Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 894
  • 2 407
# 1 365
някой знае ли колко са епизодите на "Ну погоди"?
Виж целия пост
# 1 366
Здравейте, наскоро чух песента "Имала Мариана шапка с едно перце..." и на малката много и хареса! Може ли някой да помогне с информация от къде мога да си я сваля. Wink
Тук я има! Peace
Виж целия пост
# 1 367
Здравейте, наскоро чух песента "Имала Мариана шапка с едно перце..." и на малката много и хареса! Може ли някой да помогне с информация от къде мога да си я сваля. Wink
Тук я има: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=7451 !!! Peace
Виж целия пост
# 1 368
По повод запитването на  Ка те то за епизодите на Ну Пагади доколкото аз знам са 18 общо. Аз си ги свалям от сайта на Мимито добричкото.  Hug
Виж целия пост
# 1 369
  Grinning Много благодаря на loopy за бързия отговор  bouquet
Виж целия пост
# 1 370
аз имам 18 епизода,но не знаех колко точно са и затова реших да попитам.много благодаря Milady .
Виж целия пост
# 1 371
Търся да изтегля филмчето - Влака Томас
Благодаря на всеки - който ми даде линк

И аз го търся, за сега неуспешно  Sad.
Виж целия пост
# 1 372
  Здравейте!

 Дали някой знае как се казва и от къде мога да намеря песничката за зайчето, която започва така : Зайчето си наранило лявото краче, седнало да плаче под едно дръвче....?

 И още един въпрос, навремето имах една книжка за приключенията на един дакел, казваше се Фридолин и или съм я дала на някой или съм я загубила. Чувал ли е някой за Фридолин и евентуално как да се сдобия с книжката?
Виж целия пост
# 1 373
Стархотна тема - едва сега я открих!!!
Благодаря на на авторката, на всички  Hug

  bouquet
Виж целия пост
# 1 374
  Здравейте!

 Дали някой знае как се казва и от къде мога да намеря песничката за зайчето, която започва така : Зайчето си наранило лявото краче, седнало да плаче под едно дръвче....?

 И още един въпрос, навремето имах една книжка за приключенията на един дакел, казваше се Фридолин и или съм я дала на някой или съм я загубила. Чувал ли е някой за Фридолин и евентуално как да се сдобия с книжката?
   По   повод  първото  питане-някой   беше  отговорил   по-назад   във   форума.Запо
вядай    текста:
      Зайчето   си  наранило  лявото    краче,
     седнало  и   затъжило  под  едно   дръвче,
    чула  го  една   калинка-слушай   я  да  спреш,
    -бива  ли  от  драскотинка   толкоз  да   ревеш.
         Раничката  с   йод  намаза   върза  я   с   трева
        и   усмихната    му    каза-вече   оздравя!
    За   дакела   Фридолин   не  мога  да  помогна.
    Wink
   
Виж целия пост
# 1 375
Сигурно са публикувани поне милион пъти, но ето ги пак:
http://www.deqn4e.com/songs.html

(ако майката списва тук, я поздравявам.)
Виж целия пост
# 1 376
  Габи    smile3525
Виж целия пост
# 1 377
Търся да изтегля филмчето - Влака Томас
Благодаря на всеки - който ми даде линк
Ето тук има доста серийки на Томас. Не е нужна регистрация.
http://www.mininova.org/search/?search=%22thomas+the+tank+engine%22
Виж целия пост
# 1 378
gabriela652 мисля че не е тази но все пак благодаря става вапрос за ''татенце кажи защо реката корабчето носи и защо прасчо розав е а патетата боси питат децата какво каде кога''до колкото си спомням беше така не мога да я намеря никаде в нета и незная точно как е заглавието на песента.
Виж целия пост
# 1 379
gabriela652 мисля че не е тази но все пак благодаря става вапрос за ''татенце кажи защо реката корабчето носи и защо прасчо розав е а патетата боси питат децата какво каде кога''до колкото си спомням беше така не мога да я намеря никаде в нета и незная точно как е заглавието на песента.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=48986.msg2709563#msg2709563
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия