Моля за мнения за ПЧМГ

  • 256 677
  • 1 246
# 720
Да, редовните занимания са до 14 часа. Имат почивка от около 30 - 40 минути и тогава започват допълнителните занимания, за тези които желаят, останалите са свободни и си тръгват още след часовете.
За големите допълнителните занимания включваха английски език / допълнителен модул по желание/, математическа лингвистика, информатика, спорт / баскетбол/ има и вокална група, но всичко това ще получите в мейл в началото на септември и ще имате време да обмислите дали детето иска да ходи на нещо и на какво  Peace
Виж целия пост
# 721
Аз нещо май съм пропуснала, тези допълнителни занимания допълнително ли се заплащат или са включени в общата такса?
Виж целия пост
# 722
Момичета и момчета, четете и тук и в сайта все пак!
Допълнителните занятия влизат в таксата на Питагор /1-ви до 4-ти клас/.
В ПЧМГ / от 5-ти клас нагоре/ допълнителните занятия са по избор и се заплащат допълнително.
Виж целия пост
# 723
В сайта пише:

"Посещенията в школата по математика са безплатни за ученици на ПЧМГ. На четвъртото посещение се прави контролно и се определят 15 деца от всяка възрастова група."

"Посещенията в школата по математическа лингвистика са безплатни за ученици на ПЧМГ. На четвъртото посещение се прави контролно и се определят 15 деца от всяка възрастова група."

Предполагам, че баскетбол, футбол, информатика, астрономия и английски език се заплащат допълнително.
Някой знае ли ориентиривъчна месечна такса за тези занимания?

Виж целия пост
# 724
Кога горе долу обявяват приема за следващата учебна година (за първи клас) и има ли нещо като отворени врати, на които да се разгледа училището, да зададат някои въпроси.
Виж целия пост
# 725
В сайта пише:

"Посещенията в школата по математика са безплатни за ученици на ПЧМГ. На четвъртото посещение се прави контролно и се определят 15 деца от всяка възрастова група."

"Посещенията в школата по математическа лингвистика са безплатни за ученици на ПЧМГ. На четвъртото посещение се прави контролно и се определят 15 деца от всяка възрастова група."

Предполагам, че баскетбол, футбол, информатика, астрономия и английски език се заплащат допълнително.
Някой знае ли ориентиривъчна месечна такса за тези занимания?



Да точно така Призма!
Таксите са на срок, нямам идея какви ще са за тази година.
Виж целия пост
# 726
Таксите за допълнителните занимания ги пращат в началото на уч. година. Понякога заниманията са и до 14.40.
Преди да се запишем, се обадих по телефона и си уговорихме среща. Разгледахме училището и поговорихме с директора и помощник директора, отговарящ за малките.
Виж целия пост
# 727
да следя темата
Виж целия пост
# 728
Имате ли някаква информация за униформите, които поръчахме ?
Телефоните на "Жорал" не отговарят, пратих днес мейл - засега съм без отговор.
Дали вече не са готови за получаване ?
Виж целия пост
# 729
Вчера говорих с Георги Дончев от Жорал. Униформите ще са готови и ще се взимат от магазина на фирмата в периода 9 - 15 септември.
Виж целия пост
# 730
Типично по български. Отложи днешната работа за утре и недай си боже да свършиш нещичко малко по-рано Simple Smile
Ха сега някой да ми обясни. От 8-ми до 15.09 има състезание по математика в Созопол. Ако някои родители, чието дете отива на това състезание решат да вземат и те да си починат в този период кога по дяволите да си вземат униформата!@№!
И да не решат да почиват, е ли е редно да я взимат без детето да е налично и да може да пробва какво са поръчали и ушили тези люде за 2 месеца! Защо се налага елементарна сиуация, в която си предплатил от 2 месеца някакви парцалки да се превръща в проблемна.
Виж целия пост
# 731
Типично по български. Отложи днешната работа за утре и недай си боже да свършиш нещичко малко по-рано Simple Smile
Ха сега някой да ми обясни. От 8-ми до 15.09 има състезание по математика в Созопол. Ако някои родители, чието дете отива на това състезание решат да вземат и те да си починат в този период кога по дяволите да си вземат униформата!@№!
И да не решат да почиват, е ли е редно да я взимат без детето да е налично и да може да пробва какво са поръчали и ушили тези люде за 2 месеца!

Плюс риска въпросното отроче да е пораснало за едно лято с два размера, което никак не е рядко срещано явление. Истински изнервящи са ми тези от фирмата за облекла, предишните бяха малко по-комуникативни, но и там изпълнението ставаше по същият начин .... все едно са наели една стая с три бабички, които шият униформите една по една  Crossing Arms
Към това като прибавя и цените им и  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 732
Обадете се на Георги Дончев, отворени са за изключения. При нас положението е същото - няма да сме в София седмицата преди 16.09
Виж целия пост
# 733
Типично по български. Отложи днешната работа за утре и недай си боже да свършиш нещичко малко по-рано Simple Smile
Ха сега някой да ми обясни. От 8-ми до 15.09 има състезание по математика в Созопол. Ако някои родители, чието дете отива на това състезание решат да вземат и те да си починат в този период кога по дяволите да си вземат униформата!@№!
И да не решат да почиват, е ли е редно да я взимат без детето да е налично и да може да пробва какво са поръчали и ушили тези люде за 2 месеца!

Плюс риска въпросното отроче да е пораснало за едно лято с два размера, което никак не е рядко срещано явление. Истински изнервящи са ми тези от фирмата за облекла, предишните бяха малко по-комуникативни, но и там изпълнението ставаше по същият начин .... все едно са наели една стая с три бабички, които шият униформите една по една  Crossing Arms
Към това като прибавя и цените им и  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Поне старите бяха по-качествени. Ако пак станат клошарски блузите, ще вдигна страхотен скандал. Миналата година имаше останали блузи от нашия размер  в склада на предишната фирма и някак решихме проблема, но тази година откъде ще търсим. Суитчерите бяха избелели ужасно въпреки щадащата програма и температура.
Виж целия пост
# 734


Поне старите бяха по-качествени. Ако пак станат клошарски блузите, ще вдигна страхотен скандал. Миналата година имаше останали блузи от нашия размер  в склада на предишната фирма и някак решихме проблема, но тази година откъде ще търсим. Суитчерите бяха избелели ужасно въпреки щадащата програма и температура.

Именно VAVA, старите тениски, които имам останали от баткото са по-добре изглеждащи от "новите", които купих за малкия  ooooh! Twisted Evil
Моите няма да са в София до 23.09 - колкото им станат .... толкова .... чудя се как може да се заобиколят ...

Някой дали случайно няма подръка фирма, която прави картинки по тениските и /или бродира текст?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия