Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 849
  • 2 407
# 1 485
101 далматинци - бг аудио
Виж целия пост
# 1 486
Мили мами, привет!
Ето един линк с прекрасни приказки, преразказани от Николай Райнов, аз лично притежавам първото издание на тази книга, но намерих в интернет един много хубав български сайт на който може да се открият голям брой приказки и произведния на световната класика на български, абсолютно безплатно!!!

Ето линка към приказките - http://www.chitanka.info:82/lib/book/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0 … D0%B2%D1%8F%D1%82
надявам се да останете доволни Simple Smile))
Виж целия пост
# 1 487
katomova, Благодаря  bouquet
Аз отдавна търся и вторият том от приказките. Там имах една дето ми беше много любима, но така и не го намирам.
Виж целия пост
# 1 488
Ето един линк с прекрасни приказки, преразказани от Николай Райнов

Благодаря, katomova! Случайно попаднах на една, която ми беше любима, а от мнооого години бе бях я виждала.
Виж целия пост
# 1 489
Мили мами, привет!
Ето един линк с прекрасни приказки, преразказани от Николай Райнов http://www.chitanka.info:82/lib/book/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0 … D0%B2%D1%8F%D1%82


За мен приказките на Николай Райнов са най-хубавите приказки   bouquet
Виж целия пост
# 1 490
katomova,благодаря ти много!!! Hug
Виж целия пост
# 1 491
Олееееееее много е дълга темата мили мами, а на нашия дзвер утре й е рождения ден и аз още нямам песничката за ЧРД! Предпочитам на БГ, но може и англ.  Peace
Моля някой да ми я линкне, ако може! Сори, ако се повтарям, ама нямам време от подготовки... Embarassed
   
Честит    Рожден    Ден !       bouquet
    http://4storing.com/tevqt/ea7c8227cc338bb2946f6d3021e2f4c2.html     

 
Виж целия пост
# 1 492
Олееееееее много е дълга темата мили мами, а на нашия дзвер утре й е рождения ден и аз още нямам песничката за ЧРД! Предпочитам на БГ, но може и англ.  Peace
Моля някой да ми я линкне, ако може! Сори, ако се повтарям, ама нямам време от подготовки... Embarassed

  Ето    и    още    една   песничка   на    Мая   Новоселска  -Рожден    ден,  защото  съм   изпратила     преди    малко , линк   със   синбека   на     друга    песен.....сори!
  http://4storing.com/vmjhm/b710bf56e12137c40aaa203712ed7c39.html

 
 
Виж целия пост
# 1 493
Златни сте!Страхотна тема Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 494
Мили мами, привет!
Ето един линк с прекрасни приказки, преразказани от Николай Райнов, аз лично притежавам първото издание на тази книга, но намерих в интернет един много хубав български сайт на който може да се открият голям брой приказки и произведния на световната класика на български, абсолютно безплатно!!!

Ето линка към приказките - http://www.chitanka.info:82/lib/book/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0 … D0%B2%D1%8F%D1%82
надявам се да останете доволни Simple Smile))

страхотни приказки...
Виж целия пост
# 1 495
Някой може ли да ми напише текста на Бели пеперуди(мисля,че е песен).Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1 496
Бели пеперудки, къде отлетяхте
 дойде ли ви края изберете дружки
аз избирам първата
аз избирам втората
Виж целия пост
# 1 497
дали някой може да ми помогне-търся от някъде да изтегля началната песен от предаването"БонБон"- newsm78
Виж целия пост
# 1 498
Бели пеперудки, къде отлетяхте
 дойде ли ви края изберете дружки
аз избирам първата
аз избирам втората
Аз го знам аз избирам първата,ти избираш втората.
Но може би зависи дали едно или две дечица заедно я пеят!!
Ех,върнахте ме в детството!!
Виж целия пост
# 1 499
Филмчето за ,,Фюри"-1955г. -на този линк но не знам от там дали може да се тегли ,или само ако се купи Cry           http://www.imdb.com/title/tt0047734/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия