Идеи за подарък на мъж зодия Телец

  • 29 295
  • 135
# 90
Еее...ти какво предлагаш от ахат и тюркоаз? Сувенирчета не вървят. Бижута?  Laughing

Аз много обичам цветя да. При това и аз имам рожденик, та покрай обсъждането и аз се подхранвам с идеи. Mr. Green Обожавам пролетни цветя, но пустия му телец все рози ми подарява. Laughing

Сега ще му спретна някое ей такова букетче та и аз да се порадвам  Joy:

Виж целия пост
# 91
Ми не знам какво. Преди години ми бяха подарили едно яйце от малахит и много му се кефя.
Виж целия пост
# 92
Има и нещо друго... важното е как се поднася самият подарък... с какви думи, с какъв поглед...

... когато е с обич и от сърце си личи...
Виж целия пост
# 93
Ми не знам какво. Преди години ми бяха подарили едно яйце от малахит и много му се кефя.

Силно се съмнявам да се закефи на такова нещо. Mr. Green А аз как не се кефя на боклучета дето се подмятат безцелно...не е истина. Laughing
Виж целия пост
# 94
Е аз се кефя защото ми е подарено от любов, но пък не съм Телец.
Виж целия пост
# 95
А аз как не се кефя на боклучета дето се подмятат безцелно...не е истина. Laughing

Подобни подаръци изхвърлям без грам угризение. Не държа да е скъпо, но ако не го намирам за красиво и не се връзва с нищо в дома ми, отива директно в кофата. Да трупам по шкафове и чекмеджета разни боклуци само по сантиментални съображения - не, мерси.

Виж целия пост
# 96
Мъжът ми е Телец. Мрази скъпи подаръци.
Най-много би се изкефил, ако му подаря няколко каси бира  Crazy
Виж целия пост
# 97
Телецът обича лукса. Забелязала съм, че силят на всякакви маркови неща.
В случая някакви китки, рязани или нерязани - биха могли  само да придружат основния подарък.
Икебаните можем да ги оставим за по-възрастните дами-телци. Саксиите също- подарявам ги само на майки-вманиачени градинарки, които и без това нямат угода за нищо друго.
Съвсем отделен въпрос е доколко искаш да опознаеш не дотам добре познатия мъж-телец.
Някои от предложенията тип :гърди си с рози накичи: са приложими само в случай, че имаш сексуални апетити към горкия човечец.
Виж целия пост
# 98
Телецът обича лукса.
Shocked
Моят мъж е някакъв повреден телец значи  Mr. Green
Виж целия пост
# 99
tonkabonka, да знаеш, повреден ще да е  Laughing. И аз самата съм телец, и мъжа до мене, и много познати телци имаме, ама наистина много. Различни сме като хора и характери в много отношения, обаче има едно обединяващо между всички ни и то е стремежа към материалната стабилност и слабостта към лукса. Нищо, че сме и духовно извисени  Crazy. ВЕрвай ми, телетата по това се познават.
Виж целия пост
# 100
Чисто нoва, ти направо ме разби с това изказване  Grinning
Аз съм Лъв и на мен са ми присъщи споменатите от теб качества  Wink Благодарение на мен вкъщи имаме хубави неща.
Но мъжът ми изобщо не се интересува от материалното. Дори когато вземе заплата ми дава всичките си пари, защото на него не му трябвали  Crazy
Извинете за спама, но наистина се изумих от определенията за зодията.
Виж целия пост
# 101
Айде да се изказа като жена на Теле от 7-8 години.

Аз изненади не му правя НИКОГА. Обикновено го питам какво ИСКА. Неговите подаръци са СКЪпи, например, сега иска трета пушка, ловец е. Еми не мога да му извадя 1000 лева за пушка, затова участвам с част от сумата.

Друго, на което знам, че ще се радва, е нож, от тия, в специализираните магазини. И такова нещо съм му подарявала.
Това все едно аз съм го писала . Само че моя е риболовец, не ловец. Има незнам колко ножове, но ако му купя примерно сабя или меч ще се радва като малко дете  Crazy Уфф,  много е трудно  и още се чудя какво да купувам, но май ще взема хубав парфюм. Падат си по лукса Wink
Виж целия пост
# 102
Това все едно аз съм го писала . Само че моя е риболовец, не ловец. Има незнам колко ножове, но ако му купя примерно сабя или меч ще се радва като малко дете  Crazy Уфф,  много е трудно  и още се чудя какво да купувам, но май ще взема хубав парфюм. Падат си по лукса Wink

Не е трудно, вземи му Fallkniven A2  Grinning
Виж целия пост
# 103
Чисто нoва, ти направо ме разби с това изказване  Grinning
Аз съм Лъв и на мен са ми присъщи споменатите от теб качества  Wink Благодарение на мен вкъщи имаме хубави неща.
Но мъжът ми изобщо не се интересува от материалното. Дори когато вземе заплата ми дава всичките си пари, защото на него не му трябвали  Crazy
Извинете за спама, но наистина се изумих от определенията за зодията.

Наистина, тогава, не е типичен Телец. Телецът е земен знак и е най-добрият финансист сред зодиака. Спечелените пари ги харчи с щедра ръка, за да си купува хубави неща и да се обгражда с лукс.
Щом ти дава заплатата си и твърди, че не му трябват пари, значи наистина е странен Телец  Laughing
Виж целия пост
# 104
Абе ко си пада по лукса, като не мога да го замъкна , тоест, със зор успявам, в някой избран от мене СПА хотел. Ауууу, зор, ти казвам. И не е заради парите, не. А защото това "Не било неговото място".
Ама какъв анализ им направихме, не  е истина. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия