал! Имаме и състезател с бронзов медал в индивидуалното!!!

Виж целия пост
# 674
Да споделя и тук, макар че няма пряка връзка с темата, но смятам че има доста родители, за които това би било важно.

На авторитетното международно състезание BIMC 2013, което тази година се проведе в Бургас, отборът на ПЧМГ спечели бронзов медал! Имаме и състезател с бронзов медал в индивидуалното!!!



Браво, дано традицията продължи и училището печели все повече отличия от авторитетни състезания. Заслужава го за това, което направи само за по-малко от 10 години.

Имаш ли подробности за отбора на гимназията? СМГ изпратиха 4-ма 7-класници на BIMC и 4-ма 6-класници на Po Leung Kuk.
ПЧМГ как е разпределило отборите спрямо класове?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия