До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 162
  • 1 618
# 1 035
 smile3518 За жалост Бургас вече остана без специалист в АГ-та
 Flowers Rose Flowers Rose Освен специалист той беше и човек.
Виж целия пост
# 1 036
Лека му пръст!
Виж целия пост
# 1 037
Здравейте. Къде в Бургас мога да отида на 3д или 4д преглед? Искам само да разбера пола на детето, не желая ФМ. От къде сте доволни и какви са цените?
Виж целия пост
# 1 038
Здравейте. Къде в Бургас мога да отида на 3д или 4д преглед? Искам само да разбера пола на детето, не желая ФМ. От къде сте доволни и какви са цените?
Ходила съм при Калчева, Девата и при Ченгелиева в М.Рудник. На първите 2 места платих по 70 лв, а в М.Рудник, 25лв. Разликата е че Калчева още в 15 седмица видя пола на 3тото ми дете, с 4тото бях в 21-22 седмица, също ясно се отличи женския пол. Ченгелиева се наема да казва пол след 22-23 сед. От нея съм най доволна.
От приятелка знам, че Миринчев също взима 70лв. Може би трябва да попиташ в Девата, ако не е ФМ, каква е сумата.
Виж целия пост
# 1 039
Както стана ясно от няколко теми, точно д-р Миринчев не е много надежден за определяне на пола. Само казвам ...
Виж целия пост
# 1 040
Както стана ясно от няколко теми, точно д-р Миринчев не е много надежден за определяне на пола. Само казвам ...
А, за това не знам, на моята приятелка го е налучкал явно Peace
Виж целия пост
# 1 041
Когато питах Миринчев за пола,той ме попита какво е казала Ченгелиева.Аз казах мъжко,а той: "Мдаа,вярно.."
 hahaha Но сам си признава,че техниката му в Чудотвореца е стара и не се наема да казва.Но кагато се виждало-се виждало. Peace
Виж целия пост
# 1 042
На мен Миринчев ми "позна" пола на детето, но на апарата в частния кабинет на Ковачева, където прави ФМ  Wink
Виж целия пост
# 1 043
На мен Миринчев ми "позна" пола на детето, но на апарата в частния кабинет на Ковачева, където прави ФМ  Wink
Ани,в грешка си,той не познава,той вижда. Wink Grinning
Виж целия пост
# 1 044
Здравейте. Къде в Бургас мога да отида на 3д или 4д преглед? Искам само да разбера пола на детето, не желая ФМ. От къде сте доволни и какви са цените?
В края на 3ти месец др. Бояджиев видя, че ще имаме момиченце в Дева Мария /във втори кабинет, не в първи/ Прегледът беше 25- 30лв
Виж целия пост
# 1 045
На мен Миринчев ми "позна" пола на детето, но на апарата в частния кабинет на Ковачева, където прави ФМ  Wink
Ани,в грешка си,той не познава,той вижда. Wink Grinning
Амчи да де, затуй е в кавички "позна" Whistling
Виж целия пост
# 1 046
Здравейте,някой да е посещавал д-р Златев,и какви са отзивите ви за него.
Виж целия пост
# 1 047
smile3518 За жалост Бургас вече остана без специалист в АГ-та
 Flowers Rose Flowers Rose Освен специалист той беше и човек.
И аз съм ходила при него .Не знаех , че е починал. Лека му пръст. Всъщност искам да питам да знаете ли  кой преглежда в Транспортна болница и дали е добър ? Трябва да посетя гинеколог следващата седмица , а там ще мина с карта и затова ви питам.
Виж целия пост
# 1 048
Трябва да посетя гинеколог следващата седмица , а там ще мина с карта и затова ви питам.

Картата да не би да е на допълнителен здравен фонд? И аз имам такава но не съм я ползвала още  Thinking
Виж целия пост
# 1 049
Трябва да посетя гинеколог следващата седмица , а там ще мина с карта и затова ви питам.

Картата да не би да е на допълнителен здравен фонд? И аз имам такава но не съм я ползвала още  Thinking
   Да към ДЗИ е и по принцип я ползвам ,когато се наложи и тъй ,като в Транспортна болница работят с тях ,затова питам.  А ти към кой фонд си ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия