АПРИЛчето засмяно на една годинка стана!

  • 32 684
  • 721
# 630
Рони, galia1231977, браво на вас за почивките! Страхотни снимки! За дребосъчковците да не говорим Heart Eyes!

И ние отиваме на море сега в неделя - за една седмица, в Ахелой.  Party Също попаднах на страхотна оферта - 60 лв. за апартамент с включена закуска. Дори и кучето можем да вземем! Party А тя задължително трябва да е с нас, защото ще я водим на изложба - от 14 до 20 юни в Бургас има Европейска седмица на кинологията:
http://www.burgas.bg/bg/news/details/1/6007
Та и нашата дребосъчка ще има първа официална изява. Mr. Green

Гледам всички дечковци са се разприказвали вече и то повечето "тато"-сват в момента. На Пипо това му е най-употребяваната думичка от седмица насам - "Тати-и-и!". Освен това казва "мама", "ам-ам", "бау-ба", "дай!" (дори спретна изречение "Та-тии, дай ам!!"), да-да (това последното е "кака", който пък само се сурди и му вика "Не съм дядо!"), "бр-р-р-р" (на колите), "ал-о-оу!", "айди".

Много бели взе да прави това диване! ooooh!Оня ден, в 4 ч. сутринта човекът реши, че вече се е наспал, бесня отгоре ми, сука, катери се, пак сука, аз две не виждах през това време, защото си бях легнала в 1.30 ч. и към 6 ч. някъде Бандитко докопал телефона ми и в просъница чуваме с мъжа ми как той получава SMS-и със скорост 5 бр./секунда. Отворих си едва-едвам едното око и, какво да видя - Пипо праща ли праща съобщения! ooooh! 5-6 на мъжа ми, 2-3 на майка ми и 1 на една приятелка (всичките са ми в бързото набиране)  Laughing.
Виж целия пост
# 631
Добро утро и от мен  bouquet
chockolina много се смях на историята със смс-те тоз сладур Пипо да му нацункаш дупето ей хитруша ще е той Hug Да си изкарате много хубаво на морето и да спечелите 1ва награда на конкурса(ще стискам палци за Пепси Heart Eyes)
Рони снимките наистина са страхотни, къщата наистина изглежда като руска винарна, а за манекена на карсита в червено, просто нямам думи-чаровна, нежна и много хитро поглеждаща Heart Eyes много пораснала вече не е бебе, а скоро ще е млада дама Wink
Галя и вашите морски снимки са супер, къде бяхте в Несебър?
За говоренето казва тата, мама, баба, бама(това като реши че вика и мама и баба Mr. Green), ало-ало(когато говори по телефона), айде(команда за излизане на вън), бърррр(така бръмчи колата на мама и тати) Mr. Green, така-така, когато пръцка казва прррр и се хили Blush, иначе по цял ден нещо си бърбори на бебешки, но не и се разбира казва също хай(за здравей) и бай(за чао) научихме я защото хората по улиците се закачат с нея и да знае да им отговори, тя много им се радва, постоянно маха от количката на хората и им се хили Mr. Green ако пък е в парка веднага е ориентирана към някое хлапе и почва пак да му се хили и да го гони да го гушка Hug и да му бърбори Peace
ето малко нови снимки от нас(и моля извинете мама, малкото слонче)


chockolina благодаря ти Hug, има още за дооправяне долу в квадратните крачета, но се надявам да ги изпиля  с тичане след малка хуничка Диди Mr. Green а за коремчето ти - с коремни преси?
Виж целия пост
# 632
(и моля извинете мама, малкото слонче)

Хайде сега! Naughty Изглеждаш страхотно! Както и Олчето (забравих да я спомена в предния си пост), Рони, Мамочка - влезли сте във форма отвсякъде! Аз имам да свалям още само 3 кг., които не са ми проблем, но ... шкембето... Confused - заради пустата диастаза не знам дали някога отново ще изглежда добре. Започнах да ходя на фитнес (FitCurves), много съм доволна, ще видим дали и ефект ще има. Flutter

Мимето*, да му нацелуваш сладките бузки на това чаровно Диди!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 633
Миме, коя тази мама-слон?
На Диди тази е млада, хубава и много приятна гледка за окото. Предполагам, че имаш някакви малки кила още, но не е казано, че ще трябва да да ставаш скелетонче.  Hug
Шоки, аз си треса едно завидно шкембе все още. След две клъцни-срежи интервенции коремът ми си има собствено мнение. Иначе съм си все така с 6 кг отгоре. Това беше повод миналата седмица да почистя гардероба от дрехи и моето майче много им се зарадва. Чудесно й стоят с нейните 55 кг при 170.
Мамасита, това добро дете е само маааалко бебенце, което обича много мама. Не знам при вас, които още кърмите как е, но заедно с пристрастяването на Мария и аз се пристрастявам към кърмачеството.
И още един въпрос - по колко време им трябва да изцокат запасите?
Виж целия пост
# 634
Чоки, и аз ходя на този фитнес. Много няма да отслабнеш, но ще се стегнеш-факт! Съвет от мен- прави упражнения на бройки, и на трета обиколка се старай да стигнеш максималната.  Peace Това не важи за всички уреди, на някои, като този тежкия с клякането важно качество , а не количество.
Пожелавам на Пепси да вземе супер кучешката купа!  Heart Eyes

Миме, ах тази Диди! Имате си баба!  Heart Eyes Харесва ми, че венаги се снимате тримката!!! Много хубави архиви после ще има Диди. Ние пък не можем да уловим то една ,то друга девойка, така че, каквото стане стане:

трима от четърима
новата рокля от бабушка в действие
тяхното величество
Виж целия пост
# 635
  Дори да суче малката за да хапне кърменето е много кратко. Имам предвид самото ефективно сукане с преглъщане. Иначе когато се приспива може повечко време да суче вяло колкото да не изпусне гърдата, докато не се унесе съвсем.
Виж целия пост
# 636
Мамочка страхотна рокля, трябва ваша бабочка да обмени опит с наша Wink а Мишенка расте, расте много голяма ми се вижда красавица, като майка и Wink а пък ти си в страхотна форма, я сподели как? За снимките с баба да има много и постоянно ги снимам двете, нали по цял ден са заедно като ни няма нас Heart Eyes
Рони благодаря миличка Hug ти пък къде го видя това коремче newsm78
Виж целия пост
# 637
Е здравейте, Гришко е решил днес да спи на обяд но иначе не прави такива неща . Спи на вън преди обяд и после след обяд спи от 4 до 6.30. Но днес се събуди в 9 сутринта, навън излязохме но не заспа там.  Сега го чакама да се събуди всеки момент. Ще закуси и навън.
Навън го пускам вече от количката да щъка. Държи ме за ръчичка, не тръгва сам. Много обича пластмасови  шишета за минерална вода и като види шише  и го иска. В количката трудно го връщам после, реве. Давам му някаква играчка да се залъже или вода да пие. Пробвах два пъти да му сваля пампреса и да изпишкам но резултата беше безуспешен. В къщи го държа без памперс, само когато ляга да спи му слагам . Виждам че на детето му е приятно, като не го запарва памперса.
Предната вечер ни направи номер. Оставих го сам да заспива, загасих му лампата и той като ревна че е останал сам . Чак повръщаше от реване. И снощи стоеше с нас докато вечеряхме и после го приспивах . Сега ще трябва да съм в стаята докато заспива да не ми направи някой номер. Как ги измислят тия деца тези работи незнам
За говоренето говори нормално като за бебе на 1.2 месеца.
Днес пък Валя е спряхме от градината че вдигнала температура с повръщане. Оказа се силно зачервено гърло и понеже е с гной и изписаха антибиотик.
Ние още най много една седмица ще сме тука и после ще сме в Поморие за цялото лято. Ще бъдем тука
 http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?action=popup_image& … D=4545&iID=10
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?action=popup_image& … D=4545&iID=13
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?action=popup_image& … ID=4545&iID=6
Много ще се радвам ако някой ако някой дойде да почива в града или в околните градове да се видим. Ще остава координати на лични.
Виж целия пост
# 638
На Вики репертоарът е следния: мама, тати, баба, дядо, кака, Габи, топка, падна, бау-бау, му, па-па, биба, цвете, бебе, дай и на всичко, което се люлее, бебе, което се приспива или пък като й кажа нани и започва да вика-о-о-о-о-о-о-о, ама вика... с все сила, също и като види топка вика така "бол", което идва от гол, но съвпада с англ. наименование на топка. Също така почти всичко повтаря.
Виж целия пост
# 639
миме все едно Анито описваш  Heart Eyes И тя така се закача и гушка децата  Mr. Green А за слончета да не съм чула  Naughty Изглеждаш страхотно  Hug
Аз се надявам до няколко месеца да се офиданя,че ми писна да не смея да се огледам в огледалото да не взема да го счупя  ooooh!
Мамочка изглеждаш супер  Heart Eyes и си с такава лъчезарна усмивка  Heart Eyes
рони   Hug Hug Hug Cry Cry Cry и мен много ме е яд за срещата ни,но жвот и здраве може вие да ни  дойдете на гости или ние да дойдем за 1 ден  Hug Мен колко ми е акъла,нямам проблем да тръгна с Анито на път  Mr. Green А и тя със сигурност ще се забавлява  Crazy Незнам дали ви казах,но като се прибирахме с влака от Варна обикаля вагона 3 часа и се запозна с всички  Crazy И двете спахме като къпани нея вечер  Joy А за снимките ми иска парола  Rolling Eyes
Имамама страхотно място  bowuu Дано си изкарате добре  Hug
чоки вие също  Hug успех на Пепси  Praynig Заслужава награди  Heart Eyes
Виж целия пост
# 640
Имамама,aх Поморие....любимото ми море.Най-хубавите ни моменти с половинката са били там Rolling Eyes,и Сашко е там ''сътворен'' Heart Eyes

Аз за друго влязох-да покажа синковеца и снахата.И дъщерята,дето им се пречка в краката Laughing
Любов ли бе да го опишеш Heart Eyes
...и пак Hug
Най-хубаво се играе в пръстта Mr. Green

А по-рано днес с децата бяхме на РД,в момента,в който рожденника духаше свещички,ето къде беше Анелия:"Дали ще ме види някой'' smile3506 smile3532.

За гушкането-Анито е ужасТна,само някое дете да я доближи и започва да пиши и да бяга Crazy,изпада в истерия някаква.Има си един обожател на детската площадка пред блока,мислех че само той не я кефи Mr. Green,ама тц.Днес и от снахичката се нерви.А тя толкова любвеобвилна,все се гуши Heart Eyes.За сметка на сестра си,Саши си я нагушка хубаво.И Андреа него.

Миме*,криво ти е огледалото Mr. Green.Много сте хубави с Диди Flutter.
Мамочка,и вие също Heart Eyes.Забравих да ти пожелая успешна сесия  bouquet

chockolina,Пепси е красавица НОМЕР 1!Хайде стискам палци да го докаже в конкурса Grinning.Приятно изкарване на цялото семейство в Ахелой Hug!
Пипо е голям сладур,хахах,смс-манияк  Laughing.Докато бяхме бременни,Сашко няколко пъти е събуждал Ани4ка сутрин,почти по същата схема(тя ми е първа в тел. указател),и някак все успяваше да я набере Joy.

very nice ,и на Вики и е много богат речника Party,със Сами на poem сигурно добре си комуникират Grinning.
O,oткрили сте днес плажния сезон,честито Hug!Завид,завид Blush Laughing Mr. Green!
Виж целия пост
# 641
Чета си ви  Hug

Чоки, кинологията пак ли ще е при Хотел Парк? Ние сме наблизо и... може да се видим за мъничко Simple Smile

Решила съм тези дни да направя първата баня на Лина  Wink

Много ми се идваше на Априлци...  Rolling Eyes Ще чакаме снимки после  Heart Eyes
Виж целия пост
# 642
Ма лоло ,Мимето  ,
Хотела се намира между  Несебър и Равда  ето повече информация 
http://www.nedatours.com/bg/catalog/category31/item18.html

За втори път ходим там и сме много доволни Peace
Виж целия пост
# 643
Аз само да вмъкна един линк за желаещи, но неразбрали. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501792.0
Деси, някоя отмъстителна конкуренция да не е тропнала твоята снахичка по глевето.  Heart Eyes Много галантен и внимателен е Саши. От кандидат-снахи не те мисля как ще се оттървеш.
За закачането с деца - Мария си харесва или такива като Саши, страшно добри и красиви, или някоя голяма кака/батко (такива, които вече ходят по гаджета). Закача ги със смях и пуска усмивки, но от разстояние. На мама от краката мястото е най-подходящо за целта.  Blush
Вери, Вики определено е в графа бърборини по моите разбирания.  Grinning
Виж целия пост
# 644
Добро утро  bouquet
Десирее, Аничка много са ви сладки дечицата Heart Eyes пу-пу да ги насерът кокошките Mr. Green а и Дидито така си харесва по-голямо дете и се гушка в него, хили му се говори му много ми е сладка Heart Eyes Аничка те с Анито не само са родени на една дата ми виж и еднакво гальовни са Mr. Green
Забравих към речника на Диди да допълня бъката(бибата), кака много често казва ама много отчетливо(за сега не мога да го разгадая на кой вика кака Blush) Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия