Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 150
Мила Аля Честит Рожден Ден! Много здрав, семейно щастие и късмет ти желая!


Дилянче, честито и на вашето семейство! Честит юбилей!

Желая ви от все сърце дълго семейно щастие и някой ден да покажете такава прекрасна снимка на любов, разбирателство и хармония!

ГОРЧИВО!

Виж целия пост
# 151
Облачке, честит ти рожден ден и от мен! Уф не знам какво да ти пожелая... Нещо съм зациклила сутрешно, че преди малко ставам.. Ама да си жива и здрава най-вече. Много целувки!
Виж целия пост
# 152
Аля, честитрожден ден! Много здраве и късмет!  bouquet

Дилянка, честита годишнина! Все така да се обичате и уважавате!
Виж целия пост
# 153
Дилянка,
пожелавам ви безкрайни моменти на обич и топлина, много семейно щастие и едно вързопче да е плод на голямата ви любов!
Виж целия пост
# 154

Миличко Облаче,
честит рожден ден. Пожелавам ти блясакът в очите ти,
нежността в сърцето ти и силата на мечтите ти, никога да не
пресъхват. Бъди все така вдъхновена от живота, различна,
излъчваща спокойствие и даряваща усмивки, обичай силно
и не спирай да следваш мечтите си, и сърцето също... Wink
не го лишавай от нужната доза трепети.
Прегръщам те, и да знаеш - чакам снимки от слънчевият пикник.
Дори времето се усмихна на твоя ден.  Hug



Дилянче, честита годишнина нежно цвете  Heart Eyes
Пожелавам ти с твоето момче да се обичате цял живот, да живеете
в хармония, да си дарявате много любов и да се презареждате
с нежност.  Hug Горчиво  lovekiss
Виж целия пост
# 155
Честита годишнина, Дилянка! Ах, любов, любов...

Виж целия пост
# 156
Първо да сервирам кЕфенцето:


Да го споделите с любимия човек, колега/жка, или просто двойна доза!   Mr. Green

На Аля и тук да пожелая да е все така голямо слънце, пълна с ентусиазъм и настроение!  Heart Eyes


Дилянче, и на вас честита годишнина! Да се обичате, да намирате равновесието и повече време за един за друг!  Hug


И нещо дълговечно:
Любовта е дълготърпелива,
пълна с благост,
любовта не завижда,
любовта се не превъзнася,
не се гордее,
не безчинствува, не дири своето,
не се сърди, зло не мисли,
на неправда се не радва, а се радва на истина;
всичко извинява,
на всичко вярва,
на всичко се надява,
всичко претърпява.

Любовта никога не отпада...

Ние вчера изкарахме чуден пикник в Екопарка. В събота мързелувахме, че бяхме петъчни и после в Морската.
Днес ще ми идват 5 бр. колежки на гости вкъщи по случай моя РД  Mr. Green и ще съм на работа до обяд. Сега се хвърлям в Готварския за идеи.
Ох, вече нямам търпение да е утре следобед и да стягаме багажа за планината.  Crazy
Цунки и гушки
Виж целия пост
# 157
Ей,майки-зайки безценни сте ми...много благодаря за прекрасните пожелания...да ви се връщат стократно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Боги,благодаря за кЕфенцето! Hug
чакам Гея да докладва! Crossing Arms
Виж целия пост
# 158
чакам Гея да докладва! Crossing Arms
Гея никаква я няма - няма цикъл, няма ниииищоооо....ша са побъркам, ейййй smile3515, не ме карай тест да правя.....няма да направя...по-добре да не пиша, че к'вато съм побъркана.....
Виж целия пост
# 159
ай ся,не започвай с мойте номера...и що няма да направиш тест,м?
...аз обаче много тихичко се радвам... и те прегръщам  и ти изпращам

Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 160
Гейо ма, ходи купувай тест и го прави на работа в кенефа. Няма да те чакаме тука девет месеца да разбереш, че видиш ли си била бременна, а ти си мислела, че си дебела!
Виж целия пост
# 161
Гейо ма, ходи купувай тест и го прави на работа в кенефа. Няма да те чакаме тука девет месеца да разбереш, че видиш ли си била бременна, а ти си мислела, че си дебела!
newsm74
Виж целия пост
# 162
Гейо ма, ходи купувай тест и го прави на работа в кенефа. Няма да те чакаме тука девет месеца да разбереш, че видиш ли си била бременна, а ти си мислела, че си дебела!
202uu  201uu
Виж целия пост
# 163
Млъкнете, брееее, просто е на Психо основа Twisted Evil.... Имам още време....аз съм странен типаж със странен цикъл....трайте сега
Виж целия пост
# 164
Гейо ма, ходи купувай тест и го прави на работа в кенефа. Няма да те чакаме тука девет месеца да разбереш, че видиш ли си била бременна, а ти си мислела, че си дебела!
Laughing Ша видим психо или не!   Wink
Боги благодарско за кафето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия