Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 959
  • 2 407
# 1 170
Нямам време да гледам дали е пускан този линк   Blush  ,но все пак го давам има страхотни неща за децата  Wink

http://english-books.nnm.ru/


http://ibox.org.ua/~alpach/
Виж целия пост
# 1 171
За още настроение: http://axelbg.net/details.php?id=14408
 KOЛЕДА
С Рождеством! (2006 г.)
Сборник мультфильмов

1. Приказка за Снежанка/ СКАЗКА О СНЕГУРОЧКЕ
2. Това се случи през зимата/ Случилось это зимой
Виж целия пост
# 1 172
Дали някой знае цялата тази песничка?

Моите ръчички
имат ръкавички
топлички и малки
само за пързалки

Тук ми се губи нещо, имаше

Пляскайте ръчички
с топли ръкавички...????? newsm78

И после си спомням още един куплет

Вятърко да вее,
снежко да лудее
като малка птичка
ще летя с шейничка
Виж целия пост
# 1 173
"Вълшебната Коледа на Мики"
http://t.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=b7e9b548d35762e … abb5179dd86873aa1
 За съжаление има само един сийдър!Иначе филмчето е много хубаво.
Виж целия пост
# 1 174
И аз издирвам песничката за ръчичките и ръкавичките.
Дъщеря ми я пее, но аз едва си преведох първия куплет и припева.
А дали някой знае от къде мога да си сваля и мелодията, защото напоследък настоява да пея с нея, а аз не съм я чувала тази песничка, научи я от яслата.
Виж целия пост
# 1 175
We Wish You A Merry Christmas / Весела Коледа (BG Audio) - http://masterstb.com/details.php?id=17633
Виж целия пост
# 1 176
Здравейте търся една песен,малкия я пее от няколко дена,но единственото което можах да разбера от текста е "чука трака влака". Някой дали я знае и евентуално от къде да я изтегля.
Виж целия пост
# 1 177
Mama Zlaty, като се поразтърсих, установих, че песничката си е точно така, както съм я написала по-горе - а тези два реда, на които се чудя, били припева.
Само че и аз не знам припева как се пее -  само куплетите  Thinking
Виж целия пост
# 1 178
Песента за ръкавичките си е само два куплета и няма припев.
Виж целия пост
# 1 179
Мами,търся една песен "Вълшебен ден" пее я едно детенце-Кристина.
Пее се :...вълшебен ден,вълшебен ден
това е моят ден рожден...

Моля ви кажете от къде да я изтегля,или ако я има някой да ми я прати!
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1 180
Здравейте!Първо да кажа-страхотна тема!И после-нямам време да прочета всичко,може и да е ставало дума.Много искам да намеря песничката "Вълкът и седемте козлета",да си я добавим към другите песнички,които пускам на моето мъниче.Ако някой знае откъде да я сваля,ще бъда много благодарна да ми даде линк.
Виж целия пост
# 1 181
Дай мейл-аз мога да ти я изпратя /на Мими Иванова нали/?
Виж целия пост
# 1 182
Мами,търся една песен "Вълшебен ден" пее я едно детенце-Кристина.
Пее се :...вълшебен ден,вълшебен ден
това е моят ден рожден...

Моля ви кажете от къде да я изтегля,или ако я има някой да ми я прати!
Благодаря предварително! Hug

  ето -  заповядай:  http://4storing.com/i94ee/a8e52be0a65f21e2911dc97e91f63372.html
Виж целия пост
# 1 183
gabriela652- Hug  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1 184
Някои има ли коледни песнички освен тези в сайта на mimito-dobri4koto  и гъбка.Ако някой има : "Над смълчаните полета" или такива подобни които се пеят в детските градини.Моля ви нека се свърже с мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия