че то никой не обича, всеки гледа от своя ъгъл и на него така му е добре-той е търсения, ухажвания, и в същото време свободен. ....Аз и мойто телче преди години много бързо се привлякохме....и все още можем да спорим кой кого е свалил. но нито аз съм тичала след него, нито той след мен. стана спонтанно и естествено привличането, а след него дойде и любовта. Вие толкова време докъде сте я докарали? да се чудите кой кого и дали харесва? много ми е странен този човек. Я кажи асцедента му в коя зодия е, ако не знаеш кажи точнат дата и час на раждане.....някоя друга планета сериозно му влияе, но не е неговата венера
да няма още някоя жена около него и да иска да види коя е по-по.... Да се бориш за какво? за любовта му? че той показал ли я? за интереса му? показал ли го е? хайде стига
човек се бори когато е загубил нещо(в случая любовта на някой) и иска да си го върне, когато е пред прага да загуби нещо, когато е под заплаха че ще му отнемат нещо.... Вие къде попадате?
Като гледам си мъжко.... какво точно ти е интересното в темата - и ти ли телец го раздаваш?!
Препоръчани теми