Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 834
  • 2 407
# 1 515
Ако още търсиш бамби отиди в замунда в торенти и там напиши бамби и го изтегли
Виж целия пост
# 1 516
Подай си дясната ръка,
после дай я ти назад,
после дай я пак напред,
разтърси я ти добре
и тогава буги-буги,
да започнем буги-буги,
да започнем нашата игра.
О о о буги-буги, окей, буги-буги, окей
да започнем нашата игра!

после същото за лявата ръка и крачетата.

Това ли търсеше?
Виж целия пост
# 1 517
Темата стана много голяма и ще мине много време да търся! ooooh!  Някой има ли линк към "Моето малко пони" (My little Pony) с БГ аудио - моля ви!

Ето, на тази страница в третият пост на Ellypr: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221774.380
Виж целия пост
# 1 518
Накой може ли да ми помогне... много ще съм Ви благодарна.Търся си две песнички от изключително много време... едната е "Куклата" ..."обичам твойте очи зелени,обичам лудо твоя глас,но най-обичам да се смееш,защото ти си слънце,облак аз" това е припева  Simple Smile а другата вече си мисля,че никога няма да я намеря... а ми трябват за концерт. Казва се "Приятелство" ... "Приятелство обичано приятелство на тебе всичко се дължи,за туй те пазим вечно от предателство и от обиди и лъжи" ето това е припева. Просто ще съм най-щастливото момиченце,ако някой може да ми помогне  Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile
   
  Ето   "Куклата" на   Врабчетата  :http://4storing.com/8yklr/6e4210952366751d5ba0aa4c5f82964e.html
   За   другата   не   мога    да   помогна!
       
Виж целия пост
# 1 519
Търся безуспешно песничката за "Пипи дългото чорапче", но варианта на "Бон бон" !!!Някой може ли да помогне?
Виж целия пост
# 1 520
Здравейте! Записвам се да ви следя. Радвам се че ви открих.
Мойта кукла определено не обръща особено внимание на песничките, като и чета и харесва книжката. Може би е още малка
Виж целия пост
# 1 521
Здравейте майчета, редовно чета темичката и се възползвам от нея.
Моята дъщеря от два дни ми врънка за песничката за Дядо Вади ряпа имахме я на касета, ама немога да я открия, нли е по лесно да и ги пускам от компютъра и някъде съм я прибрала.
Благодаря ви предварително и съжелявам ако вече някой е питал.  smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 1 522
 Момичета,трябва ми песента Бански на лалета.Знам,че някой я беше пускал назад,но не мога да я намеря.Моля  bouquet
Виж целия пост
# 1 523
търся Татко Барба с бг аудио, дали някой може да ми помогне?
Виж целия пост
# 1 524
Здравейте майчета, редовно чета темичката и се възползвам от нея.
Моята дъщеря от два дни ми врънка за песничката за Дядо Вади ряпа имахме я на касета, ама немога да я открия, нли е по лесно да и ги пускам от компютъра и някъде съм я прибрала.
Благодаря ви предварително и съжелявам ако вече някой е питал.  smile3525 smile3525 smile3525

Тази ли?
http://4storing.com/yt4c1/aeff0cae5b21d7c49b071293109c148b.html
Виж целия пост
# 1 525
Здравейте момичета! Попаднах на сайд с много хубави български песни,но имам проблем със записа. Песните се записват в някакъв "bin"файл.Срещали ли сте такова нещо и ако да как да си ги запиша в mp3 формат ? EmbarassedАко знаете,моля помогнете
Виж целия пост
# 1 526
Момичета,трябва ми песента Бански на лалета.Знам,че някой я беше пускал назад,но не мога да я намеря.Моля  bouquet
Заповядай!  bouquet
Виж целия пост
# 1 527
Здравейте момичета! Попаднах на сайд с много хубави български песни,но имам проблем със записа. Песните се записват в някакъв "bin"файл.Срещали ли сте такова нещо и ако да как да си ги запиша в mp3 формат ? EmbarassedАко знаете,моля помогнете
С Total Video Converter можеш да си ги преобразуваш  Party
А песничките детски ли са ? Ще споделиш ли откъде ги теглиш , че и ние за им се зарадваме ? Praynig Hug
Виж целия пост
# 1 528
Mirkata,благодаря  bouquet,
намерих в замунда много хубави песнички,сред които е и Бански на лалета
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=17642
Виж целия пост
# 1 529
Много благодаря за куклата  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия