Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 842
  • 2 407
# 1 080
Мнооого полезно. Благодаря сърдечно, и аз се възползвах   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 081
Тони4ка! И там я няма самата песничка:(
Виж целия пост
# 1 082
Леле,момичета,страхотни сте!  bouquet
Разсънихте ме успешно и и адски приятно! Laughing
Виж целия пост
# 1 083
Заинтригувахте ме. Не бях я слушала, но и аз ще си я потърся Wink
Виж целия пост
# 1 084
http://bg.mylivepage.com/all_tags/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0
Пробвай тук.
Виж целия пост
# 1 085
 Laughing Laughing Laughing
ДаникаSimple Smile!! Чудна сиSimple Smile)
Свалих си го моменталноSimple Smile)
Колко спомени отприщи... Joy
Виж целия пост
# 1 086
 newsm78 защо не мога да го сваля
Виж целия пост
# 1 087
newsm78 защо не мога да го сваля
На който не тръгва от там може да пробва тук...
http://store2.data.bg/gichoiemi/Detski%20pesni/Jordanka%20Hristo … 0i%20Zvunchetata/

 Joy
Виж целия пост
# 1 088
 newsm44стана, стана, стана
 smile3525благодаря loli4ka
Виж целия пост
# 1 089

И аз да кажа едно благодаря, че тази песничка така ми напомни за моето детство, че с татко му на Криско ударихме един патешки танц !
Виж целия пост
# 1 090
И аз много благодаря за линка....
Виж целия пост
# 1 091
Свалят се,но не тръгват! Wink
Сега погледнах-песните са  около  и над 5 МВ
Виж целия пост
# 1 092
Свалят се,но не тръгват! Wink
Сега погледнах-песните са  около  и над 5 МВ
Аз ги слушам с Winamp , ти с какво ги отваряш ?
Най- голямата която ми попадна пред очите - 4,8 МВ - песничката на Телетъбис -Изтеглих я , пуснах я и ми тръгва... Над 5 МВ не видях да има песен...
При тебе защо не тръгват - нямам идея newsm78
Коя песничка не тръгва ?
Ако искаш да ти пратя някоя песничка - пиши ми лично съобщение къде да ти я пратя Hug
Виж целия пост
# 1 093
Здравейте,Дами,
Търся три детски песнички.Видях че на две от тях сте написали текстовете по-нагоре в темата,но на мен ми трябват линковете от кудето да ги сваля.Става въпрос за:
1.Зайчето си наранило лявото краче;
2.На дивана под юргана коте бяло се е свряло;
3.Не желая мамо вече да играя с плюшеното мече.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1 094
.....
2.На дивана под юргана коте бяло се е свряло;
....
Котето го има на сайта на Габка http://gabka.mylivepage.com/file/904/2748 . Ако е свършил трафика, ще Ви го пратя на мейл!
Другите две песнички и аз ги търся.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия