Are you watching Supernatural?

  • 29 202
  • 727
# 270
Не съм придирчива, просто тази вода изобщо не ми прилича на вода от близо Crazy

Блякх! Изи, като се замисля и като се вгледам по-добре, май си права. Mr. Green
Виж целия пост
# 271
но Дженсън например ми е много........ ‘пуловерест’
Joy Joy Joy Joy И ти не можеш да преглътнеш пуловерчетата на доброто мамино момченце.
 
но Ана... направо ми идва я разкъсам – оскверни ‘ме’ с тази ръка на стъклото...
А за Ана съм съгласна. Чудя ти се после как не си смени тапицерията на задната седалка.  Wink
Виж целия пост
# 272
На мен пък не ми пречат пуловерчетата на "мамин Дженсън", напротив - сладък ми е с тях, тъй че ако не ви харесва, моля дайте го насам, аз по такива добри момчета си падам. Simple Smile

За тапицерията на задната седалка не знам, но нито Каси, нито Анна са ми сред любимите женски персонажи в СПН по разбираеми причини. Даже се изкефих МИхаил като изпържи Анна. Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Чакайте сИга. Нямам нищо против стегнато (и не чак толкова) тяло, обвито в мек кашмирен пуловер... ‘Пуловерест’ означава по-скоро кротък, добричък, а на мен ми трябва нещо кожено, по-диво... ако мЪ разбирате, ‘начи... Бих ви показала снимка на един индивид, който вече 7-8 години ме разтреперва в *** смисъл, дори само като си помисля за него, но ще е чист спам. Може би друг път, защото ще ме спукате от бъзици.
Виж целия пост
# 274
‘Пуловерест’ означава по-скоро кротък, добричък, а на мен ми трябва нещо кожено, по-диво... ако мЪ разбирате, ‘начи... Бих ви показала снимка на един индивид, който вече 7-8 години ме разтреперва в *** смисъл, дори само като си помисля за него, но ще е чист спам. Може би друг път, защото ще ме спукате от бъзици.

Tъй де - аз пък харесвам добрите кротки момчета, работливи и изпълнителни - нещо като Дийн в онзи епизод, в който работеше в една корпорация и не знаеше, че е хънтър. Освен това няма да споменавам, че умирам за костюмари Simple Smile

И сега като ни раздразни любопитството, Импала моля да сподели и снимката, която я карала да се чувства диво, защото няма да можем да си довършим работния ден. Wink
Виж целия пост
# 275
Ау, Дейна, бива ли такова нещо, бе жена, аз даже съм я виждала стотина пъти тая снимка, дето не съм му фенка Naughty Joy
Да, бе, видя се колко не си му фенка  Wink  Laughing Всичките снимки му знаеш наизуст.  Mr. Green Дръж, Хърли!  Twisted Evil
Хърли е опитомена, няма какво да я насъсквате Joy
И при положение, че вие тука слагате снимки на Дженсън за норматив, а пък на мен ми е приятно да вися при вас, какво да правя, гледам чинно всичко. Laughing
Виж целия пост
# 276
'Що ми трябваше да се обаждам въобще, като си знаех, че така ще стане... Ненаситници! Хищни!
Искам обаче само добри отзиви за това! Близо 2 метра, около 115 кг... Нарочно му 'отрязах' главата - лицето му не ми харесва, въпреки че рядко стигам до него...
Виж целия пост
# 277
'Искам обаче само добри отзиви за това! Близо 2 метра, около 115 кг... Нарочно му 'отрязах' главата - лицето му не ми харесва, въпреки че рядко стигам до него...

Обичам задачки-закачки Mr. Green Доста е якичък. Занимава се явно активно с фитнес. Мислех да е Вин Дизел, обаче брадичката не е неговата Laughing Да не е онзи кечист....Скалата ли беше? newsm78 Grinning (всъщност първо май трябваше да попитам дали е известна личност Laughing)
Виж целия пост
# 278
Tова ако не е Ралф Мьолер (Конан: Приключенецът), значи е Арнолд Шварценегер (пак Конан и "Терминаторите"). Третото ми по-далечно предположение е Джейсън Стейтъм, но по брадичката повече ми прилича да е Ралф Мьолер.
Виж целия пост
# 279
  Joy Тц! Мно-о-го сте далече Joy . А този Ралф, сори, ама  Sick ... 'Ни мои с лошо'... Аз... такива... не, благодаря... Всъщност има ли значение кой е? Така или иначе не го давам!!!!!!!!!!!!!!!!  Joy  Joy  Joy За Дийн и Сам по мога да отстъпя  Joy  Outta Joint .
Виж целия пост
# 280
На мен това да ми попадне  smile3508 или това  smile3508........ пък друго не ми трябва  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 281
Impala, харесвам мъже с такава физика, даже съм казвала на моя, че ако бях мъж щях да имам такова тяло. А относно кой е на снимката, не знам, с телефон ли е правена, много лошо качеството, за мен това е домашна снимка и няма да се изненадам ако е твой съпруг, приятел, брат, познат. Но и да не съм права поздравления на пича, за волята да си извае така тялото. И да не е съвсем спам

Виж целия пост
# 282
хехехе, какви тела размятате тук Simple Smile))
аз явно нещо не съм в ред...но малко в повече ми идват толкова чак мускули Simple Smile))
Дженсън - прелест...повече - нъц Naughty
Виж целия пост
# 283
Не съм влизала цял ден в темата и вие се съсипахте да пускате разни мускулести убавци. Тц-тц-тц! Този дето Импала го постнала става (да се изказвам по-силно щом не си го дава), но предположенията на Дейна са ми блях. Явно и аз съм от отбора на Angel Dust - и на мен ми идват в повече толкоз много мускули. Не обичам да са чак толкова подчертани. И въпреки, че на филм обичам лошите момчета като Дийн, на живо сърцето ми винаги отива при the good guy. Дженсън/Дийн е перфектната комбинация от двете  Heart Eyes
Виж целия пост
# 284
DESTIEL,
Ти май си най-близо до истината, макар че, както писах по-горе, съм му 'махнала' главата, защото не ми харесва лицето - т.е. не може да е моето мило. А то Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes иначе много прилича на снимковия и затова не може да ми прости, че си 'припадам' по него - не може да го критикува с 'МАни го тоя, виж колко са му криви краката!' или 'Харесва ти това 'момиче'?' Черна завист. А мускулите са си важни... полезни... красиви... топлят... отвсякъде... М-м-м да-а-а...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия