Сполучливи имитации на маркови парфюми

  • 242 453
  • 729
# 375

Addri, благодаря за тази информация, вчера в мола на Стамболийски точно за тези ме убеждаваха да си взема, че били много трайни и с наситен аромат и т.н., но реших да видя дали Мууд ще ми допадне, а той ми хареса много и след тази твоя информация изобщо няма да си взема от другите.
Виж целия пост
# 376
elfi4ka, моля те пиши кой точно адикт от топ стоки става, че те всичките ги имат  Mr. Green Ако някой може да каже дали и техния Дюн става....
Виж целия пост
# 377
elfi4ka, моля те пиши кой точно адикт от топ стоки става, че те всичките ги имат  Mr. Green Ако някой може да каже дали и техния Дюн става....

Такам.
Значи аз имам Диор Адикт.Той е същият като оригинала.Мууд версията му на Роксан и тя е същата като оригинала.Мога да кажа,че Диор Адикт от топ стоки и Диор адикт на Мууд са еднакви  Peace

В понеделник ще получа Dior Cherie от топ стоки,но засега нямам идея дали е същия.Всъщност аз нямам представа на какво мирише оригинала,но съм душила само муудче от този парфюм номер W38 и направо се влюбих в аромата.По логиката ,която следвам,а тя е ,че Мууд миришат идентично с оригиналите,смятам и че оригинлният Диор Чери мирише така.И безкрайно много се надавям този от Топ стоки да мирише като Муудчето.Взимам го,защото е 100 мл за 22 лв,в оригинална опаковка/която е много красива/ и искрено си мечтая да е от ароматите,които са същите като оригиналите.Предполагам и че щом Диор Адикта на топ стоки е 1:1 и този Диор би трябвало да е 1:1  Rolling Eyes Поне се надявам.Ако ли не,пак ще го изпръскам/все ще мирише на нещо/,но ще си взема и от Муудовете  Mr. Green  

Виж целия пост
# 378
Да се отчета,че вчера ходих в Карфур.Ами там само 4-5 номера и то нито един от тези които са най-коментираните тук.Нито един не ми хареса.Номерата които си спомням са 1,6,9,22.Помагаите къде другаде в Бургас да ги търся?
Виж целия пост
# 379
аз не знам дали питах вече или не съм,ама на трендито или мууда дали Пюр поизън на Диор се доближава до оригинала?Аз все се каня оригинала да си купя,обаче все си купувам друго и не стигам до него,та поне в имитация да го имам докато му се наканя Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Сестра ми го има и мирише доста приятно, но не знам дали е като оригинала защото никога не съм го душкала
Виж целия пост
# 381
аз тука от известно време взех да харесвам по тежки миризми,зелената ябълка вече ми се струва не много като за мене,въпреки че много я харесвам.Та засега държа на Алюра и ако Пюр поизъна е хубав и него ще си купя.
Виж целия пост
# 382
Знаете ли на Алта мода (дубайска фирма) парфюмите дали са имитации на по-известни маркови парфюми. Имам една тяхна тоалетна вода, която много ми харесва като аромат, ако е реплика ми е интересно да разбера кой е оригинала.
Виж целия пост
# 383
И аз зарибена от темата се  засилих към Сердика мол-а да видя за муудчета.Бях забравила в темата,кои бяха похвалени  и почнах да душа наред.Хареса ми аромата на     W19 BURBERRY / BURBERRY - oriental - floral,взех го.Лек е,много свеж,идеален за лятото / поне аз не си падам по тежките миризми/ и .... супер нетраен. Confused
Може би трябва да пробвам някой друг,с този не улучих.
Виж целия пост
# 384
А във Варна къде мога да намеря Mood серията?
Иначе си ходя със списъка в мен, но никъде не съм попадала на тях до сега...
Виж целия пост
# 385
Бърберито и аз го имах, но го подарих на сестра ми точно защото ми беше ужасно нетраен  Confused
Виж целия пост
# 386
br, другото Burberry - Weekend е трайно. Аз го имам.
Виж целия пост
# 387
Така.

Искам да се похваля,че съм изключително горда собственичка на Miss Dior Cherie от Топ Стоки.

Мирише точно като Муддчето,което съм душила.В абсолютно ориджинал опаковка е,много красива и елегантна.
http://thehouseofellery.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/T1o6 … 7PPgmwo1_4002.jpg

Не е невероятно траен,но като за 23 лв е просто супер.Напръсках се към 15:00 часа и още го усещам,което май не е много малко за турска имитация.

С две думи-доволна съм.Това определено е най-хубавият аромат, на който въобще някога съм попадала  Heart Eyes Heart Eyes Сега ако някой ми го купи и в оригинал цена няма да има-но 165 лв нещо не му се дават на този "някой"  Mr. Green
Виж целия пост
# 388
Бърберито и аз го имах, но го подарих на сестра ми точно защото ми беше ужасно нетраен  Confused

Adri,кажи ти някой готин и траен  Wink
Виж целия пост
# 389
elfi4ka,kolko ti izleze dostawkata i kak stawa pla6taneto,a i kade go polu4i? Mersi  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия