, моят моряк обожава пелмени,а покрай него и аз
тия дни гледам да направя повечко, че запържени в масло направо не разбираш кога са свършили
А когато си дойде трябва и торта или/и баклава и супа топчета/това са любимите му манджи.../
, моят моряк обожава пелмени,а покрай него и аз
тия дни гледам да направя повечко, че запържени в масло направо не разбираш кога са свършили
А когато си дойде трябва и торта или/и баклава и супа топчета/това са любимите му манджи.../


спко мацка прати смс на милото да си купи лимитирана карта за телефон от рецепцията на хотела и си говорете на воля по евтино и сигурно от глобул .ДЕЛТИ
ми то КИАРЧЕТО моряшка булка ,а те от всичко отбират бе душе
КИАРА
добра идея ми даде ,аз отдавна не бях правила та утре май ще се вихря в кухнята
ДЕЛТИ препорачаха ми кинезотерапевт в дом Млаадост била добра
,Така е най -важното е да са ни живи и здрави момчетата
, че /специално за нас/ е по-добрата половина от цялото...
Чакам го в края на месеца, но дата не знам, а и сега с тоя облак от изригналия вулкан и отменени полети от европа до не се знае кога..., така че нищо не се знае, важното е да е добре, пък когато-тогава, аз съм си у дома и го чакам... 


в дом Младост срещу пикадили моя позната там се лекувала ,но аз никога не съм стъпвала там .Доколкото разбрах имало кабинети фитнес и т.н.чакам повече подробности тия дни.
.утре кът идем при педка и кат й кажа ко им давам и пак ши каже "ми добре Лиле това да остане"и така децата ми стигнаха до бронхит преди 2 седмици ги оправих и свега пак болни .еи аман от изроди в тая детска .оня ден тук из форума срещнах тема за децата с антибиотик на детската .ми да ви кажа приемат за нормално некои майки да си ги пратят болни .пиели 4 дни АБ и вече били готови -ДА АМА НЕ.пият се поне 7 дни докат се завеърши курса на лечение .ох ,че ме е яд ...ходели на работа.ми аз що не ходя бе ,за да си ги гледам кът са болни .аиде засега
проблемите с тея стелки ги знам. Съпричастна съм ти изцяло, тъй като имам същия проблем... Поне, че носиш малки номера, за да можеш и да се вместиш в по - голям. А аз без стелки едвам се намърдвам в 40 номер, а с тея стелки да не ти разправям. Ама търпя, какво да се прави. Ти какви стелки носиш, на мен ми правиха индивидуални 
Спомням си, че и аз като ходех на детска градина, бях нон- стоп болна, даже баща ми казва, че като са ме пускали понеделник, са се молели да изкарам до сряда... Ама пък след като поотраснах и като тръгнах на училище, явно вече бях "калена", не си спомням скоро да съм боледувала - обикновено само настинки при смяната на сезоните (април и ноември месец) и това е ... 
Едни силиконови си взех, щото тия кожените които ми изписа, не са ми хич удобни и както описах във по горен пост, трябва да купувам обувки 38 номер. Да бе ей, сЯ шЪ купя такива гемии, които не мога да ги нося никога по нататъка. А те трябва да са меки от естествена кожа обувките , което означава и скъпи. Добре, скъпи ама после като няма да мога да ги нося за ко са ми. Не съм и дюстабан, нито свода ми е спаднал.






А мъжът ми ги обожава, като ги види и се прехласва. Едва се спира да не купи едно.
Обаче аз му подарих един Персиец, той по голям от твоята красота. Била съм кучкарка, а сега със котето, няма излизане навънка
Препоръчани теми