Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря тези парфюми?
Какви са мненията и впечатленията от имитациите на Refan?
Какви са мненията за имитациите на парфюма D&P?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря тези парфюми?
-
Какви са мненията и впечатленията от имитациите на Refan?
Обединени текстове: Мненията за имитациите на Refan варират. Някои потребители са много доволни от тях, като твърдят, че ароматите са много близки до оригиналите и дълготрайни. Други обаче изразяват разочарование от тях, като посочват, че не са толкова трайни, колкото биха искали. Отзивите за имитациите на Refan също са смесени. Някои потребители ги намират за трайни и подобни на оригиналните продукти, докато други смятат, че имат слаб аромат и не издържат дълго.
-
Какви са мненията за имитациите на парфюма D&P?
-
Къде мога да намеря имитации на парфюми в Ямбол?
-
Какви са мненията и впечатленията от имитациите на Роксан?
Дали свикнах с него, дали първите дни си въобразявах, че ухае, а той е изветрявал, не знам. Но , останах разочарована... Толкова го исках и търсих, пък сега...Имам 15-20мл оригинален Ейлиън, но ми свиди да го ползвам. Мислех си , че намерих евтин начин да си доставя удоволствие, ама - не.


Миришат на спирт и на евтин одеколон. Много ми хареса един аромат на Мууд и затова го исках и в Тренди, но нямаше и взех Роксан. Пръснах 2 пъти и ми се догади буквално. После няколко дни се опитвах да го използвам за ароматизатор в тоалетната, но ми миришеше ужасно и го изхвърлих. Сега си купувам само Муудчета и ако нещо ме грабне наистина много като аромат и трайност си го взимам и Тренди и нямам оплаквания. Вече имам на Тренди Адикт, Армани Код, Хипноуз, Л'Инстант и Алюр. Всичките са много сполучливи