Абсолютно подкрепям. Въпреки че при мен точно Ризова е изигравала почти животоспасяваща роля с навременните си намеса и решения. Но когато една бременност и раждането протекат нормално това не е основание веднага да лепнем лекаря в белия списък, въпроса е когато стане напечено, тогава се вижда кой кой е.
Аз от бургаските гинеколози досега не мога кажа от кой съм доволна именно поради тази причина, не съм имала сериозни проблеми, освен раждането. Но имаше един ангелов преди в Св. София (не го знам къде работи в момента) който на 25 години ми каза, че спешно трябва да ми се направи хистеректомия, да ми извадят матка, яйчници, всичко.... защото положението е много страшно. Нали си представяте какъв шок е за млада жена, нераждала. От зор отидох в София, където ме гледаха 6 различни лекари и не намериха даже и кистичка. Не искам да си помислям че сигурно има и други като мен които са му се доверили.