


Пак повтарям, такива все някога си намират майстора. А те самите не могат да се примирят, че около тях има и щастливи семейства.
добро утро момичета .нямам време много сега ,но прочетох набързо ко пише ТАМ -е тоя път ще го отмина това .станаха ми ясни и на мен .ужас .какви жени има божеееи .приятен ден на всички
Момичета
не им се хващайте ,нали видяхте -едната е изневеряваща моряшка булка с ипотека
а другата компетенция -"разкаяна " любовница , все стока и двете .Язък за мъжете им
Затова не си заслужават внимание . Да послушаме нашия кавалер и си пожелаем страхотни почивни дни
и ако правите среща пуснете снимков материал
моля ! ДЕЛТИ
ЗА закуската мила ! 
...така че гувернантката ще почака 


, съмнявам се
;нали вчера всички полети от Европа бяха оменени и днес също
има паркинг .КИАРА
да де ама има и автобуси ,а наща фирма си прибира хората по най -добрия начин до града от където са ,но знам ли сега

Препоръчани теми