. Ето и от нас малко относително пресни снимки:
http://www.facebook.com/album.php?aid=63634&id=1317536782&l=6d5d0638eb
.
Аз ще изчакам малко с актуалните снимки, защото Лорка е почупена и не е много за снимки.
Падна онзи ден заедно с колелото и си прехапа долната устна. Що кръв изтече, не е истина.
Като за първо сериозно падане, доста се ошашках, че и до Бърза помощ ходихме за мое успокоение. 
. Петър днес също е доста див, два пъти пада доста сериозно, разпиля един пакет с леща и успя да иззоба някое и друго зрънце, докато го хвана, после пък разкъсал едно пакетче от тия, които слагат в кутиите за обувки /може би да не овлажняват, не знам какво съдържат/, поне от него май не успя да яде...
Абе ужас накакъв...

на частна ли. Помня, че и Белинда беше писала, че ходят от скоро.



Препоръчани теми