Are you watching Supernatural?

  • 29 202
  • 727
# 300
Oo, Злата, твоята малка забележка от преди време за приликите с "Поличбите" виж до къде довете - и аз съм си мислела защо ли не вземат Нийл Геймън за ко-сценарист, но да плащат хонорар на такова известно писателско име..... едва ли ще стане, пък и той едва ли ще се съгласи, вс епак неговите концепции са малко по-хумористично насочени, не е изцяло и само Апокалипсис сега Wink
Американските богове не съм чела, но мисля през лятото като ми остане малко свободно време да се поровя по-подробно за творчеството на този господин.

Джаред, Стич и Фейчето мистериозно са "пропуснали" да се снимат докато бяха в Рим. Подозирам, че няма да видим снимки как обикалят из руините, защото.......не са излизали от хотелската стая в Хилтън. Mr. Green Сигурно са преговаряли старите епизоди на видеостената и Джаред им е разказвал за развитието на геороя му до края на сезона, така че те знаят как ще приключи всичко, но си мълчат! (Да не си помислите, че Баш Градинаря и двете му градинарки са правили някакви други неща - не, просто са обсъждали края на сезона по на чаша шампанско). Mr. Green Grinning
Виж целия пост
# 301
Хвърлих един бърз и хаотичен поглед на снимките. Защо в последната серия тез двамцата  - Лу и Сам все още се гледат като котараци Crossing Arms Защо няма екшън Crazy Искам драма, екшън, бой като за последно, такова нещо... Laughing ...и разбира се на края да видим отпътуващата към залеза Импала с двамата братя вътре Laughing
Задавам си следните въпроси:
1. Как пък Лу не знае, че 4-те пръстена на конника му осигуряват капан?
2. Що за Луцифер трябва да си ако си нямаш на идея, какво може да те улови в един момент...Много престъпна незаинтересованост от страна на Лу. Гейб го знаеше това, пък Луцифер да не го знае...Вече няма демони, няма нищо...къде му е разузнаването на Лу, целият пъкъл му е подопечен пък да не знае таквоз нещо... Laughing
Виж целия пост
# 302
Ех, Изи, и ти едни дълбокомислени размишления и разсъждения измисляш... нали трябва да е лесно-смилаемо (като за средностатистически американец) и поднесено с лъжичка захар - ако разпрострат толкова нашироко сюжета, не 22 серии на сезон, ами 222 да ги направят, пак няма да им стига времето да разкажат всичко. Не че имам против да гледам сапунен сериал, излъчван всекидневно на тема "Supernatural", но просто в сегашния формат няма как да задълбават толкова, защото няма да се вместят във времето до финала.
Не споря иначе, че има доста моменти, които могат да се развият още.

Отделно - Луцифер може и да го знае това, че 4-те пръстена могат да го заключат, но да се надява, че нашите момчета не го знаят Grinning (Или да си мисли, съвсем без основание, че дори и да го разберат, пак нямат шанс да победят 4-те конника и за капак да го подлъжат в капана.)
Виж целия пост
# 303
Нийл Геймън..........неговите концепции са малко по-хумористично насочени

Всичките смехории в Добри поличби са си само и единствено на Пратчет. Геймън далеч не е чак толкова хумористично насочен. Американски богове си е една мрачна, тежка и ужасна книга (в смисъл пълна с ужаси).

Изи, не вярвам  да има много бой и екшън, май по-скоро ще е дебнене и надхитряне. А за капана - може и да не знае. Все пак не е като да го правил той. Може само някои от другите архангели дето са участвали в направата му да знаят за този трик. Сигурно и Михаил знае. А пък демоните не си общуват много-много с архангели, или поне не остават живи след това та да донесат на Луцифер подобна информация. Виж, че и Краули е разбрал след като ги е подслушвал. Преди това не е знаел. Поне до толкова разбрах от трейлъра.
Виж целия пост
# 304
Отделно - Луцифер може и да го знае това, че 4-те пръстена могат да го заключат, но да се надява, че нашите момчета не го знаят Grinning

Тогава директно идва следващият ми въпрос Laughing
Защо и как Лу няма никаква връзка с конниците. Играят в един отбор. Някак си не ми се струва логично Лу избощо да не разбира,  че конниците измират един по един. Вярно, това си е Лу. Самоуверен и самонадян до последното косъмче на разпадащато му се тяло и все пак....Когато е заложено толкова много на една карта някак си ми се струва супер глупаво ако не си подсигурил отстраняването поне на очевАдните пречки, каквато би била капан организира от пръстените на 4-мата Канника Crazy Grinning

Но ти си права, задълбавам се много Crazy. Но се дразня, понеже искам някакъв сърцеспиращ финал, а не захаросан край. Не съм американец по душа и туй то Laughing Плюс това искам май повече, отколкото сериала може да предложи. Развръзката с Апокалипсиса я чакам толкова отдавна и се опасявам да не смотат финала на края Crazy

Все пак не е като да го правил той. Може само някои от другите архангели дето са участвали в направата му да знаят за този трик.

Мммм аз до колкото разбрах капана става от 4-те пръстена. Т.е ако ги имат ще могат да заложат сиренцето вътре. Как и защо архангелите да са участвали? А те от къде могат да знаят, че 4-те пръстена на Конниците могат да уловят Лу...? Мисля си тук на "глас" Laughing
Виж целия пост
# 305
Някак си не ми се струва логично Лу избощо да не разбира,  че конниците измират един по един.............искам някакъв сърцеспиращ финал.
Ама те Конниците не измират, само си губят пръстените. Чак пък сърцеспиращ финал - това е телевизия все пак, нека бъдем реалисти.

Мммм аз до колкото разбрах капана става от 4-те пръстена. Т.е ако ги имат ще могат да заложат сиренцето вътре. Как и защо архангелите да са участвали? А те от къде могат да знаят, че 4-те пръстена на Конниците могат да уловят Лу...? Мисля си тук на "глас" Laughing
До колкото си спомням Гейб им каза, че затвора, в който е бил Лу си е още там долу, а пръстените са само ключовете за него. А за това кой ги е правил - може да се наложи да питаме Гандалф  Wink
Виж целия пост
# 306
Ама те Конниците не измират, само си губят пръстените. Чак пък сърцеспиращ финал - това е телевизия все пак, нека бъдем реалисти.

Да, права си. Не измират. Амо явно и не им пука много за пръстените кат си ги загубят. За какво са им тези пръстени? Crazy. Едва ли не знаят какво значат. Щом ги има, значи означават нещо. Има сила в тях. Както и ти си направила препратка, дори един пръстен да е, видя се колко е важен Laughing
Не обичам да претупват финала.  Grinning. Независимо дали е телевизия, кино, опера, пиеса в театъра. За това и мрънкам предварително и имам своите си опасеня. Laughing На силен сезон да му лепнеш някакъв не толкоз силен финал е все едно на хубаво палто да му зашиеш прокъсана яка.  Peace


Виж целия пост
# 307
Не обичам да претупват финала.  Grinning. Независимо дали е телевизия, кино, опера, пиеса в театъра. За това и мрънкам предварително и имам своите си опасеня. Laughing На силен сезон да му лепнеш някакъв не толкоз силен финал е все едно на хубаво палто да му зашиеш прокъсана яка.  Peace

Бе, Изи, не трябваше ли първо да видим финалът какъв ще е и после да му се ядосваме  Laughing Hug
Аз пък имам големи очаквания за последните три епизода.
Той Луцифер не знам доколко е в приятелски отношения с конниците, злодеите по принцип си действат на собствени глави Laughing А и е напълно възможно конниците да не знаят, че техните пръстени са ключовете за клетката на Лу. А пък как да си ги вземат обратно, като вероятно са загубили силите си без тях.  Thinking
Виж целия пост
# 308
Добър ден и от мееееен,
да ви кажа и аз очаквам един много силен финал, но 8мото ми чувство ми подсказва , че няма да е така. Не знам защо, но за мен лично ...... моля ви се не ме newsm66 boo ....... този сезон е най слабият. Очаквах много повече. И се убеждавам за сетен път, особено след въпросите на Изи ..... че често сценария им куца ...... Но въпреки това си го харесвам много сериала де.
Виж целия пост
# 309
Момичета, утре пристига свръхестествената ми блузка  Mr. Green
Виж целия пост
# 310
Чудесно, Стела, да не забравиш да ни я снимаш и да я покажеш Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Няма опасност Wink
Още малко остава до новата серия.
Виж целия пост
# 312
Добра ви вечер!
От BuddyTV са подготвили едно слайдшоу, с което ни представят Mark Sheppard: TV’s Most Awesome Guest Star. Той вярно доста е погостувал по различни сериали. Ще ми бъде интересно да видя Дженсън и Джаред да гостуват в някое шоу.
Виж целия пост
# 313



Много е секси! Заклевам се!
Злата: Благодаря ти!  Hug
Виж целия пост
# 314
Ще ми бъде интересно да видя Дженсън и Джаред да гостуват в някое шоу.

Ми както практиката е показала, при Джаред и особено при Дженсън, такова нещо като еднократно гостуване няма - а-ха се появи в някой епизод на някое шоу и току-виж са го поканили като основен персонаж в целия следващ сезон, тъй че май няма да ги видим гостуващи никъде Grinning

Сара Гембъл не може да си позволи да се лиши от момчетата за сезон 6. Допустими са само малки отпуски, колкото да се видят съпруги, дечурлига (ако се напоявят такива дотогава и т.н.). Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия