До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 158
  • 1 618
# 960
Привет и от мен.Твърдо  Peaceсъм за д-р.Георгиев,няма по внимателн гинеколог/мъж/ в Бургас.Гамишев не е от най-внимателните,а и е малко разсеян.
Виж целия пост
# 961
Момичета имам проблеми, и направление интересува ме добър лекар по ЗК
Виж целия пост
# 962
Момичета имам проблеми, и направление интересува ме добър лекар по ЗК
д-р Мърмърова.
Виж целия пост
# 963
Да споделя от моя опит, тъй като преди няколко страници е коментирано - д-р Георгиев го видях да влиза за секцио, когато раждах първото си дете (м. Януари 2009, тогава работеше в МБАЛ) и определено беше по уговорка, а не по спешност.
За д-р Добрева мога само положителни впечатления да споделя. И двете бременности тя ми ги наблюдаваше. За първото ми раждане (раждах в МБАЛ) дори се бях уговорила да ми води раждането. За второто основно заради нея родих в Девата, падна се на смяна, когато раждах и много ми помогна за самото раждане.
За профилактични прегледи пак при нея си ходя.
Виж целия пост
# 964
Не виждам нища лошо да има секцио с уговорка.Жената си решава.Имам три нормални раждания,но ако някоя майка реши и се договори,на кой му пречи?Повечето лекари го правят.
Виж целия пост
# 965
Не виждам нища лошо да има секцио с уговорка.Жената си решава.Имам три нормални раждания,но ако някоя майка реши и се договори,на кой му пречи?Повечето лекари го правят.

Че и аз родих секцио при Душепеев с уговорка, ама не по мое желание...понякога нямаш избор, а уговорката не значи плащане кеш незаконно, поне в моя случай беше спасяване на положението в последния момент!
Виж целия пост
# 966
Не съм имала в предвид, че е лошо секциото с уговорка. Коментирах го по повод на това, че някой беше писал по-напред в темата, че Георгиев не се уговаря за секцио, а го прави само по спешност  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 967
Не съм имала в предвид, че е лошо секциото с уговорка. Коментирах го по повод на това, че някой беше писал по-напред в темата, че Георгиев не се уговаря за секцио, а го прави само по спешност  Rolling Eyes


  bouquet

Извини ме, грено съм те разбрала!

 Hug
Виж целия пост
# 968
Май и аз така.Извинявам се!  bouquet
Виж целия пост
# 969
Момичета колко струва в МБАЛ секциото без уговорка и секциото с уговорка с доктор? До колото знам уговорката, не включва само уговорка с доктора , а и с анестезиолоа май. Не съм запозната с подробности, затова моля, някоя от вас , която има повече инфо да сподели.
Виж целия пост
# 970
без уговорка е безплатно-нищо не плащаш
с уговорка-преди 4години и половина струваше 500лв. аз толкова платих-сега живот и здраве няма да плащам ...тогава ме беше страх и може би за това ....
Виж целия пост
# 971
Някоя от вас била ли е на секцио при Ковачева?
Виж целия пост
# 972
Здравейте момичета, предстои ми да си направя профилактичният  преглед за годината с взимане на цитонамазка и се чудя при кой лекар да отида. Миналата година бях при д - р Вълкадинова, но честно казано не останах много доволна, дали защото бях с направление newsm78 .
Чета, че има доста мнения за д - р Мърмарова и мисля да отида при нея. Бихте ли ми казали къде и е кабинета?!
А също бихте ли ми казали дали вече има полагаем преглед по здравна каса за мамолог?!
Виж целия пост
# 973
кабинета на д-р Мърмърова е на Републиканска в кооперацията, която се намира диагонално на китайския ресторант:)
телефона на сестрата за записване на часове е: 0889078323
Виж целия пост
# 974
  Избора на екип за секциото мисля, че е 380лв.
  Имам позната, която е родила секцио при Ковачева и като цяло не е останала доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия