Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 855
  • 2 407
# 1 455
Здравейте, някой може ли да ми помогне с текста на песента: "Виж кой се показва от бялата пазва, аз кокиче бяло съм ставам днес от сън. А защо тъй рано ти си тъй засмяно...." нещо такова изплува в моите спомени и съм до тук. Rolling Eyes Wink

Знам я в този вариант :

            Ах,кой се показва
            под снежната пазва?
     
            Аз кокиче бяло съм,
            ставам днес от сън.
         
            А защо тъй рано
            идваш ти засмяно?

            Нося радостната вест -
            Пролет идва веч.
Виж целия пост
# 1 456
Някой ще ми съдейства ли за Мечо Пух,но в датата!! Praynig
Виж целия пост
# 1 457
Съдействам.
http://www.data.bg/f.php?fid=11150719

http://www.data.bg/f.php?fid=15132642
Виж целия пост
# 1 458
Нещо не ми се отварят  Confused
Виж целия пост
# 1 459
Ми не знам, пробвам с друг:
http://www.data.bg/f.php?fid=11272846
и тоз тъй. Как да ти дам точно инфото? пробвам с "copy shortcut", не става.
Виж целия пост
# 1 460
пробвай оттук да си свалиш:
http://store2.data.bg/munchoto/
Виж целия пост
# 1 461
  С  линка    от   вчера    нещо   не   се  е   получило. Днес   търсих    новата    песен   на
"Таралежите"-детски    лудории  ,но   попаднах    на    старият    им    албум.Има   и   син
беци    на    песните. Мисля,че  ще   ви   харесат.
     http://4storing.com/5290d/114064a8467553fc424daafa19d7e86d.html
При мен дава, че файлът не съществува  Sad
    съжелявам,   качих    този   път   всички    песни    от   албума на      Таралежите     "Хвърчило"-2005г
  http://4storing.com/group/action/3d325d40594a2c406b422a3f2a7d516 … 26356644539667058


 
Много благодаря !!!Много са хубави  Heart Eyes А намери ли новите дето казваш че си ги търсила - ще качиш ли и тях  Hug Praynig
Виж целия пост
# 1 462
Момичета, някоя от вас да светне дали евентуално не е качен някъде Шрек 2 с Бг аудио newsm78
Мерси предварително!


Виж мила в www.axelbg.net Аз оттук тегля на дъщеря си повечето детски приказки и филмчета.Успех!
Виж целия пост
# 1 463
Момичета, някоя от вас да светне дали евентуално не е качен някъде Шрек 2 с Бг аудио newsm78
Мерси предварително!

Ето ШРЕК 2 - БГ-аудио
Виж целия пост
# 1 464
а как да се справя с толково много файлове newsm78 като го изтегля...кой да избера...
Или си има някакъв чалъм?(малко помощ,плийз Wink
Виж целия пост
# 1 465
          Този линк ви препраща към Шрек но във формат DVD. Съветвам ви като влезете в ZAMUNDA да търсите Шрек във формат DivX. Тогава и файловете са малко на брой. Има го. Преди три дни го "издърпах".
          Успех.
Виж целия пост
# 1 466
Моля ви ако някой знае от къде да видя текста на приказката "Рожден ден в гората" да ми каже!Ще съм ви много благодарна!
Това не е ли от  книжките , които са "театър в гората" , "телевизия в гората", "Аптека в гората" и т.н.Мисля ,че струват 2 лв.Ако е за тях точно нея я нямаме , но доста от поредицата имаме.
Има я по книжарниците/поне в Пловдив/..ние си я купихме съвсем скоро......а доколкото знам авторката пише във форума...но незнам да ги има качени в нет-а....
А  аз да попитам-дали някой е срещал качени някъде сериите на "Светът/или земята/  преди време" -дават ги в събота по БТВ-малкия е луд на тема динозаври ,че не ги почнахме от началото ...........както и търсим всякакви анимации на тая тема.
Виж целия пост
# 1 467
рових се рових в темата 1 час  - къде изчезнаха линковете за Teletubbies
човек точно като търси и не намира иначе му е пред очите  ooooh!
имам 3 серии искам още да потърся че моят юнак само'' ляля ляля'' повтаря и друго не иска да гледа Simple Smile
Виж целия пост
# 1 468
Здравейте, знае ли някой от къде мога да си изтегля песничката с този текст :


На зайченцето зайченцето бяло бяло
 в гората сладолед му се прияло, прияло
 и тръгнало само, и търсило навред
 къде да си намери сладолед.
 
Ако някой я има и е склонен да ми я пусне по скайп ето моя ник: bilyana3113
Много благодаря,   bouquet
Виж целия пост
# 1 469
бях свалила една игра baby& taddler , но малкия е изтри някак си , а е най -хубавата игра  за тази възраст   която съм виждала - някой линк за нея   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия