Мъж телец

  • 126 416
  • 753
# 435
Като ви чета се сещам какво правеше моето теле - една от причините да не го издържа...Няма да изпадам в подробности как по време на секс водехме задълбочени и дълги диалози (всъщност монолози) на тема "ама много добре го правя, всъщност правя го перфектно просто..."...Обаче и всяка сутрин на ставане той се изтъпанваше пред огледалото и започваше едно оглеждане, една суетня и въртене  Laughing И после пак монолози ала "колко съм красив, ама нали съм много убав"... Laughing
Вярно беше всичко, между другото, но човекът си беше маниак...
У всеки телец, независимо от пола и степента, наблюдавам подобни наченки на нарцисизъм.
Виж целия пост
# 436
Това Е така, определено, само че при някои е по-прикрит.
Има и друг момент, сякаш търси винаги жена, над която по някакъв начин да доминира, финансово и интелектуално, ако, обаче, жената мине с материала напред, някакси....е разочарован.
Виж целия пост
# 437
Така, момичета, така.... водим си бележки Wink Аз не съм забелязала моя как реагира на четкането, но да взема да пробвам ,а? Simple Smile))) Ще ви кажа резултатите .....
Само веднъж нещо го похвалих за сакото му ,че било хубаво а той ми се изхили ( някак си леко надменно - все едно е нищо особено сако) .... Явно трябва да прехвърла хвалбите върху личните му качества Simple Smile))
Виж целия пост
# 438
Да споделя и аз моя опит с Телеца  ooooh! 5 години изкарах с него. Как и аз не знам.  ooooh!
Толкова е материален. Беше на принципа - "Моето си е мое, чуждото общо!" Нищо, че живеехме заедно, нямахме общ доход, давахме си пари на заем и т.н. Ужас.
Толкова са ревниви, чак до болка. И не дай си Боже да изкажеш мнение, различно от неговото, пред друг човек.  #Crazy
Виж целия пост
# 439
Значи ли тогава, че моят ме будалка, че не ревнува? newsm78
Даже тема бях пускала преди време, щото и един друг мъж, чужд, ми го разправяше това.
Виж целия пост
# 440
Значи ли тогава, че моят ме будалка, че не ревнува? newsm78

Да, със сигурност.
Виж целия пост
# 441
И моят сякаш не ме ревнува  newsm78 обачее миналата седмица бях за два дена в командировка и  се скъса да ми звъни по телефона  Twisted Evil
Виж целия пост
# 442
Не знам, аз постоянно давах отчети къде съм, с кой съм и т.н. Искаше постоянно да е до мен. Беше много обсебващ  #Crazy Да не говорим като се разделихме..... и .... постоянно ме преследваше  #2gunfire
Виж целия пост
# 443
Това Е така, определено, само че при някои е по-прикрит.
Има и друг момент, сякаш търси винаги жена, над която по някакъв начин да доминира, финансово и интелектуално, ако, обаче, жената мине с материала напред, някакси....е разочарован.


Аз пък на моя това му харесвам, че не се опитва да доминира над мен.
Или го прави така, че аз не се усещам. Mr. Green
А че са си ревниви, ревниви са - малко, много, прикрито, открито - все си е Теле.
Преди години имах едно гадже - олеле майко - патологична ревност!
Сега мъжо, ако не е пряко провокиран, не показва ревност.
Виж целия пост
# 444
Значи ли тогава, че моят ме будалка, че не ревнува? newsm78

Да, със сигурност.

Дам, щото си знае, че съм голяма, бяла птица, кротка и незлобива и силно привързана.
Нооо, не се знае докога. Crossing Arms
Виж целия пост
# 445
Телецът е умен и дори и да не изглежда като такъв, е страшно сензитивен и интуитивен, когато се засягат отношенията с най-близките му хора.
Ако получи дори и без причина тревога, че нещо се случва между вас - горко ти!
Започва да преследва, да измъчва с въпроси...
Виж целия пост
# 446
Хмммммммм...... Laughing
Не мога посмъртно да си представя моят да ме преследва с въпроси и съмнения.
Виж, обратният вариант е....мноооого по-възможен.
Та той толкова мрази да говори, камо ли да разпитва. Едно време по литература затова е имал 4,5 защото не обичал да разтяга локуми. Mr. Green
Виж целия пост
# 447
Повечето не обичат да говорят. Интроверти гадни.
Явно не е имал поводи.

Направи си експеримент - накарай го да ревнува. Ама много.
Ще се учудиш колко много ще говори и ще се тръшка, защото ще излезе извън биволската си кожа.
Тогава става весело Wink. Ама да не си му пред очите на разбеснялото се теле.
Виж целия пост
# 448
Ако мислиш, че не бих, хихихих.
Ох, телешка му работа.
Виж целия пост
# 449
Телешка му работа,обаче и ние сме едни рибоци  Joy Joy Joy явно много сигурност и спокойствие им даваме на животинките, че не се съмняват в нас newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия